Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הלב_הוא_שוב_ישמח

1. 3 דקות לפני, מנש שער 11 said:

היינו בשנה שעברה. מעדיף את זה על העונה ? אמיתי ? 

* תנטרל רגע את השנאה שלך אליו בקטע אישי מאז ה 7.10 ותענה מקצועית נטו, בחייאת. 

אני באמת חושב שהוא לא מאמן,מה ראינו ממנו?

ניהול משחק רע,חילופים מהבית,שיטת משחק לא קיימת,מדי פעם יש הבלחות.

הבן אדם שלשל פעמיים.

תראה את רוב האוהדים בפחד גדול לא לאבד 10 הפרש, ואתה 9 מחזורים לסוף,בעונה כזו שיש לך מאמן,רובנו היינו חוגגים כבר.

2. 6 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני חושב שבטוטאל הוא רק חצי רמה מעל קראנקה ומעל וידיגל שזה לא אמור לנחם אותו כי אף אחד מעולם לא קיבל עמטפת מקצועית כמוהו - פרייס, מנספורד ועוד כל הצוות שהגיע איתו.

לגרסיה כן היו הרבה אנשי צוות, אבל פרט לטוריחו וג'ורדי שרק בהתחלה פה, לא היה לו צוות יקר והמקוצע כמו זה. מבחינת ניהול משחק, לדעתי הוא פחות טוב מהם. 

אני מסתכל על הכל קראנקה ווידיגאל באו באמצע עונה בלי מעטפת כמו שיש,הוא הגיע לפה מוקדם,עשה מחנה אימונים,הביאו לו שחקנים קריטיים שהיה צריך,צוות אימון גדול,ועדיין נראה שלא עובדים על כלום באימונים,יש לו פשוט שחקנים שיודעים לנצח ועונה חלשה של חיפה אז אתה 10 הפרש.

חייב פה את בכר וזריז,חוזה של מיליון יורו לעונה ל5 שנים.

3. לפני2 שעות , הנדון said:

ועוד לא בטעות שיפוט שנשרקה נגדם, אין יותר נחותים מהם לא משנה כמה אליפויות יקחו.

אם זה היה נגדם יכול להבין,אבל שזה בכלל לא קשור אליהם,זה מביך ואם שחקן שלי היה עושה את זה,הייתי כועס.

4. 1 hour ago, Keano said:

אני רק טוען שגם איתו היה איזון ולא היינו שומרים על האחוזים של הסיבוב הראשון

מעריך את הניסיון שלך לראות את הטובת,אבל מדובר במתחזה,לא רחוק היום שיעשו ספיישל של חיים אתגר עליו.

לכל קבוצה יש אקס פקטור,אבל צריכה להיות שיטה,תבניות משחק משהו,פה בלי מילסון אתה לא שווה כלום,מקווה שהציעו לבכר מיליון יורו לעונה ל5 שנים.

5. לפני5 שעות , עידן מוסקונה said:

לא חושב שהפתרון של ללכת אחורה ולשחק בצורה מסוגרת יעזור, אנחנו לא טובים בזה. 

צריך לשחק כדורגל בדיוק כמו שבאנו למשחק הראשון. 

סביר להניח שהם ישלטו יותר, כמה שפחות שטויות ולהעיף סתם כדורים למעלה ולנסות בהזדמנויות שכן יהיו להבקיע. 

ההפך,אנחנו לא יודעים להניע כדור ולשלוט,אנחנו צריכים לתת להם לשלוט ולשחק על מעברים

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.