Jump to content

Lahav8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Lahav8

1. שמח מהניצחון אבל אני משתגע שאין לנו בלם אחד יציב ונורמלי בכל הסגל. לוקאסן היה היום במשחק שכולו זוועת עולם 90 דקות. לקראת דקה 80 ומשהו מצאתי את עצמי כמה שורות למטה צורח לו "תיקח את הכדור, תעיף את כדור" הטריף אותי
  2. היריבה שלנו גם לא מרשימה. אם מנספורד לא עושה מהלך פסיכי להתחזק אז זו תהיה בכייה לדורות
  3. חחחחחחח מהר צריך להמציא להם עוד פנדל
  4. סוף סוף קצת מנוחה לפרץ ויוריס. יאללה מכבי!
  5. אז הפועל עפים מהגביע. משמח, ומצד שני חבל שהם יפטרו את המאמן ליצן הזה. שלא בטעות יביאו מישהו שיעלה לפלייאוף
  6. מהרגע שדוידה וקיקו היו ביחד על המגרש סוף סוף חזרנו למשחק לחץ והגענו לעוד יותר מצבים. חייבים לשחק 433 עם כנפיים. תורג'מן יכול לפתוח במקום זהבי לפעמים, לא יקרה כלום. וכוס אמאמא של האליפות אפריקה הזאת. חייבים בחזרה את מילסון
  7. שיאכלו זין כל יום בערוץ ביוב הספורט. אני גאה שמכבי לא משתינים לכיוונם
  8. מה עם לשנות משהו בהתקפה? קיקו? דוידה?
  9. תיכף פלורנטינו פרס יבקש לדבר עם ליאור קאסה, שיבוא במקום אמבאפה. מה זה החרא הזה? התחלנו להשתגע על שחקני ספסל של קבוצות אמצע טבלה, מכאן אני מבין שאפשר לשכוח משחקנים זרים לחלון הזה...
  10. כן, אבל זו כבר לא מדיניות גולדהאר. רק אחד כמו בכר אולי יכול לשנות את התפיסה בהנהלה לגבי רכש
  11. יחזקאל ובלם זר חייבים לנחות פה מחר
  12. דור תורג'מן חייב לשחק רק באמצע. די כבר לשחק איתו בכנף דייי
  13. זאת האמת העצובה. בלי מילסון אין לנו מה למכור
  14. לעלות בכל הכח למשחק הזה ולהביא 3 נקודות. מצידי שיעלה עם נוער משודרג לגביע השוקו בשביל לתת מנוחה לכולם. הליגה ואירופה זה מעל הכל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.