Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הלב_הוא_שוב_ישמח

1. נהיה טרנד לרדת עליו פה. נותן עונה אדירה הרבה זמן שלא היה לנו 50 50 עם מספרים כאלו
  2. כפיים לרובי קין אין לי מילים הכנה מושלמת. מילסון זה כוכב שלא נחת פה מאז וואקמה. עידו שחר אדיר. יוריס זה תופעה. אבוקות כחולות זה אחד הדברים היפים שיש.
  3. לדעתי, ככה אנחנו צריכים לשחק כל המשחקים שנשארו לנו העונה,בתור קבוצה יוזמת אנחנו לא משהו,יותר טובין בלתת לקבוצה השנייה להניע.
  4. הוא לא מאמן,אבל כשצריך לפרגן,נפרגן. פעם ראשונה שהכין את הקבוצה כמו שצריך.
  5. יש למישהו את הנושא של יוריס? די בטוח שאלו אותם תגובות.
  6. מאמן הרבה יותר גרוע מקראנקה,קראנקה בא בינואר,הוא בנה את הקבוצה ושיטת המשחק היא תעיפו למילסון.
  7. הבטחתי לא לקלל אותו פה יותר,אבל אין לנו מאמן,גם אם נקח טראבל לא ממשיך איתו.
  8. אתה מוזמן להתקדם הלאה ולחסום אח. כנראה שנאלץ לא להסכים,בכל אופן אני רואה שלאנשים מפריע דעותיי על רובי,אפסיק להגיב עליו.
  9. אז בוא אסביר לך אני מרגיש,אני שב7.10 הוקפץ למיל(ואני בטוח לא היחיד פה),איבד חברים ליחידה בישובים,שואה שנעשתה בשנית,טבח נוראי, רואה את המאמן של הקבוצה שאני מלווה אותה עשרות שנים וכל כך אוהב,מתעלם ולא פעם אחת מהטבח,אז תנסה להתסכל מהצד של אחרים ולא לשפוט.
  10. לא יודע אם להגיד שמח,אבל לדעתי,לא כזה אכפת לו,אם זה היה קורה במדינה אחרת הוא היה מגנה. זה לא משנה,הבנתי גם ככה שרמת הצביעות פה היא מהגבוהות שיש.
  11. גבר אם רע לך תחסום אותי ותתקדם, אם זה היה המאמן של חיפה שמתעלם מהטבח הייתם חוגגים,הצביעות פה חוגגת. לא מלכלך על השחקנים ומעודד 90 דק זו דעתי,אתה מוזמן להתקדם אם רע לך.
  12. סתם דברים? ההתעלמות המוחלטת מאירועי ה7.10 אחרי ששאלו אותו,זה נראה לך סבבה? השנאה אליו היא ענקית והדברים שאני מאחל לו הם רעים.
  13. אין לי שום אמונה בשרמוטה שונא ישראל. אבל אנחנו צריכים לבוא ולעודד 90 דק ולקוות לנצח
  14. ששאלו אותו כמה פעמים על ה7 הוא בחר להתעלם לא פחות גרוע משחקני חיפה שלא החזיקו את השלט. מאותו רגע מחקתי אותו והוא שנאת חיי המאמן הזה.
  15. הבן שרמוטה פה עדיין. את ההכחשה אחרי ה7.10 לא אשכח לך אתה בן זונה גדול ומאחל לך את כל הרע שבעולם.
  16. ברק בכר מעל הליגה והוא מכיר אותה הכי טוב שיש,זה הנשק העיקרי שלו,אם הוא היה ב10 הפרש הוא היה הופך את זה ל20 מזמן,לחרב 10 הפרש זה כישרון מיוחד,ורק שרמוטות גדולות כמו רובי קין יכול לעשות את זה,מאחל לו רק רע ולעולם לא אשכח לו את ההכחשה אחרי ה7.10
  17. אתה רואה שיטת משחק שיכולה להוציא אותנו מהבוץ? אני רואה קחו כדור תשחקו,אם היינו מחטיאים בלי סוף הייתי אומר ניחא,אבל אתה גם בקושי בועט לשער,אם נבליח אליפות זה מזל נטו,מבחינתי עדיף להמר ולהביא מאמן לחצי שנה מאשר להישאר איתו ובוודאות לא לקחת.
  18. או שהוא פשוט יכול לשבת על הספסל כי הוא בתקופה לא טובה.
  19. מילת המפתח היא איביץ שהוא קוסם,פה יש בן שרמוטה מתחזה.
  20. פרייס מנהל טכני שאחראי על רכש. ואפשר לנסות לחפש אשמים בכל מקום,בסופו של יום מי שמעביר אימונים ומעלה את ההרכב והמאמן שלנו גרוע בזה. בעיקרון הוא גרוע בכל מה שקשור לאימון.
  21. היה לו מילסון ושחקנים שהיו בכושר,הוא ביסס את כל שיטת המשחק שלו על מילסון לפי מה שהבנתי גם ה10 ניצחונות ברצף היו במקרה(לא באמת ראיתי,ככה סיפרו לי,מילואים וזה). אפשר להכריז על המאמן הכי חלש מהגמורים שהיו פה,לא חשבתי שנשבור את התקרה הזו אחרי קראנקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.