Jump to content

סמי הכבאי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by סמי הכבאי

1. אני לא מוותר על אף אחד, זאת הנקודה, אני רוצה לשמור על כמה שיותר שחקנים בעניינים. מן הסתם אתה לא תוכל לפתוח עם אותם 6 שחקנים מהקישור ומעלה לאורך 45-50 משחקים העונה. גם לתת הזדמנויות לשחקנים שפחות מוערכים, פה ושם צריך נקודתית להכניס אותם לעניינים.. וגם לא להעמיס מידי על ההרכב הפותח שלך. יש לך 17 שחקנים שיכולים לשחק על 6 העמדות הקידמיות, אתה חייב לשחק עם זה מתישהו. אתה חושב שעדיף בקונפרנס - שיהיה בקונפרנס, לא כזה קריטי לי, אבל העיקר שיהיה הריווח הזה מתישהו...
  2. מסכים בגדול, אבל: 1. קוואס לא בשיא הכושר, אולי כדאי להפחית עומס ושיעלה מהספסל. 2. כדאי לדעתי לתת לעוד שחקנים לצבור ביטחון- אתה תצטרך אותם להמשך העונה. בעיקר חלאילה וגררו (והלוואי שחנציס ושחר יכנסו מתישהו ללופ), לא כולם כמו ריקן ושרן שאתה יכול להכניס אותם באיזה שלב שתרצה והם יראו את אותה רמת עניין ומחוייבות. 3. אתה מניח הנחה מסויימת ואז מניח הנחה נוספת: "אם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא עושה את העבודה, אין צורך במחליפים יותר מדי איכותיים." - ואם אתה פותח בהרכב הכי חזק והוא לא עושה את העבודה, גם זה יכול לקרות. מה תעשה אז? תתלה את כל תקוותך במחליפים שחלק מהיוזרים פה שלחו להשאלה, לפרישה, סתם לשחרר כי הם לא מספיק טובים? (ובאמת רובם שיחקו על הפנים בהזדמנויות שניתנו להם..) לכן בהתחבר לשני הסעיפים הקודמים, אני מעדיף לפעמים ג'וקר אחד או שניים על הספסל כדי שתהיה תקווה גם למחצית השנייה. לא כל משחק יהיו לך שטחים כמו מול חיפל'ה, במשחק הקרוב אתה תצטרך ליזום רוב הזמן ומול רוני לוי זה עלול להיות בונקר לתפארת. ככה גם תיתן אוויר לשחקנים שצריכים מנוחה, גם תשאיר לך פלאן בי מהספסל וגם יותר זמן דשא לשחקנים משלימים משמעותיים.
  3. לא ראיתי שמישהו ציין, אז יונתן כהן עם בישול וסחיטת פנדל אתמול. כן. ניקוליץ' ממשיך השאלה למכון וייצמן, למרות ש"המתחזים" של חיים אתגר רצו אותו גם...
  4. בניגוד לפתיחת העונה, יש לנו 3 שחקנים (קוואס, קניקובסקי ודביטון) שיודעים לתת פס חכם (מסירת מפתח בלעז) להציב שחקן ברחבה מול שוער. מה שטוב בשחקנים כאלה שהם לא חייבים לשחק כל המשחק, או לשחק חרא ברוב הזמן, אבל ברגע קטן או שניים של גאונות מצידם ניתן להכריע את המשחק. כמה טוב שיש לנו קאדר יותר רציני בהתקפה, עד לא מזמן השתגעתי מזה שאני מגיע למשחק ועומד לראות 0:0 משעמם וידוע מראש. לגבי ההרכב, זה מובן לרצות שפטריק ישמור על ההרכב משבת, אבל יש 2 בעיות: 1. כשעולים בהרכב עם כל התותחים הכבדים, לא נשאר לנו כח אש מספיק איכותי מהספסל. חלאילה סביר, גררו חידה, וריקן, חוזז, אלמוג וטב"ח זה לא זה כרגע. 2. בהינתן שזהו משחק ראשון מתוך 3 ב-9 ימים אז רצוי לא להעמיס על אותם שחקנים ב3 משחקים רצופים בטווח קצר. ההרכב שלי למשחק: פרץ זדה, נחמיאס, הרננדס, גרלדס גלזר, שמיר גבי, דביטון, גררו חלאילה קוואס ופריצה סופר סאבס במחצית. ייני עולה גם במחצית השנייה, והלוואי שנראה את חנצ'יס ועידו שחר קודם כל בסגל. משם הלוואי שפטריק ישכיל לתת להם לשחק קצת...
  5. אל תדאגו מחצית שנייה פטריק מעלה דקה 65 את פיבן ודוידזאדה. הכל בסדר...
  6. מחפש קורס פסיכומטרי באינטרנט. כזה שאוכל ללמוד בו באופן עצמאי לפי הלו"ז והנוחות שלי... (אין לי אפשרות לקורס פרונטלי, עובד...) למישהו יש מושג בתחום? המלצות?
  7. אז כנראה נפתח עם חוזז - חלאיילה - אלמוג/טב"ח. שיהיה לנו בהצלחה... אולי מראש נקצר את המשחק ל-30 דקות של ההארכה ואח"כ פנדלים? חבל על 90 דקות מייסרות של 0-0.
  8. גררו כשיר? מה הסיכוי שנראה את עידו שחר ליותר מחצי שעה כמחליף?
  9. נכון. הייתי גם נותן לו קודם שנה להשתפשף בביתר ת"א בת ים ואז לבוא לעבות לנו את הסגל עם שאר הצעירים. אם ירשים, אולי יועדף על פני בר כהן בתור נער המגבות על הספסל.
  10. רז אמיר היומי https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1,3,54821/389107.html?ref=hp בקצרה: - ממשיך בביטחון להזכיר את דביטון. נראה שגם אם זה ייסגר בסוף זה יהיה לקראת סוף החלון... - יבואו שני זרים: קשר אמצע וחלוץ - גלזר לא יוצא בינתיים לניתוח. ינסה להמשיך לסחוב עם טיפולים.
  11. מזל טוב למיטשענק!! שנמשיך לגדול ביחד...
  12. ערב שבו מיכה ואצילי מבקיעים ומכבי נראית כמו שנראית... איפה הקארמה שהבטיחו לנו? מישהו ראה אותה? תעדכנו אותי כשהיא תבוא...
  13. אנחנו ב10 שחקנים על המגרש. אין לנו מגן שמאלי. קארצב לא אחראי. שייזהר מהצהוב השני..
  14. חשבתי שבכר אחראי שם על החומרים...
  15. לפי מה שזכור לי- קארצב יעדר בשל צהובים. שרן כנראה ישאר בהרכב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.