Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הלב_הוא_שוב_ישמח

1. לא אומר שבלטקסה שחקן אדיר,אבל ראיתי שרשמו פה למה שהוא יהיה טוב לנו אם לא לאוסטריה וינה? אבישי כהן לא היה מספיק טוב לביתר והיום הוא המגן בעל הכושר הטוב בארץ. אפשר גם לא לגמור שחקנים לפני ששיחקו
  2. מבין את הבאסה על קינדה,אבל מישהו פעם ראה את המספרים שלו? לא משהו בכלל.
  3. בוא נגיד שאם זה לא היה פוגע בנו היחסים עם מדינות אחרות הייתי שמח אם היו הורגים "חפים מפשע".
  4. חבל שאנחנו כבולים בעזה,ככה אני הרגשתי שם בכל אופן. אין חפים מפשע בעזה,כולם צריכים למות שם
  5. עזבו שאני לא בעד להחזיר את הכדורגל,להחזיר כדורגל עם קהל? מבחינתי על הפנים.
  6. נכנס לעזה,מכבי נותנים בראש בליגה ובאירופה,יוצא משם,מכבי נראים לא טוב. נראה לי אני חוזר לעזה.
  7. לא יודע איפה לרשום,מישהו יכול לתת לי תקציר על מכבי? איך משחקים טובים לא טובים? איך האווירה? אני אחרי 3 שבועות ללא קשר לעולם
  8. אנשים מצפים שנראה כמו ברצלונה של 2015,כאילו לא הייתה לנו עכשיו עוד פגרת קיץ רק יותר גרוע. השוער ניר ביטון ויונתן לא יכולים לראות סגל במכבי.
  9. שוער ישראלי כזה זה משהו שאני מתלבט עליו,אז זר בכלל,אפשר לשחרר לא בושה,אין בו צורך.
  10. השוער מהיום שחתם פה היה נראה לא טוב,בשני משחקים הוא הוכיח את זה.
  11. זו הישראל היחידה שנהנתי ממנה בשנים האחרונות
  12. לדעתי,אנחנו צריכים להיות כמו טוברוק עד גיל נוער,לסגור את הבוגרת ולתרום לספורט שמביאים בו הישגים.
  13. הגיע הזמן שנבין שרובי קין לא חוזר
  14. לנסות לעשות מהלך על בכר גם ככה הוא לא יסיים שם את העונה.
  15. זה הדבר היחיד שמפריע לי,שזה יפגע בנו מבחינת בעלות ברית, תמשיך להיות יפה נפש,עלק רצח עם,כאילו הם לא כולם שם האויב שלך,הייתי בשמחה מוחק שם את כולם,אתה מביך גבר.
  16. מבחינתי זה לא הרבה מהאזרחים,אלא כולם,עזה חייבת להימחק מה2 מיליון מחבלים שיש שם ובמקום לבנות שם עיר יהודית עם רצועת חוף מטורפת.
  17. תודה מלך,האמת שאני מילואימניק,מבחינתנו כולנו באנו למטרה אחת,להשמיד,גם אם כל הגונבי דעת מכבסים מילים,לא השארתי את אשתי לבד בבית,איבדתי כבר חברים בקרבות בישובים,הגיע הזמן שלנו להשמיד אותם ולא אכפת לי מי עומד מולי
  18. אני רק מקווה שהכניסה שלי לעזה לא תהיה לשווא,לא מעניין כמה זמן זה ייקח,אחרי הקרבות בישובים זה הפך לאישי,כל אדם שיהיה באיזור שאמור להיות ריק מאדם יקבל כמה כדורים,בני מוות שם כולם,לא מעניין גם אם הוא בן 9,את המוסריות שלי אני שם בצד למערכה זו,מקווה שהקבינט של הקוקסינלים שלנו מבין את זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.