Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. מצטיין המשחק. מה זה הפריצות האלה שהוא מביא לאחרונה באגף שמאל, רץ עם הכדור כמו ניימאר
  2. עשה טעות אחת, חוץ מזה הוא היה בסדר
  3. חתיכת סיפור מה שקורה עם אלמוג לפני שנתיים בעונה הראשונה שלו בבוגרים במכבי (העונה השנייה של איביץ׳) הוא היה טוב והרשים בדקות שהוא שיחק, גם בהתחילת העונה שעברה (באירופה ובטוטו)הוא היה טוב ומאז ועד היום חושך. לדעתי הוא צריך השאלה לקבוצה סטייל הפועל חיפה כמו שעשו פרץ, חוזז, ברסקי ושחר
  4. משנה לשנה מבינים איזה סמל ענק הוא
  5. הוא שחקן כל כך איכותי ומגוון ופוטנציאל להפוך לשחקן הכי טוב בליגה אבל נשים את זה בצד רגע כי נראלי שהאישיות שלו מדליקה רצח. אתמול ראיתי אותו אשכרה רוקד ושר מול 11 והוא אפילו לא יודע את המילים ולא מבין את השפה (ריקן לימד אותו כמה מילים באומן זמן אם תשימו לב) בסיום המשחק כאילו הוא שחקן בית, גם על המגרש הרגיש לי שהוא משדר לשחקנים בקבוצה ש״תנו לי את הכדור ויהיה טוב״. גם בכתבה רז אמיר פירסם היום על זה שהוא שמע על כמה המשחק נגד חיפה חשוב ושפטריק שאל אותה כמה דקות הוא יכול לשחק והוא ענה 90 למרות שזה יכול לסכן אותו, יש פה אחלה גבר.
  6. איך אני אוהב שהוא חוגג שערים בטירוף רק בגלל זה באלי שהוא יכבוש הכי הרבה
  7. מחצית שנייה מושלמת שלו
  8. ההבדל מהמשחק שלו נגד חיפה בסיבוב השני בעונה שעברה, למשחק אתמול אומר הכל
  9. הקישור זה המפתח במשחק הזה כי קישור טוב וחזק ישפר את משחק ההגנה. אם לפטריק היו ביצים ושכל הוא היה פותח עם עידו שחר לצד שמיר ומאחוריהם גלזר כקשר אחורי בודד. שחר יותר טוב מייני או ריקן, יש לו כושר גופני טוב, שחקן מלא אנרגיה והתלהבות, פיטבול קטן שיכול ללחוץ שמה ולאכול את אבו פאני מוחמד ושאר המחבלים בחיפה. שחר לצד שמיר וגלזר זה הציוות בקישור הכי טוב שאנחנו יכולים להציב היום והיחיד שיכול לתת פייט אמיתי לחיפה
  10. ההתקפה שלנו תיהיה טובה השנה, פריצה ביחד עם קוואס, גבי וביטון או אפילו רק עם שניים מהם ביחד עם גולסה זה יספיק כדי לספק מספיק הזדמנויות במשחק ושערים. הבעיה שלנו היא בקישור (אולי עידו שחר יתגלה כפיתרון לרכות) וההגנה (שמשוועת לבלם זר איכותי שינהיג את ההגנה ושידרג את נחמיאס/בלטקסה). כנראה שהיה חייב לשחרר את הרננדז ולהביא בלם זר אחר במקומו
  11. תאוות הבצע של חוגג פוצצה כנראה את העסקה. באמת הייתה הצעה ממכבי, הצעה יפה ויש יגידו הצעה מוגזמת על זרגרי אבל טיפש נשאר טיפש
  12. בעונה שעברה תחת פטריק הוא היה אש היום נראה שהוא השחקן הכי חלש בסגל
  13. צריכים להבין ולהפנים שאנחנו הולכים לעונה-שתיים של בנייה מחדש בדיוק כמו בזמן ש-ב״ש שלטה
  14. פשוט מאוד הוא הוריד הוליך בשנתיים האחרונות רואים את זה באיך המועדון מתנהל והרמה הנמוכה של הקבוצה. בימים שמיטש היה מעורב יותר הוא לא היה נותן לזה לקרות
  15. כנראה שזאת הולכת להיות אחת העונות השחורות בעיקר לנו האוהדים
  16. שמעתי מספר עיתונאים אומרים את זה עוד מלפני שפטריק הפך למאמן. נקווה לטוב
  17. הבעיה היא שמיץ׳ מאוד מעריך ואוהב אותו, הוא לא ימהר לפטר אותו לצערי
  18. אם היו מציעים לי הרבה כסף, כן. מה עדיף להיות מובטל?
  19. מה שנותן לי שביב של תקווה זה שאיביץ׳ פנוי. רק צריך שמיץ׳ יתפוס אומץ יעיף את ההולנדי וייתן למאמן הכי טוב שהיה בארץ ארגז של כסף ויהיה בסדר
  20. אני חושב שבינואר זה יהיה טיימינג מושלם לרכוש את זרגרי
  21. לפי האתר של מכבי גבי ילבש את המספר 16
  22. כל ההגנה הייתה מזעזעת אתמול
  23. דרך אגב ברנדלי שיחק עם דלמאו באותה עונה מפורסמת ובישל לו המון גולים. סיבה לאופטימיות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.