Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הלב_הוא_שוב_ישמח

1. 23 דקות לפני, תחיית המתים said:

כל פעם שאני רואה הודעה על רובי האנטישמי מסתכל מי כתב ורואה 'הלב הוא שוב ישמח'  הבנו אח. לא צריך כל נושא לחפור לנו על זה הנקודה שלך הובהרה

אתה מוזמן להתקדם הלאה ולחסום אח.

1 hour ago, אקיטה said:

איפה ראית אותי שופט את הרגשות שלך בדיוק? גם אותי חוסר ההתייחסות והאכפתיות של רובי קין בתקשורת, מאמן הקבוצה שאני אוהד, מאכזב, כתבתי בתגובה שלי אליך ובעבר במקרים ודיונים אחרים. רובי גם אם יביא השנה את כל התארים כולל הקונפרנס, לא יהיה גיבור עבורי ודמות להעריץ, לעולם.

אבל האם זה מגיע מזה שהוא שונא אותי ואת העם שלי ושהוא אויב של מדינת ישראל? ואללה, לא.

אם נלך על פי הלוגיקה הזו, אוסקר גרסיה למשל גם אנטישמי שונא ישראל, הוא בכלל ברח מפה בתקופת מלחמה.

כנראה שנאלץ לא להסכים,בכל אופן אני רואה שלאנשים מפריע דעותיי על רובי,אפסיק להגיב עליו.

2. 1 hour ago, אקיטה said:

שמע, אתה קורא לו על בסיס קבוע אנטישמי שונא ישראל, זו האשמה, בעיניי מאוד חמורה. אנחנו לא מדברים פה כמובן על מקרה של שופט מעצבן באירופה שבלהט הרגע פולטים "שופט אנטישמי", אתה עושה זאת על בסיס קבוע כבר כמה שבועות, ממש מכוון לשם.

עכשיו שלא תבין לא נכון, מאמן מכבי תל אביב שלא מתבטא באופן נחרץ בנושא הזה, מאכזב מאוד. כנראה שגם פחדן שמפחד מהתגובות מבית. מפחד שהתקשורת משני הצדדים כהרגלה תעשה על זה טררם ובלאגן שיפגע בעיקר בו ומשפחתו. יכול להיות שכמו שאתה טוען, באמת פשוט לא אכפת לו.

אבל, אדם אנטישמי שונא ישראל ב אידאולוגיה שלו זה אדם שמעוניין שמדינת ישראל ויהודים בכלל ימחקו מהעולם הזה. זה אדם שלא היה מגיע להתפרנס פה מלכתחילה ובטח שלא עומד כל שבוע דקת דומיה לזכר נרצחים.

אז אני מפציר בך ובדומיך (וגם בפוליטקאים הסמרטוטים שלנו שדוחפים לז'רגון כזה), תפסיקו להוזיל את המושגים האלה כאילו היו שרמוטה בצומת.

רובי קין לא אנטשימי ולא שונא ישראל, כמו שהוא גם לא גיבור ישראל וחסיד אומות עולם, העובדות ומעשיו מעידים על כך. אז במקום לקרוא לאחרים שמבינים את זה צבועים, תבין שמה שאתה עושה שאתה מתבטא ככה זה בעיקר להשליך את הכאב שלך כישראלי על אדם זר.

אז בוא אסביר לך אני מרגיש,אני שב7.10 הוקפץ למיל(ואני בטוח לא היחיד פה),איבד חברים ליחידה בישובים,שואה שנעשתה בשנית,טבח נוראי, רואה את המאמן של הקבוצה שאני מלווה אותה עשרות שנים וכל כך אוהב,מתעלם ולא פעם אחת מהטבח,אז תנסה להתסכל מהצד של אחרים ולא לשפוט.

3. 27 דקות לפני, אקיטה said:

לתפיסתך, רובי קין האנטשימי שונא ישראל, שמח שה7 באוקטובר קרה? 

לא יודע אם להגיד שמח,אבל לדעתי,לא כזה אכפת לו,אם זה היה קורה במדינה אחרת הוא היה מגנה.

