Jump to content

avrahami

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

231 profile views
  1. בר כהן שונה ממיכה בעיקר ביכולת להבקיע ולחפש את השער פלאס בעיטה טובה לגבי ליאל עבדה אני מסכים שהוא כישרון ענק ומסכים עם תורג'י שאלינו הוא לא יגיע - אירופה או חיפלה בחמישה מיליון על 4 אחוז מהכרטיס לגבי אמיר ברקוביץ , חנצ'יס ופארפה שלשתם כשרונות גדולים ומסקרנים בנוסף לעוד כמה טאלנטים (עידו שחר בר כהן וכו') היכולת של ריימונד לבצע שינויי תיפקוד לשחקנים מסוימים עיין ערך מופלח ואייל חן יכולה לרגש מאוד בעתיד
  2. אייל חן שלשה בישולים והופעה סוחפת מצד שמאל, לא ראיתי כבר שנים מגן שמאלי ישראלי עם כזה פוטנציאל
  3. האחים גלזר נראים בשלים לליגת העל
  4. משחק פשוט מטורף של ביתר תא כדורגל הכי יפה שראיתי השנה אייל חן זו הברקה מטורפת מגן תוקף פשוט מדהים אם יעבוד על הצד ההגנתי יש כאן מגן נפלא למכבי
  5. שידור ישיר ביתר תא נגד ראשלצ , משחקים מצוין עם 2 החמצות ענק של גררו, אייל חן שעבר הסבה למגן תוקף נפלא הברקה לדעתי של ריימונד , בר כהן, ברקוביץ עידו שחר והאחים גלזר נראים בשלים לליגת העל וכדורגל פשוט ברזילאי של ביתר
  6. זה אומר שהרדיוס שלהם, אם יהיה, יפול על הפועל חדרה
  7. הסיפור עם המשטרע חייב להסתיים, החל מהנוכחות ביציע, המכות, סגירת הבמה איסור הכנסת ציוד עידוד כל אלה הם צעדי ענישה שהמזדיינים האלה בכלל לא מוסמכים להטיל הגיע הזמן שהנהלת מכבי עם מורן מאירי יכנסו בהם ואם צריך אז ללכת לבית משפט ולסיים את הענין הזה חצי עונה אנחנו בלי ציוד עידוד וזה משהו ששום קבוצה לא היתה מקבלת וזה מצטרף לכל מיני שטחים סטריליים שקיימים רק בבלומפילד מה שהופך אותו לאיצטדיו של 25 K ועדיין למרות הכל, שריקות בוז לקבוצה שלך זה שיא שאין שום קהל בארץ שיצליח לשבור פשוט בושה וחרפה
  8. הפסד טיפשי כמו ההפסד לחדרה חבל יכולנו לסגור פער מחיפהלה
  9. לא היה משחק אחד שהוא שפט אותנו ולא עשה הכל כדי לזיין אותנו וזה מתחבר למה שאמר לי עליו שכן שלי שמכיר אותו אישית הוא שונא מכבי ידוע ועושה הכל כדי לזיין אותנו ,ככה שזה לא מקרי
  10. אחרי מחקר עומק אני בטוח שיאניב יותר מטומטם מאלון מזרחי ביי פאר הבנאדם היחיד בעולם שמסתובב נטול מוח, כל הראש זו דקורציה בלבד
  11. רשמית הם לא קבוצה בת בפועל הם קבוצה בת מלא מלא צוות אימון, שיטת משחק ושחקנים כולם ממכבי הם יכולים לעלות ליגה רק יעשה טוב לשחקנים שלנו שמושאלים שם לשחק בעונה הבאה בליגת העל בינתיים אמיר ברקוביץ, תומר אלטמן, אל עביד, עידו שחר והאחים גלזר נראים בשלים לקפוץ כיתה מאמין שכבר בינואר חלקם יושאלו לקבוצות בליגת העל ומילה טובה למאמן שעשה עבודה מדהימה עם סגל מאוד צעיר ואגב משחק כמובן בשיטה זהה למכבי
  12. תיקו אפס מול אשקלון, מהמעט שהראו נראה היה שהם שלטו במשחק , שמתי לב שריימונד אןטוולד המאמן לא מתראיין אצל הנבלות אחרי הלינץ שעשו בו גם אני שמתי לב שבר כהן קצת נעלם שם אלא אם הוא פצוע או שבץסתם נשחק מההרכב, בינואר מכבי חייבת להחתים את אל עביד , חלוץ מצויין שבנוי נפלא, השאלה לחצי עונה בליגת העל ושנה הבאה יש לנו חלוץ מצוין בגרוש וחצי
  13. היתה כתבה על ביתר תא ונכתב שם שהוא במעקב צמוד וזה גם נאמר באחד השידורים של הליגה
  14. הוא נמצא תחת מעקב של מכבי בינתיים הוא מצויין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.