Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הלב_הוא_שוב_ישמח

1. לא ככ מסכים איתך,למעט יוריס 6 שזו באמת הברקה. רוב המשחקים אתה תקוע,ואתה תלוי יותר מדי במילסון,לצורך העניין שים לב מה קרה שהוא הלך,לכל קבוצה יש את הכוכב שלה,אבל בלעדיו אני לא יודע אם אנחנו מתחרים על אליפות. האם סתם רוב האנשים פה בעד להחליף אותו? אני די בטוח שזה מסיבה מסוימת.
  2. אני באמת חושב שהוא לא מאמן,מה ראינו ממנו? ניהול משחק רע,חילופים מהבית,שיטת משחק לא קיימת,מדי פעם יש הבלחות. הבן אדם שלשל פעמיים. תראה את רוב האוהדים בפחד גדול לא לאבד 10 הפרש, ואתה 9 מחזורים לסוף,בעונה כזו שיש לך מאמן,רובנו היינו חוגגים כבר.
  3. אוי ואבוי לנו אם כן. מעדיף להיות בלי מאמן
  4. אני מסתכל על הכל קראנקה ווידיגאל באו באמצע עונה בלי מעטפת כמו שיש,הוא הגיע לפה מוקדם,עשה מחנה אימונים,הביאו לו שחקנים קריטיים שהיה צריך,צוות אימון גדול,ועדיין נראה שלא עובדים על כלום באימונים,יש לו פשוט שחקנים שיודעים לנצח ועונה חלשה של חיפה אז אתה 10 הפרש. חייב פה את בכר וזריז,חוזה של מיליון יורו לעונה ל5 שנים.
  5. מאמן הוא בטוח לא,מקסימום מתחזה,3 רמות מתחת לכל מאמן שהיה פה והיו פה גמורים.
  6. לא הייתי ממהר לחגוג,רובי קין הוכיח פעמיים שהוא שלשלן בכיר,לא רוצה לחשוב בטעות מה קורה אם נפסיד בשני ושבוע אחרי טרנר.
  7. הצעת חוק:רק קאר גרסיה פותח נושא יתר עד סוף העונה ואם לוקחים אליפות גם כל עונה הבאה.
  8. מעניין איך עבר בשקט היד הברורה של סק נגד הפועל והתקשורת רק דברה על הפנדל שלא הגיע להם.
  9. אם זה היה נגדם יכול להבין,אבל שזה בכלל לא קשור אליהם,זה מביך ואם שחקן שלי היה עושה את זה,הייתי כועס.
  10. אני יכול להבין אוהדים שבוכים על שיפוט,כולנו עושים את זה,אבל ששחקנים מתעסקים בזה,זה הדבר המביך בעולם.
  11. לא צריך יותר לליגה,גם דודו גורש לקח פה אליפיות. בואו לא נשכח שגם ההגנה שלנו לא בשיא בלשון המעטה.
  12. איך אפשר לא לרצות את בכר? הביא 6 אליפיות וגביע בקש. הבן אדם מכיר את הליגה וגומר משחקים דקה 30. משחקים כמו אתמול שלהם נגד הפועל דקה 30 כבר היה 3-0
  13. להגיד לא להחליף מאמן כי הוא לקח אליפות זה מצחיק לדעתי. אין ברובי כלום ושום דבר,ההפך הצליח לשלשל דברים שהם כמעט בטוחים.
  14. מעריך את הניסיון שלך לראות את הטובת,אבל מדובר במתחזה,לא רחוק היום שיעשו ספיישל של חיים אתגר עליו. לכל קבוצה יש אקס פקטור,אבל צריכה להיות שיטה,תבניות משחק משהו,פה בלי מילסון אתה לא שווה כלום,מקווה שהציעו לבכר מיליון יורו לעונה ל5 שנים.
  15. מקווה שהוא יחזור במהרה,אין לנו מה למכור בלעדיו.
  16. מקווה שבכר כבר חתום פה. אין מילים לתאר כמה אני שונא את האיש הזה.
  17. ההפך,אנחנו לא יודעים להניע כדור ולשלוט,אנחנו צריכים לתת להם לשלוט ולשחק על מעברים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.