Jump to content

Dbolsa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dbolsa

1. הגנה היו מצוינים אבל מה עם ההתקפה... הבלם העיקרי יצא מחצית 1 טאהא הוא כלום בפיתה וכולם ראו את זה בגול של שכטר. מקווה שאיביץ ינער אותם איכשהו
  2. ערן מוכן להודיע אחרי המשחק נגד לטביה על חזרה שלו למדים הצהובים?? די כבר עם הסין הזה חח
  3. אבוי לנו אם נמשיך ככה... למה לא לתת הזדמנות לגולסה וניקוליץ? למה אחרי 2 משחקים לא רעים של אלמוג הוא אפילו לא בספסל? מה?!
  4. משחק חלש של כולם לצערי. אולי איביץ ניסה לעשות הימור בשבת מקווה לראות הרכב אחר - עם סבוריט וגראלדש כמגנים עם עטר ואלמוג ומה עם גולסה וניקוליץ מתי הם סוף סוף ישחקו? הם היחידים שיכלו להיות השפנים מהכובע. איך השאלנו את קארצב פשוט הזיה.
  5. טיבי הבלם הטוב כרגע? גם בשיא של השיא שלו הוא לא ברמה של אמאדור איך הגעת לזה? אמאדור תחנה אחרונה לא עברו אותו הוא ופיבן עשו לי כמה התקפי לב בחוסר תיאום שהיה ביניהם...
  6. אז איביץ׳ לא יקיים את ההבטחה שיביאו לנו איזה ישראלי מחמד לכבוד סגירת החלון הגרוע לגילו?
  7. שאשר אלון אומר את זה בעצמו זה עדיין לקרדה? די נו... עידן ג'ורדי נגמר שהיה כמעט 0 הדלפות. מתחילת הקיץ הכל דלף כמו צינור עם חורים. זה לא ארס ולא בטיח - כל עוד לא תפסו אותך לא עברת על שום דבר... (כביכול)
  8. בסופו של יום יש תוצאות בשטח. תראה לאיזה רמת נואשות הגיעו שהסכימו לשלם על גאנם 1.2.
  9. מינואר שהיתה סבירות של 90% שתזכה באליפות לא הצליחו להביא אפילו שחקן אחד שישדרג את הקבוצה. ואז כמובן שנכנסו ללחץ והתחילו לזרוק סתם שמות שהיה ברור שלא יבואו. כל ההתנהלות בקיץ היתה איטית וזחוחה.
  10. בינתיים סודובה מחר משחקת בפלייאוף נגד פרנצווארוש לא אתה. אני אפילו לא מדבר על קלוז'.
  11. סבבה אני אתן לו מדליה לפני תחילת המשחק בראשון... הוא מקבל משכורת בדיוק בשביל מה שהיה בקיץ אם אתה היית מפשל ככה אחרי שהיה לך כ"כ הרבה זמן להתכונן אתה היית מקבל זימון לשימוע באותו הרגע.
  12. קארצב בדרך לק"ש וחוזז ואיילון כנראה ישארו עד ינואר.
  13. אוי שחרר אותי ממך - ונסיון להסביר את זה שהוא לא חסין מביקורת - בדיוק כמו שמבקרים את רה"מ גם אותו ניתן לבקר. במיוחד אחרי הבושה של הקיץ. נכנס קצת לפוליטיקה - מלחמת לבנון ה-2 נוהלה כמו שכונה כתוצאה מזה נהרגו חיילים סתם אמנם לא נורתה רקטה וכו מאז אבל עדיין - רה"מ אולמרט בזמנו עבר ביקורת קשה ביותר על מה שהיה במלחמה. מבצע "עמוד ענן" להזכיר לך איזה פוסטים היו נגד ביבי? להזכיר לך איזה ביקורת היתה שגויס חצי צבא בשביל לא לעשות כלום?
  14. בסדר סה"כ מנספורד ממשיך בקיץ ללא טעויות יהיה בסדר... ההעברה הזאת תהיה בספטמבר זה כבר סתיו
  15. לפי ספורט 5 הקיץ הזה ממשיך להיות בלי טעויות בכלל.
  16. אין איזה סיכוי קלוש לשחרור של צ'יקו וחלוץ קר במקומו? חיפה באמת התחזקו הקיץ וזה כבר מתחיל להדאיג.
  17. נקווה שבמשחק הבא שאני מאמין שיהיה ברמה שונה לחלוטין עם אבוקסיס שיעשה אנטי כדורגל מגעיל נראה הרבה יותר טוב. כי אתמול נראנו זוועה במחצית השנייה ורק חיכינו שיגמר אבל כן טיבי וטננבאום נראים טוב הבעיה שזאת קבוצה ברמה של כלום ואי אפשר לבחון שום דבר מהמשחק נגדם.
  18. ועדיין הוא לא שווה לא מיליון יורו ולא מיליון וחצי
  19. אמרתי דיווחים חוץ מזה שאני חושב שמכבי יכולה להיות אחלה שיקום קריירה בשבילו. הוא שחקן סופר מוכשר.
  20. איך הדיווחי פייר פליי האלה עובדים כשברקע נשמעים קולות שרצינו לקנות את ג'ונאתן קאפו?
  21. אז מאיפה היה לו להציע על גאנם 1.2?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.