Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. אני כבר שנתיים אומר את זה 0 הישגים משפטיים בשנים האחרונות והיו למועדון לא מעט אירועים משפטיים
  2. הבדיחה על חשבוננו משתינים לנו על הפרצוץ ומחרבנים לנו לתוף הפה ואז צוחקים עלינו
  3. אם אין בעיות אם לוקאסן אז הוא צריך לפתוח
  4. די ברור שנקבל את אוסאסונה, חבל כי שאר האופציות עבירות
  5. בלתי נסבל, שילך לעזאזל.
  6. ההגנה בכלל והבלמים בפרט זה סימן שאלה גדול אבל אני חושב שאם לא נעשו/נעשים ניסיונות לשנות בחלון הזה אז זה אומר שמאמנים בשחקנים ששם. ואם מנספורד והצוות חושבים שאין בעיה אז אני איתם
  7. גם קוראים לו נתנאל, יהיה להם קל לאזרח אותו
  8. קני סייף שחקן אנדרייטד לדעתי עשה שנים יפות בבליגה (גנט ואנדרלכט) והגיע עד נבחרת ארהב שזה מרשים
  9. דניאל, יובאנוביץ ופארפה קיים סיכוי שהשלושה יעזבו, זה עוד 2 זרים שיבואו ושוער
  10. יום ראשון יוצאים למחנה אימון והסגל רחוק מלהיות סגור. לא ציפיתי להרבה באמת, אבל לשחקן כנף במקום אילייה בזמן הזה זה מאסט
  11. סרטון מדהים, מרגש, צמרמורת ועור ברווז. אהבתי את המדים, הצהובה והלבנה מרשימות. את הכחולה פחות אהבתי אפשר היה לעשות טוב יותר
  12. אין ספק שהמועדון היה חולה מקצועית, אני לא יודע אם המהלכים שנעשים הם התרופה/פיתרון אבל מאוד מעודד שסוף סוף מתחילים לטפל בבעיות שהיו פה בשלוש שנים האחרונות
  13. הבאת לנו את הדירה של קראנקה, תביא לנו גם את שועה. אמרת שהשוער היהודי של סולט לייק הביע נכונות להגיע. גם רז אמיר פירסם שהוא מועמד והוא באותו סוכנות של קין ומאסון. אז מה קרה פתאום שוער זר?
  14. אם הוא התאקלם טוב בקבוצה ופה במדינה ועדיין הוא לא יהיה שחקן שישדרג אותנו, אז באמת צריך להיות קוסם כדי להביא לפה זרים טובים.
  15. האמת מבאס. ציפיתי למאמן טיפה יותר מוכח וקיבלנו מישהו שאי אפשר אפילו לקרוא לו מאמן כי הוא לא אימן בכלל, אפילו לא אימן קבוצת ילדים. תחושות לא טובות לגביו, מקווה לאכול את הכובע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.