Jump to content

Lahav8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Lahav8

1. טוב מאוד חיפה! תגידו לילד הזה שהוא לא יכול להתקדם וללכת לשחק בליגת האלופות.
  2. לדרדסבע קוראים דרדסביע? כתוב באנגלית Sabia...
  3. יאללה חייב את השלישי פה בשביל להירגע. 2-0 זה כלום
  4. אני חי בשלום עם הסיטואציות שבהם עזב כל מי שעזב. כמובן שמתבאס ומתגאה על דניאל פרץ. עכשיו רק לחזק במקומות הנכונים, זה המאני טיים של החיים
  5. אחלה רביבו! אני כל כך מבסוט שמאמינים בו ונותנים לו את ההרכב. אין על המחלקת נוער שלנו
  6. אני מבין אותך, אבל איזה שחקן היית מקבל אם היית אומר לו שהוא לא יכול לעבור לקבוצה בטופ 10 העולמי?
  7. אני מנוי בשער 8 ואף אחד מסביבי לא אוהב את החרא הזה. לצערנו יש גם מועדונים גדולים באירופה ששמים מוזיקה בגולים (ריאל מדריד, באיירן, ליון, טוטנהאם) אז זה כבר טרנד מעיק בכל העולם
  8. תסלחו לי, אבל קבוצה עם הגנה ומרכז קישור כזה לא יכולה לאיים על אף תואר. בעיה גדולה.
  9. העיקר הניצחון זה הדבר היחיד שאני לוקח מהמשחק היום... באתי לבלומפילד היום אופטימי ויצאתי פסימי. נקווה לכמה קסמים של מנספורד
  10. שיחק אותה סטרשנוב הכלב הזה עם הוולוו החדשה
  11. זה אולי הדבר הכי קשה עכשיו, אבל חייבים להיות סבלניים. יצחקי השאיר למנספורד 1001 בעיות להתמודד איתן, ולא בטוח שגם המנהל הכי טוב בעולם יצליח לתקן הכל בכמה חודשים. אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באתרי ספורט - עכשיו קיץ ו 90% מה"כתבות" זה חרטא של סוכנים שמנסים לדחוף שחקנים ולעשות עוד כסף. היום יש משחק ורק זה מעניין! חייבים חייבים חייבים לעלות לפלייאוף.
  12. אני בשוק שהוא לא הגיע עם הסוודר
  13. תהיו סבלניים, ברור לכולם שהמצב של הקבוצה לא מושלם. גם שמנספורד חזר ושהוא בכמה ליגות מעל יצחקי, קשה עד בלתי אפשרי לתקן בקיץ אחד את כל הטעויות שנעשו כאן ב 3 עונות האחרונות. מאמין שנראה עוד שינוי או שניים בזרים או ישראלי שיצטרף.
  14. לקרוא לאתר One עיתונות זה כמו לקרוא למתן חוזז ניימאר
  15. החולצות בית וחוץ פצצה. אני גם חושב שיש משהו נחמד וסמלי בספונסרשיפ של "ישראל קנדה"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.