Jump to content

Dbolsa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dbolsa

1. אבל דן ביטון כן רוצה אבל מתנהלים כמו בשכונה.
  2. תסביר לי איך? אתמול מול קבוצה ברמה באמת של אמצע תחתית לאומית הגענו למצב אחד! אחד!. חלאיילה היה היחיד עם התלהבות אה וגלזר כל השאר עניין להם את הביצה השמאלית. ואיך קראו פה לפטריק? איווניר ההולנדי עקשן כמו פרד קארצב עם צהוב והיה רק עניין של זמן עד שיקבל את האדום - במקום להגיב למשחק חיכה. מאמינים בצעירים? אז למה ההרכב כמעט לא היה שום קשר לזה?
  3. כבר שנה שנייה שמתנהלים באותה הדרך. מזמין אותך לחדר שינה ולעמדה במשרד כדי שתוכל לוודא.
  4. שיקחו כמה שיותר וכמה שאפשר עליו אני אישית לוקח לשדה לוודא שהוא טס מפה.
  5. לא אתפלא אם נעוף בחמישי לא הגענו למצבים בכלל. אני חושב שבעטנו פעם אחת לשער. זה סגל שבקושי שווה פלייאוף עליון העיקר מנויים עשינו חולצות גמרנו מלאים אבל רכש? לא זה בקשה מוגזמת בוא נלך על שחקנים בחיים לא יבואו כדי חהראות לקהל הנה תראו ניסינו לא מצליח. ואחרון חביב השופט - כן לא היה שיפוט טוב הכל נכון אבל מול יריבה ברמה של קבוצה מהלאומית אין צורך בו.
  6. חחחחחחחחחח איזה אליפות ואיזה נעליים! פלייאוף עליון יהיה מעל ומעבר. זאת היתה קבוצה ברמה של כלום. יוני היה עם מוטיבציה של טירון בתותחנים על מה אתה מדבר בכלל.
  7. הוא נפל על העמוד של האינסטגרם שם הם העלו איזה סטורי שהזכיר אותו
  8. מחבר שגם אוהד מכבי והתקשר בהיסטריה אמר לי "לא יכול להיות גרוע ממה ששמעתי"
  9. תגידו לי שזאת הנפצה ולא יקרה בחיים... באציראיי לא בדרך אלינו נכון???
  10. לאור הכתבה של רז אמיר עכשיו בוואן אני מסיק שיגיעו אולי שחקן אחד או שתיים...
  11. אין בעיה בהשאלה בלי שום אופציה ובלי בטיח. אני חושב שמבחינת סטטיסטיקה דקות לגול ולבישול דביטון עדיף על קניקובסקי.
  12. יתנו אופציית רכישה על פארפה? Wtf?? הוא לא איזה פרוספקט מטורף לעתיד?
  13. פארפה כנראה יהיה אצל איזי אז יודעים שמירושי לא יהיה. יקנוקיס כנראה ישוחרר אחרי הסכם על השכר שלו .
  14. כן ההיסטוריה הקצת יותר רחוקה מטורפת... אם הוא יצליח פה סימן שאלה גדול. אבל עדיין הצליחו להביא. ד"א לפי המנג'ר החלוץ מאוקראינה עדיף על קאסיירה מבחינת נתונים.
  15. גם שחקן שהקבוצה שלו מתה שימצא מקום אחר אנחנו לא מצליחים להביא מה יהיה?
  16. קדימה המלך שערים של אוקראינה עדיין חופשי הוא לא יעלה בשכר שום דבר שקרוב למשהו מפלצתי שילכו עליו עדיף מבלקמן שעוד רגע יפציע בנתבג
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.