Jump to content

אדביסי

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אדביסי

1. 11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

שמע גבר, אין לי מושג מי אתה ובאופן כללי, אני ממש נגד השיח האלים שהולך כאן נגד אנשים שחושבים אחרת, אבל פייר? זה נראה שאתה ממש ממש מתאמץ להיות הפוך. 

לא נראה לך ששחקן שמשחק במכבי מגיל 8! (כמה כאלה יש בליגה באיזה שהיא קבוצה), מקבל הודעה כזאת מסריחה? אפשר היה לשים וידאו קצר, קצת רגש, גם אם החלטתם בצורה שאינה מקובלת. 

לא נחמץ לך קצת הלב מהדרך שהמועדון מתנהל?

כואב לי מאוד, אבל אני מבין שלמכבי היו את השיקולים שלהם, ואני מבין שבסופו של דבר המועדון יותר חשוב מכל שחקן עם כל הצער

2. 7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הודעה רעה וצפויה כאחד. 

קודם כל מיכה לא החל את דרכו בקבוצת הנוער, הוא התחיל בילדים והמשיך בכל קבוצות הילדים, זו דרך יפה להקטין את הקשר שלו למועדון.

דבר שני, לפני שנתיים כשרצו להשיק את ה100 אחוז מכבי, היה מאוד נוח לחפור ולמצוא סרטונים של מיכה, אצילי, גלזר וכולם מהילדים, גם הפעם אפשר היה לעשות איזה סרטון של דקה עם קטעים שלו. 

דבר שלישי, מפרסמים רק באתר אבל לא בפייסבוק או אינסטגרם, ככה זה כשלא רוצים את האמת בפרצוף מהאוהדים.

פייר, אני די מתבייש.

מה זה קשור??

יש שני צדדים למטבע. צריך גם להבין את הצד של מיץ' ושל המועדון.

מיכה היה קפטן, הרוויח משכורת עתק, סמל של המועדון, כל הפרשה סביבו וסביב עומר עשתה רק רע. לכולם

3. 3 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

רונן קצב

מאוד מחמיא ומחמם את הלב לראות את התמיכה של הקהל הטורקי בערן ותודה על כך. ערן לא סגר או חתם בשום מקום חדש, יש לו חוזה עד סוף השנה בסין ומתעסק אך ורק במשחק הקרוב של הנבחרת מחר. כשיהיה משהו להודיע נעשה את זה בצורה  מסודרת כמו תמיד.

לא לעניין איך שערן רוקד על כל החתונות

מצפה להתנהגות כזאת מנואש צומי כמו בוזגלו, לא ערן

מאכזב

4. Just now, Insigne said:

בנוסף ל-3 אליפיות של בכר עם ב"ש, יש לו שני גמר-גביע וזכייה אחת עם ק.שמונה.

אחרי עונה בה לנדאו נכשל בקריית שמונה הוא לקח אותם פעמיים לגמר וגם זכה פעם אחת.

כנל אחרי אלישע, אפשר לומר שהזרים הם של אלישע ואת התשתית בנה אלישע אבל בפועל ברק בכר לקח 3 אליפיות על הראש של מכבי. על מאמנים ב-4 רמות יותר טובים מכל המאמנים כאן ובכר זכה.

בכר הוא לא פפ אבל יש לו חלק מאוד משמעותי באליפויות. אולי הכי משמעותי.

צריך לדעת לנהל סגל, במיוחד סגל כזה...צריך לדעת לקחת אליפות אחת אחרי השנייה.

ההודעה שלך פשוט מנותקת.

מעניין איפה היה קואוץ' בכר ברגע שלקחו לו את וואקמה.

אשכרה הביא לבאר שבע שחקנים כמו בן בסט ועזרא כחיזוק לצ'מפיונס חח.

היה לו סגל פסיכי עם המון שחקנים בשיא שלהם. קורה שאנשי מקצוע פחות טובים מצליחים, גם רוני לוי זכה פעם ב-3 אליפויות. מה קרה לו מאז כולנו יודעים.

5. Just now, Chipopo said:

זה שדרוג ענק בשבילם, מה הקשר סבוריט עכשיו? חוצמזה לקחת מבכר לגמרי את הקרדיט על שלושת האליפויות בבאר שבע זה בדיחה 

בדיחה? יש עובדות בשטח, עזב אותו וואקמה והוא לא ידע מה לעשות.

כל הרכש שהוא עשה בבאר שבע הטביע אותם מתחת למים.

וגם בחיפה עד עכשיו הוא עושה עבודה חלשה, הם נראים רע.

בכל אופן בשורה התחתוהנ הז הזוי בעיניי שאוהדי חיפה יוצאים לרחובות למחות נגד ההתנהלות של שחר ובפורום הזה בטוחים שהם איום בשבילנו.

עונה שעברה הם הגיעו לשיא והיה ברור שזה בלוף שיתפוצץ בפלייאוף כמו שקרה. העונה הם היו צריכים חיזוק של 3-4 זרים איכותיים ועוד ישראלי כמו כיאל. מטוואטחה אני לא מחזיק. איכשהו הם הצליחו להיחלש בינתיים בלי סלליך והאוסטרלי. אז ממה הפחד? לא מבין את זה. הפורום הזה מאז ההפסד לפתח תקווה נכנס לפניקה, ראיתי אנשים חוששים גם מבאר שבע שיש להם כוכבים כמו קבהא וגאנם בהרכב

6. Just now, Insigne said:

זה פתטי לצחוק עליהם ככה.