זה לא משנה,הבנתי גם ככה שרמת הצביעות פה היא מהגבוהות שיש.

4. 7 דקות לפני, KIMHI said:

שמתי לב שכבר בכמה נושאים אתה מפזר עליו רעל בנושא הזה, והספיק לי לקרוא את הרעל הזה.

מה שרובי עשה בנוגע ל-7.10 זה הכי פרו ישראל שיש באירלנד. עצם זה שהוא כאן, ואשתו מפרסמת פוסטים פרו ישראלים זה הכי פרו - ישראל שתקבל.

מה אתה מצפה שיעשה על האש לחיילים בחאן יונס? לבן אדם יש משפחה, קריירה ומדינה שהיא לא ישראל. תתפלא ותוציא את הראש מהתחת .

תנשום ומצפה מהמנהלים כבר לעצור את הרעל הזקיק שאתה מקפיד לפזר בכל הפורום בנושא הזה.

גבר אם רע לך תחסום אותי ותתקדם,

אם זה היה המאמן של חיפה שמתעלם מהטבח הייתם חוגגים,הצביעות פה חוגגת.

לא מלכלך על השחקנים ומעודד 90 דק זו דעתי,אתה מוזמן להתקדם אם רע לך.

5. לפני14 שעות , תמיר8 said:

למה ככה? מאמן חלש אבל לא צריך לקלל ולהגיד סתם דברים.

בכל מקרה, מפסידים קל. נתניה יצאו מהמשבר שלהם על חשבוננו

סתם דברים?

ההתעלמות המוחלטת מאירועי ה7.10 אחרי ששאלו אותו,זה נראה לך סבבה?

השנאה אליו היא ענקית והדברים שאני מאחל לו הם רעים.

6. לפני2 שעות , Raumdeuter said:

א.על איזו הכחשה אתה מדבר?(לא שואל מתוך התרסה או משהו,באמת סקרן לדעת,אם אתה מדבר על זה שהוא מעלה מסרים מהחשבון של אשתו ולא החשבון האישי שלו זו בחירה משפחתית שלהם ויפעלו איך שנראה להם לנכון כזוג ובאמת שלא אכפת לי.)

ב.אתה מדבר עליו כמו שג'ק מדבר על זהבי או כמו שאני מדבר על צמד מזייני הקטינות אז אני מניח שיש לך טענה סבירה ששווה להקשיב לה.

ג.ככה או ככה בסוף העונה הוא לא פה.

ששאלו אותו כמה פעמים על ה7 הוא בחר להתעלם לא פחות גרוע משחקני חיפה שלא החזיקו את השלט.

מאותו רגע מחקתי אותו והוא שנאת חיי המאמן הזה.

7. 5 דקות לפני, השפיץ של הנעל said:

בשנים האחרונות מכבי היא מוצר פגום

בכל שנה ולפעמים גם פעמיים בשנה מחדשים את האריזה במעטפת נוצצת מאירופה הקלאסית

אבל זה לא עוזר המוצר ממשיך להיות פגום

כרגע יש לנו הזדמנות חד פעמית לתקן את המוצר

להזדמנות הזאת קוראים  ברק בכר

אומנם בכר זה לא שם אירופאי קלאסי והוא לא שיחק בליגה הספרדית או האנגלית

אבל הוא ההזדמנות האחרונה שלנו לתקן את המוצר

נקווה שמיץ לא יפספס אותה

ברק בכר מעל הליגה והוא מכיר אותה הכי טוב שיש,זה הנשק העיקרי שלו,אם הוא היה ב10 הפרש הוא היה הופך את זה ל20 מזמן,לחרב 10 הפרש זה כישרון מיוחד,ורק שרמוטות גדולות כמו רובי קין יכול לעשות את זה,מאחל לו רק רע ולעולם לא אשכח לו את ההכחשה אחרי ה7.10

8. 58 דקות לפני, Keano said:

חלק היו טובים חלק פחות, היחס שערים היה אדיר בסיום הסיבוב הראשון, זה מצביע על קבוצה חזקה לא משנה איך תהפוך את זה

אתה רואה שיטת משחק שיכולה להוציא אותנו מהבוץ?

