Jump to content

LL6

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LL6

1. את האמת פחות מטריד אותי שקינדה והרוסי יהיו בחיפה יותר מטריד אותי זה שכנראה מכבי הבעיה עניין בשניים או בלפחות באחד מהם ועדיין חיפה קיבלו עדיפות על פנינו (המשך ישיר לסיפור סבע בינואר שעבר)
  2. את האמת אני זוכר שכתבת על שוער יהודי אבל ארגנטינאי אולי התבלבלת במוצא
  3. הזייה אחת גדולה כל החלון הזה, חבל שהוא מסתיים ככה כנראה
  4. מישהו זוכר מתי בפעם האחרונה שיחקנו נגד קבוצה בלגית?
  5. יותר בכיוון של התנהלות לא נכונה בחלון לא להביא זר שישי בכלל זה מטופש במיוחד שברקע מנסים לאזרח כדי שיהיה מקום להביא עוד זר
  6. אני מאוד מקווה שמכבי לא מתנהלת ביהירות או בטיפשות בנושא הזר השישי לא להביא זר שישי במיוחד שיש אירופה אז תסלחו לי זה טימטום, התנהלות לא נכונה ולא חכמה שמתאימה לברק יצחקי לכן אני מאמין שעד ה-20.9 יהיה זר שישי
  7. האמת שאחרי התיקו בשבוע שעבר היה לי ברור שחיפה תעוף, לא היה לי ספק ועדיין זה מאוד כיף לראות אותם מודחים, הרבה אנשים ואוהדים שם אכלו כאפה כואבת
  8. אני מבין שמאסון הולך לשחק את כל המשחקים העונה, מה הקטע שם שלא מביאים גיבוי למאסון? את מזרחי לא רוצים, פיבן עזב, ואם נסמוך על ייני בעמדה הזאת בעונה שיש גם אירופה זה יכול להרוס עונה אולי את הזר השישי מביאים לשם?
  9. רז אמיר אמר שאין לו ספק שמכבי תביא רכש מתחת לאף של התקשורת
  10. אנחנו סגורים על זה שהוא נשאר פה בעונה הבאה? ארצות הברית לא קורצת לו? מקווה מאוד שהרצון לעבור את מזרחי ואולי עוד ליגת האלופות אם נזכה באליפות תגרום לו לפרוש פה השחקן הגדול בתולדות המועדון
  11. נניח שגם לוקאסן ופארפה מצטרפים ליובאנוביץ ועוזבים ובמקומם מגיעים 3 זרים חדשים (לא משנה העמדות כרגע) זה 3 זרים חדשים שמצטרפים בסוף אוגוסט אחרי תחילת העונה בנוסף למאסון ומילסון שגם חדשים זה 5 זרים בקיץ אחד כשעל הקווים מאמן חסר ניסיון, עד כשהקבוצה תתחבר במקרה הטוב זה יהיה בדצמבר. אליפות נראה רק בחלום אני איבדתי אמון
  12. מי שמכיר אומר שהוא כבר לא אותו שחקן מ-2017, בירידה גדולה, הגיל המתקדם כנראה מאוד השפיע. חוץ מזה הוא הקפטן של הקבוצה והסמל של המועדון, לא ריאלי
  13. אני מאמין שבפנקס של אלברמן היו עוד כמה שמות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.