הדשא של השכן לא ירוק יותר ואין כאן קלישאות, אבל אם אתה לא משקה את הדשא שלך, סופו להיגמר.

גם הטריו המצויין של ריאל מדריד בקישור קיבל בראש מתישהו. האליפות לא מגיעה עם השמות של גלזר, גולסה ופרץ, צריך לזכות בה.

וואקמה היה בליגה לפני האליפויות שלו, גם הובאן, גם אוגו ובטח ובטח שמליקסון, גם לחיפה זה יכול לקרות. 

אין כאן בכי ואל תהפוך כל דבר לדרמה ומסיבת כיתה, מכבי צריכה להתחזק כי היא צריכה להתחזק לא בגלל חיפה או הובאן ומליקסון.

בצורה הזאת הפסדנו אליפויות, 3 במספר....בגלל יהירות וחשיבה שהכל כאן קטן עלינו ונקח גם ככה.

ברור שצריך להתחזק, ויתחזקו, יגיע בלם וכנראה חלוץ.

חלאס לבכות כל היום כאן, הפסד אחד לפתח תקווה ושרפו את הקבוצה. איזו מן התנהגות זאת?

לא ראיתי את הפניקה הזאת כשטאטאו את באר שבע בקלות וכשעברנו שלבים באירופה.

יש סגל מצוין גם עכשיו, צריך בלם, זה ברור. 

7. 5 דקות לפני, Chipopo said:

אולי חלאס עם היהירות? אם הם פגעו עם הבלם + טוואטחה חותם זה חתיכת שדרוג. יש להם השנה גם מאמן שהוא לא עציץ

לא עציץ? העציץ ניצח את בכר התותח איזה 5-6 פעמים רצוף.

לבכר היו 3 שנים של הצלחות בזכות השחקנים שלו, לא בזכותו.

טוואטחה זה לא שדרוג. אולי על מנחם, אבל בכללי איפה הוא ואיפה סאבוריט.

אנחנו הקבוצה הכי טובה בישראל! ואחרי שיגיע הרכש בכלל יהיו פערי רמות אדירים.

8. 8 דקות לפני, Insigne said:

אהלן אריגו סאקי.

היהירות הזאת הפסידה לנו 3 אליפויות לב"ש. 

לבאר שבע היה וואקמה, הובאן, אוגו, מליקסון ועוד כמה שחקנים בשיא שלהם.

לחיפה יש "סאן", "עופרי", "נטע" וזרים בינונים כמו טורה ומאבוקה, ומאמן בירידה כמו בכר.

אבל צודקים הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. "נטע" ורודריגז התותח שנזרק מפה אחרי עונה אחת הולכים לפרק את הקישור של גלזר, גולסה ופרץ. צודקים צודקים.

9. 1 hour ago, LL6 said:

מה שהכי עצוב זה שאני באמת מאמין שמכבי לא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו זה כי הם מחכים לאישור של מיץ' שיאשר להם להוציא הודעה פרידה יותר מכובדת ממה שהוציאו לאצילי כי מדובר בשחקן שנמצא 20 שנה במועדון.

אבל איזה מביך זה שלא הוציאו הודעת פרידה עד עכשיו ולא משנה מה הסיבה. הקיץ האחרון גורם לי לחשוב ולהתהות לא מעט פעמים האם באמת כמו שחשבנו עד היום מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מתנהל למופת?

אצילי ומיכה התנהלו למופת?

לצערי אתם שוכחים את זה, אבל מיץ' והמועדון יותר גדולים מכל שחקן.

תודה לדור על כל השנים, אני בטוח שהוא עוד יחזור.

10. 1 hour ago, מכביסט לעד said:

חיפה בדרך להחתים את הבלם ואת רודריגז ונראה שגם טוואטחה חוזר והם מחפשים גם חלוץ.

אם לא נתחיל לזוז יהיה קשה...

אף אחד מהם (חוץ מהבלם, שאני לא מכיר מספיק) לא נכנס לסגל שלנו

ברר איזה פחד.

מאבוקה וטוואטחה ו"עופרי" עם "נטע" הקשר המפחיד. הם הולכים לספוג 40 גולים העונה

11. 7 דקות לפני, yuri said:

https://www.by433.com/en

זה האתר של הסוכנות שצייצה לערן, מעניין לראות מה יקרה אם יצייצו ״בוא למכבי״, כמה תגובות אפשר להגיע ?  יש מצב פנברחצה ביקשו שהם יצייצו ? יש להם קבוצות שמקושרות אליהם...

נראה לי שאתה סתם אוכל סרטים, מי שמפעיל את העמוד הזה הוא ישראלי, לא?

12. 5 hours ago, העכבר הצהוב said:

ואו איזו הגזמה.

עזוב תן להם לחיות בסרט.

אם חיפה לא היו קיימים הם היו משכנעים את עצמם שבאר שבע עם גאנם ולויטה יקחו לנו את האליפות.

בפועל גם הם ידעו שברגע ש"נטע", "סאן" ו"עופרי" החמודות יפגשו מול גלזר, פרץ וגולסה הם יעשו במכנסיים, כרגיל

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.