Jump to content

סמי הכבאי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by סמי הכבאי

1. טב"ח לא ישחק נגד ק"ש במחזור הבא בגלל צהובים. (ע"פ רז אמיר) מקווה שיעלה ביחד עם חוזז בכנפיים..
  2. יאללה שור. תמיד שם שצריך אותו.... ישששששששששששש
  3. להלן מס' תשובות שחלקן/רובן כבר ניתנו בפורום, בחר לך את מה שעושה לך טוב: - פייר פליי - קורונה - רשת הביטחון - נתב"ג סגור - נתב"ג פתוח רק לא למכבי - אין מנכ"ל - אין מנהל מקצועי - אין מאמן (זתומרת יש אבל גם הוא מנהל מקצועי של הנוער שהוצנח לתפקיד) - ניקוליץ' נרשם לשחטאר אז הוא בטח כשיר אוטוטו... - המייל שיצחקי שלח למיטש עוד לא הגיע לקנדה, נתב"ג סגור. - המייל הגיע למיטש, נכנס אוטו' לספאם, אז הוא לא ראה אותו. - המייל הגיע למיטש, הוא קרא ועוד לא החזיר תשובה - מיטש מאמין ב"בנייה מבפנים" - מיטש סומך על החומר הקיים - שני זרים אכזריים עם קעקועים תקועים במלונית, עם פבלו סוזה ודריקס, ישתחררו משם רבע שעה לסוף החלון. - מיטש רכש מניות בחברת קוצבי הלב המובילה בישראל ומקווה לעוד משחקים שמוכרעים בדקה ה-95 - מיטש כ"כ התלהב מנושא "חגיגת חרא בתחתון" של חבסוס והבין שזו פיסגת השאיפות שלו מהעונה... מוזמנים להוסיף רעיונות... עם כל זה, אנחנו רק 2 נקודות מחיפה שכנראה לא סיימה לשלשל אז מצבנו לא הכי נורא. אנו נראים רע, בהרבה דקות העונה אבל אגיד תודה על כל שחקן שיגיע זר/ ישראלי אם בכלל ונאלץ לסמוך על מה שיש... בדרך לאליפות הכי קשה ומתוקה בעשור האחרון...
  4. ההרכב שלי: דניאל סאבוריט טיבי ייני ג'ראלדס גלזר פרץ ביטון טב"ח חוזז שכטר נותן להרננדס מנוחה, לדן ביטון לפתוח כי הוא חייב לחזור לעצמו ונגד חדרה לא צריך שלישיית קישור כ"כ אגרסיבית- אם הוא לא בונה לעצמו את הביטחון מחדש במשחקים כאלה אז אין כבר מה לעשות... נותן לשכטר קרדיט כי הכי מגיע לו ולאלמוג נותן קצת ספסל לדרבן אותו... בחילופים נותן ליוני וגולסה רבע שעה פלוס אם הם כשירים ואם אפשר מבחינת תוצאה אז גם לקנדיל הייתי נותן כמה דקות...
  5. הוא מושאל עם אופציית רכישה יקרה- אז אם הוא לא יתחיל לחזור להציג את היכולת מתחילת העונה ברור שנוותר עליו. עם כל התדמית החמדנית והפזרנית של אלונה, קשה לי לראות שם בעונה הבאה גם את מיכה, גם את זוזו-טפו וגם את דן ביטון...
  6. עוואד בדרך חזרה לכימיקלים. אם הייתה אפשרות- הייתם מביאים אותו? אולסק חתם בבית"ר.
  7. אם רק אצילי ומיכה היו נותנים בסתר (טפי אלמוג בוקר) מצבנו היה טוב יותר...
  8. מול חדרה, דקה 29 אם אני לא טועה. וגם זה היה שער עצמי...
  9. כל שנבקש לו יהי... בכל מקרה, גם בלי הנאיביות/ רגש/ ציפייה - זה עניין של סמנטיקה, תקרא לזה איך שתרצה. אף אחד לא מדבר על הצד השני, שזה לא פחות חשוב: האם מיכה ואצילי, אחרי ששוחררו בצורה כזאת מהמועדון (בלי להיכנס לאם זה היה נכון ברמה ה"ערכית","מוסרית" או וואטאבר)- ירצו בכלל לחזור למכבי? אחרי שנתנו את מה שנתנו למועדון, מי יותר ומי הרבה יותר, אחרי כל השנים שהיו פה- נראה לך שירצו לחזור אחרי שככה זרקו אותם כאילו הם כלבים מצורעים? לדעתי לא. רוצה להיות רומנטי ולחשוב מהרגש - זכותך המלאה...
  10. זה יכשיר את הקרקע לחזרה של מיכה לארץ- אך לא אלינו. רוצה לומר, אל תתפלא אם אוטוטו מיכה ואצילי ישתפו פעולה בקבוצה אחרת בארץ - כנראה חיפה/ בית"ר. אם מישהו חושב שיש סיכוי, ואפילו הקטן שביותר, שאחד מהם יחזור אלינו בימי גולדהאר - לדעתי זה חוצה את גבולות הנאיביות. אבל אם זה עושה טוב למישהו, תפאדלו...
  11. יש. שיט. מעולה. סעמק. כבר לא יודע איך להגיב כשאנחנו כובשים...
  12. לא הכי חלשה, לא הכי חזקה, הכי אפורה ובלתי עבירה.
  13. נראה לי אנחנו אחרונים... גם לא זאגרב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.