אני רואה קחו כדור תשחקו,אם היינו מחטיאים בלי סוף הייתי אומר ניחא,אבל אתה גם בקושי בועט לשער,אם נבליח אליפות זה מזל נטו,מבחינתי עדיף להמר ולהביא מאמן לחצי שנה מאשר להישאר איתו ובוודאות לא לקחת.

9. 12 דקות לפני, elad5050 said:

אני בכלל לא אומר נואש מהעונה הזאת ואוי ואבוי לנו אם אנחנו נרים ידיים.

פאקינג 2 נקודות, אז מה אם הם נראים טוב כרגע? יש לנו סגל מעולה, איביץ׳ בסגל כזה עושה קסמים ולוקח אליפות ב15 פור.

צריך לצאת מהקיבעון המחשבתי ולנצל את הסגל, יש פה סגל שבהחלט שווה אליפות. יש עוד 15 מחזורים, דברים ישתנו פה עוד הרבה פעמים.

מילת המפתח היא איביץ שהוא קוסם,פה יש בן שרמוטה מתחזה.

10. 36 דקות לפני, osfeee said:

כולם כאן מדברים על קין, אבל מה עם כל הצוות הרחב שהביאו בשבילו? אנליסט מליברפול, עוזר מאמן של נבחרת ארצות הברית עם ״שנים רבות של ניסיון״.

כל המערכת הזאת כושלת - מהרכש (רז שלמה?!?!) דרך הצוות אימון והמאמן, הצוות המשפטי שמשתין עלינו יותר ממה שהתובע עושה (״חיפה שותפים שלנו לדרך״),  והשחקנים שכבר חודשיים נראים כאילו הערנו אותם משנ״צ.

פרייס מנהל טכני שאחראי על רכש.

ואפשר לנסות לחפש אשמים בכל מקום,בסופו של יום מי שמעביר אימונים ומעלה את ההרכב והמאמן שלנו גרוע בזה.

בעיקרון הוא גרוע בכל מה שקשור לאימון.

11. 44 דקות לפני, Keano said:

יכול לקחת, מי זה שאחראי ל10 הפרש? הוא לא השתנה. עוד יגיעו ימים טובים יותר, עכשיו נכנסים ליישורת האחרונה לקראת הפלייאוף 

היה לו מילסון ושחקנים שהיו בכושר,הוא ביסס את כל שיטת המשחק שלו על מילסון

לפי מה שהבנתי גם ה10 ניצחונות ברצף היו במקרה(לא באמת ראיתי,ככה סיפרו לי,מילואים וזה).

אפשר להכריז על המאמן הכי חלש מהגמורים שהיו פה,לא חשבתי שנשבור את התקרה הזו אחרי קראנקה.

12. לפני6 שעות , Keano said:

זה תמיד ככה כשהכל שחור, ניצחון אחד והכל יכול להתהפך, זה עניין של ביטחון

אתה באמת מאמין שהוא יכול להביא אליפות?

אפשר להאשים את כל השחקנים עד מחר,אבל רואים שאין כלום בקבוצה הזו מבחינת אימון,ב10 הפרש שהיית,זה מתכון ללבוא להנות ממה שנשאר העונה כי אתה אלוף,הוא אשכרה הצליח לחרבן את זה.

אם זהבי לא טוב,הוא בכוח נותן לו לשחק,הוא מאמן הכי גרוע שדרך פה מכל הגמורים שהיו פה.

13. 7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קודם כל הפועל חיפה מחזור אחרון. 

דבר שני, אנחנו נגיע לפלייאוף עם מינוס שש לפחות מחיפה, אנחנו מציגים כדורגל זוועת עולם, מחורבן לגמרי ויש מאמן שאין לו מושג. 

לקרוא לו מאמן זו מחמאה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.