Jump to content

אדביסי

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by אדביסי

1. שחקן נהדר. אין לי מושג מה יונייטד צריכים אותו עם ברונו ופוגבה. אל תתחילו לספר לי סיפורים שהם יכולים לשחק ביחד. הם לא. כרגיל ביונייטד עושים הכל חוץ ממה שצריך. איפה הבלם, קשר אחורי וחלוץ?
  2. מיכה וצ'יקו לא באמת שחקני הרכב. גלזר לא הולך לשום מקום. 3 שחקנים, אחד מהם הוחלף באלמוג המצוין וקנדיל שאומנם זאת ירידה ברמה אבל עדיין מספיק טוב למכבי. בלם יגיע. מיכה הוחלף בדן ביטון, לפני שבוע אמרו שזה שדרוג, הפסד אחד לפ"ת וזהו? גם ביטון לא שחקן? יגיע חלוץ. הייתי מחזיר את צ'יקו אתמול אם זה היה תלוי בי.
  3. בכל פעם שינפיצו ידיעה בערוץ הספורט אתם תיכנסו לשנת אבל? חלאס זה מאוס. מה עם מידלסבורו? שמענו שמענו עליהם. אני אאמין כשאראה את הכסף על השולחן.
  4. ממשיכים להעמיס את הקבוצה בקשישים. ואם הם מגיעים בחינם - אז מה טוב. פירלו זאת עוד בובה של ההנהלה. מאכזב. מסכן רונאלדו בינתיים מילאן עושה קיץ אש!
  5. מה זה הבונקר הזה? משחקים נגד ריאל מדריד? 4-3-3 רגיל. קישור של גלזר פרץ וגולסה זה מנעול.
  6. במקומו? לא. צריך חלוץ שיתחרה איתו. לא מבין למה אתם אובססיבים להעיף את בלקמן ליציע. הוא נראה מחובר לקבוצה, יותר קבוצתי וזה מתבטא במספרים. ויש כמובן את שכטר יהיה בתמונה. לא חושב שהמצב כזה רע כמו שאתם מתארים.
  7. פאדי עזב. מבאס אבל אפשר להבין אותו. עם גלזר כנראה אין לו מקום. פספוס ענק. בהצלחה לנו בלם עם כאלו נתונים..
  8. כן ממש סבל עם בלקמן הזה. רק כובש בכמעט כל משחק. החמיץ פנדל אחד וזהו - לפטר.
  9. בושה? בושה ששחקנים במעמד שלהם שוכבים עם ילדות בנות 16, זה בושה. הם מייצגים את מכבי! מיכה היה קפטן בפועל, גולדהאר נתן להם משכורות מטורפות, הם צריכים להתנהג בהתאם ולא עמדו בקוד ההתנהגות שמצופה משחקן מכבי. אתם רוצים ממכבי סטנדרטים ניהולים של אשדוד אבל השקעה כספית של באיירן מינכן. חוצפה לשמה שמפנים לגולדהאר את הלחי בפעם היחידה שהוא עושה משהו לא לטעמכם
  10. מה הקשר למיכה ואצילי??? לא היה פה שיקול מקצועי או כלכלי. חלאס כבר
  11. כפיות טובה, פתאום מכבי הורידו הילוך? הקיץ הזה רק התחיל! הוא יהיה פתוח לעוד חודש וחצי. יש קבוצה פגז, הפסד אחד למכבי פ"ת והפורום שורף את הקבוצה, לא ייאמן.
  12. מאוחר מדי? הוא שומר על עצמו מצוין
  13. מאמין בכל זאת שערן ישחק רק במכבי!
  14. ראקיטיץ' עבר לסביליה תמורת 1.5 ימליון יורו מה שמרסלו עלה למכבי חח
  15. טב"ח וטיבי לא עבדו טוב ביחד, מדהים כמה הזיכרון שלכם צר. מיטרוביץ'?! עוד רגע תגיד לי שאתה מתגעגע גם לורמוט. אחח הנוסטלגיה הנוסטלגיה. היום יש קבוצה הרבה יותר טובה וקבוצתית. עצוב שאתם מבטלים שנתיים מדהימות בגלל הפסד קטן לפתח תקווה.
  16. ממש לא עברנו רק בזכות ערן, היו עוד 10 שחקנים שהתעלו ברגע האמת. זה מה שאני מצפה מהקבוצה הנוכחית לעשות!
  17. המשחק יהיה בעוד הרבה זמן, מאמין שיגיע ג'ארלדש/בלם/שניהם עד אז. וכמו שאמרתי עברת עם טב"ח וטיבי (שילוב גרוע), בן הרוש (!!!!!!!!!!!!!!), חואן פבלו ונראה לי שפונגין היה המגן אז. אם אתה חושב שההגנה היום פחות טובה אז אין לי מה להגיד לך.
  18. וההדחות של זלצבורג מדי שנה, גם זה פעם אחת ל10? זה כדורגל, הכל יכול לקרות.
  19. אבל...? ייני היה חלק מהגנה מדהימה ב18-19. הוא בלם יותר טוב מטל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.