Jump to content

Lahav8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Lahav8

1. בן של זונה בדואית. מאחל לו שיגור כל החיים שלו בבאר שבע
  2. מה אתם מתרגשים ונעלבים מכל שיט שאומרים עלינו? שיגידו ושיכתבו קשקושים עד מחרתיים, לי יש עיניים ואני רואה ויודע מה הקבוצה שלי שווה - רק זה חשוב.
  3. באמת שאין נקודת אור בעיר הזו. רחוקה מהמרכז, לא קרובה לשום עיר אחרת, אין ים, אנשים שנתקעו בשנות השמונים-תשעים, בדואים בכל מקום, חום אימים בקיץ, קור כלבים בחורף, סופות חול כל שני וחמישי... יש לי משפחה משם וכל נסיעה לשם זה סבל טהור
  4. היה ברור שהכל פייק ניוז מהסוג שתומר לוי וצנציפח אוהבים
  5. עוד משחק עם פוטנציאל לבונקר מסריח מהדקה הראשונה, ולכן הייתי עולה ככה: אצילי - יונתן - אלמוג גולסה - מיכה - גלזר ג'ראלדש - טיבי - ז'איר - סבוריט טננבאום
  6. מה אתם מתרגשים ממליניאק (שהוא אוהד הפועל ותיק וידוע). הוא פשוט לוקח את "הליגה חלשה" של הכדורגל ועושה קופי פייסט ליורוליג
  7. ועוד אתמול בשידור אחרי המשחק בונקר המסריח הזה, שני הסמרטוטים בוני וגוטמן אומרים לרוני לוי שהיום הוא הוכיח שהוא המאמן הכי טוב בארץ!
  8. נקבעה היורדת הראשונה ללאומית...
  9. השחקן המצטיין אתמול - לא נתן לשרי לגעת בכדור כל המשחק
  10. מקריאת תגובות של אוהדי חיפה היום למדתי שנטע לביא הוא בעצם אנגולו קאנטה...
  11. אני מתחיל לחשוב שהוא הגיע לשיא הקרירה שלו בעונה שעברה ומפה יש לו רק לרדת... בואו נהיה אמיתיים- דור מיכה הוא שחקן טוב לליגה שלנו. בכל ליגה נורמלית באירופה אוכלים שחקן כזה בלי פיתה
  12. לעשות כמו עם באטוקיו - להקפיא עד שהוא מחלים (אם הוא בכלל יודע לעשות את הדבר הזה), ולהביא בינואר חלוץ
  13. שועה אמנם כישרון גדול, אבל מתגלה כילד בלי שכל, בלי אופי ובלי רצון להילחם על מקומו. כאלה שחקנים אני לא רוצה גם בחינם
  14. יכול להיות שחלק מהפסילות היו נכונות, לא מסכים בכלל עם הפסילה של השלישי - על נגיעות כאלה לא שורקים בכלל במדינות כמו אנגליה ואיטליה. אבל אתם מסוגלים לדמיין את רמת הבכי וההיסטריה שהייתה בכל האתרים ובעיתונים אם זה היה הפוך ולנתניה היו פוסלים 4 גולים???
  15. צ'יקו לא ישחק גם מול נתניה...אז אפשר כבר להכתיר אותו כהחיזוק של ינואר?
  16. מה יקרה קודם? תהיה לנו ממשלה / יהיה לנו סגל מלא?
  17. תכינו את עצמכם נפשית לשני משחקים צמודים (ק"ש ודרבי) מול הבונקר של החיים.
  18. מתוך כתבה בוואלה: חלוץ מכבי תל אביב צ'יקו אופואדו בספק גדול לשבוע המשחקים שמצפה לקבוצה אחרי פגרת הנבחרת והשזרוע. אופואדו, שמתח את שריר הירך האחורי במשחק מול הפועל חיפה לפני למעלה מעשרה ימים, עדיין לא חזר להתאמן בשורות הקבוצה. גם הבוקר נעדר החלוץ הפותח של מכבי תל אביב ובמועדון עדיין לא יכולים להעריך מתי הוא ישוב להתאמן. בעוד תשעה ימים כשתשוב הקבוצה מהפגרה הארוכה היא תקיים משחק חוץ נגד עירוני קרית שמונה (30 בנובמבר, שבת) ממנו הוא צפוי בוודאות להיעדר. לאחר מכן ייערך הדרבי מול הפועל תל אביב במחזור אמצע השבוע (4 בדצמבר, רביעי) ובסוף אותו שבוע תשחק מכבי תל אביב מול מכבי נתניה (7 בדצמבר, שבת). מדובר בבשורה מאכזבת לאלופה, מאחר שאופואדו הפך במחזורים האחרונים לחלוץ המוביל של ולדאן איביץ', על אף שאיתי שכטר עלה לא פעם מהספסל וידע לכבוש כמחליף.
  19. מזל טוב ניקוליץ' - ניצחת את יניב עזרן ואייל גולסה
  20. אני בעד, אבל איך יצליחו לשמוע את הבוז שלנו בזמן שהוא טוחן את הראש שלנו ברמקולים?
  21. אלוהים שישמור אותנו. אני מבין שהשקיעו במערכת רמקולים פסיכית בבלומפילד בשביל לעשות שם גם הופעות, אבל המוזיקה + שי סידי במשחקים שלנו זה כמו לקבל זין באוזן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.