Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. הכי חלש שהיה פה. תעודדו בזה שהוא לא יהיה פה בעונה הבאה
  2. בקצרה: נגמרה העונה, נתרכז בגביע. אני מקווה שמיץ׳ קיבל היום כאפה מאוד כואבת שתעורר אותו ויאללה להתחיל לתקן כי יש המון בעיות מקצועיות וניהוליות במועודן
  3. מאוד רציתי רטרו לעונת האליפות של 02/03 (עשרים שנה)
  4. כאמור כמו שאמרתי רק ביום שלישי. מי שליכלך עליו יצא ליצן
  5. לפי ההרכב אפשר לחשוב שאנחנו משחקים נגד ריאל מדריד. המאמן הכי חלש שהיה פה בעשור האחרון יותר אפילו מוידיגאל
  6. זהבי!!! אבל אני ייתן פה דלפ אם הוא מצליח להביא אליפות השנה אז שישאר שנה הבאה
  7. במשחקנים האחרונים הוא דופק ספרינטים מטורפים שהוא לא נתן כאלו בקדנציה הראשונה שהוא היה יותר צעיר ויותר טוב
  8. הפייבוריט של קראנקה אפילו הוא מודה בזה
  9. הוא צריך ומגיע לו לשחק הרבה יותר ממה שהוא משחק
  10. הוא יחזור לכבוש בצרורות וזה יקרה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים
  11. קראנקה מנותק ונראה כמו עציץ על הקווים, אבל אני לא חושב שהמאמן הוא הבעיה. סגל הקבוצה הלא מאוזן ולא איכותי הוא הבעיה הכי גדולה העונה אפילו איביץ׳ לא הצליח עם הסגל הזה
  12. כבר שנים שהבעיה בקבוצה הוא החוסר בשחקנים איכותיים ואת זה רק המנהל המקצועי יכול לפתור. כבר 3 שנים שיצחקי לא מצליח לפתור את הבעיה הזאת למרות שמיץ׳ נותן לו הכסף להשקיע. שילך
  13. מהמעט זמן שהוא פה נדלקו לא מעט נורות אזהרה לגבי המאמן. קרסטאיץ עם סגל פחות טוב הצליח לייצב ולהוציא את הקבוצה לרצף טוב, ואת זה קראנקה רחוק מלעשות
  14. ואן אובריים פתח טוב את העונה, היה מהבולטים בקבוצה ובאמת היה סבבה עד הפציעה נגד ניס ומשם נעלם כלא היה. מעניין למה, אני מאמין שהוא יכול להוסיף לנו כנל דן ביטון (תנו לו לשחק, תנו לו יותר דקות) וגם תורג׳מן יכול להביא מהירות שחסרה בחלק ההתקפי
  15. לא משנה מה יקרה איתו, יש לי תחושה שבעתיד נחזור לנושא הזה
  16. יציגו את הרומני היום לפני המשחק באצטדיון?
  17. לפי כל הנתונים והפרשנויות לגביו אז הרומני הוא השחקן שהיה חסר לנו (כנף מהיר, דריבליסט עם יכולת מסירה וייצור מצבים גם לעצמו). לדעתי מיותר לדבר על העונה הבאה. בוא נראה קודם כל אם הוא מראה ניצוצות בתקופה שלו פה, אם הוא יהיה טוב אני באמת לא פוסל שיהיה אפשר להשאיל אותו גם בעונה הבאה ואפילו עם אופציה לרכישה. אבל באמת שהדיבורים לגביו ולגבי העונה הבאה מיותרים כרגע, בוא נראה איך תסתיים העונה ואז ניהיה חכמים יותר
  18. שיתנו למחליפים לשחק אולי נרוויח מישהו בחזרה לעיניינים
  19. כל הקבוצות בליגה הביאו זרים רק מכבי כינים
  20. מתחרים על שחקן עם קבוצה מהבונדסליגה ואחרי זה שואלים למה לא מחתמים פה זרים. זה נחמד לכוון גבוה אבל ברוב הפעמים התוצאה תיהיה כישלון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.