Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. ממש מוזר מקווה שבגלל שזה כבר דלף לתקשורת אז זה לא נכון
  2. השחקן ש-ב״ש הביאו שיחק עם ביחד קוואס ודלמאו בהראקלס. אני זוכר שצפיתי אז בסרטונים של קוואס ודלמאו אז פטרסון הכי הרשים אותי, שחקן מפחיד
  3. קראנקה ינחת מחר ויצא ביציאה צדדית בליווי עופר רונן ואברמוב כדי למנוע מפגש עם אוהדים שמתכוונים למחות נגדו
  4. בסוף הוא יגיע בספינה
  5. למרות שהוא לא מוזכר בידיעה אבל לדעתי הידיעה שפורסמה על המחנה אימונים היא סוג של הודעה או אישור שהוא ממשיך
  6. אם גם בך נשבר משהו בגלל המצב אז באמת שהבעיה גדולה
  7. עד שבוע הבא תיהיה תשובה רשמית (לכאן או לכאן)
  8. המקור: אופירה אסייג, שטענה היום ברדיו ש-100% שקראנקה ימשיך
  9. פשוט מאוד, הנהלה של מנותקים. שקט העונה הזאת לא יהיה במועדון (לחץ ואנטי מהקהל שכבר קיים, הדלפות שכבר יש) ומועדון בלי שקט לא יכול להצליח. ובנהלה משום מה מתעלמים מזה או לא מיחסים לזה חשיבות
  10. עף מאירופה + פותח עונה בליגה עם 2/9 (ריאלי מאוד שיקרה) והטלפון מקנדה יגיע מהר ואולי אפילו כבר עם כרטיסי טיסה למדריד לו ולעוזריו. במיוחד לזה שאם הוא באמת ישאר תהיה במועדון אווירה מצחינה מסירחון, ימים שיזכירו את הימים שנמני היה על הקווים.
  11. נכון לעכשיו אפילו לא היו שיחות לא רישמיות. לא עם גרומים, לא עם קרובים לא כלום.
  12. עוד משהו שעבר מתחת לרדאר בהחתמה הזאת, אם אני לא טועה הסוכן של משפתי זה דודו (שנמצא ביחסים מעולים עם מנספורד) אז מסתבר שלמרות מה שטענו העיתונאים הוא לא מחוק במכבי ולא נעליים
  13. מסכים עם השועל. יצחקי ותמם כבר לא במערכת ואין מי שידליף קבוע, מנספורד ביחסים טובים עם העיתונאים אבל הוא לא ברז דולף בימים אלו. התקשורת הייתה רגילה להדלפות בשלוש שנים האחרונות זה פחות קורה בימים אלו לכן הדיווחים המאוד לא חד משמעתיים
  14. לקראנקה אין שום סיכוי להצליח בעונה הבאה מעבר לזה שהוא מאמן חלש שלא מתאים יש עוד סיבות • הקהל נגדו, מתחיל עונה עם 0 קרדיט • כדי שקבוצה תצליח (כל קבוצה בעצם) המועדון צריך שקט עם קראנקה על הקווים שקט זה הדבר האחרון שיהיה • לא סוד שחלק גדול מהשחקנים איבד אימון והערכה מקצועית כלפי המאמן, איבוד חדר הלבשה זה עניין של זמן (ההדלפות שיצאו בהמלך העונה יזכרו את ימי נימני) הכישלון כתוב על הקיר בענק אם בהנהלה לא רואים את זה זאת בעיה אם בהנהלה רואים ובחורים להתעלם זאת בעיה גדולה יותר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.