Jump to content

הלב_הוא_שוב_ישמח

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הלב_הוא_שוב_ישמח

1. אומר זאת בעדינות,בוסקטס לעניים אחושרמוטה.
  2. הניצחון הזה מוקדש לכל השלשלנים שאמרו כל השבוע שזה שלהם,מכביסטים אתם לא.
  3. מעניין אותי,אם גם אותם אנשים מדהימים יגישו בקשה לבגץ כדי לבקש שגם המוסלמים,יתפללו בהפרדה,לדעתי לא,הם אנשים שמונעים משנאה וחיים על פרובוקציות,גועל נפש של אנשים להקיא עליהם,גם פה לא חסר יפי נפש.
  4. איך ביתר הפסידו? היו פה אנשים שאמרו נחרצות שהם טובים מאיתנו
  5. אני מדבר על המשחק הספציפי הזה,איך אנשים קוראים לעצמם מכביסטים? זין שלי מכביסטים,דיבורים שמתאימים לצד השני של העיר.
  6. אני אניח בצד את העניין האם זה נכון או לא. מה שמדהים אותי זה כל אלו שקוראים לעצמם מכביסטים וקבעו הפסד חד משמעי.
  7. בעיקרון היום עדיף 10 שחקנים על יונתן,אז אם תשאל אותי מאסון או יונתן מעדיף את מאסון,בעיקרון זה אמור להיות קיקו
  8. מסכים,אנחנו הקבוצה הכי זבל בליגה.
  9. רואה את מכבי ואומר למה אנחנו בליגת העל אנחנו ליגה א ברמה
  10. רואה את מכבי ואומר למה אנחנו בליגת העל אנחנו ליגה א ברמה
  11. אתה טופ מבוהלים. אנחנו לדעתי רמה של ליגה ג.
  12. תמיד אומרים שדור ההמשך פחות טוב,הוא מוכיח את זה בלי ספק בכלל.
  13. מיום ליום הפורום פה נהיה גרוע יותר מהפייסבוק של מכבי.
  14. ראיתי בדיוק את התקציר,ביום נורמלי שלנו זה נגמר ב3,הכדור פשוט לא נכנס ואז כולם מפסיקים לבכות,ותפסיקו להגן על יונתן הוא פשוט מביך.
  15. אפשר לבלבל את המוח על שלא היינו טובים,ובצדק,אבל גם אי אפשר לשחק כדורגל שכל דקה שחקן אחר נשכב על הדשא,עד שאתה מייצר 2 התקפות טובות באים ועוצרים לך הכל. בלי שום קשר יונתן חייב להודיע על פרישה היום,כל זמן שאנחנו על הדשא,10 שחקנים עדיף מאשר 11 איתו.
  16. אין מה להתייחס מדובר בשרמוטה רצינית שאי אפשר לנהל איתו שיח רציני.
  17. בכר בדרך להפסד שני בליגה,מסיים שם את העונה?
  18. אתה יודע מה הבעיה שלך? שאתה קיצוני ומכליל את כולם,מבחינתך כל לובש שחורים הוא גנב שחי על חשבוננו,שלא תטעה גם אני חושב,שהרבה מהם גנבים ונבלות,אבל הזלזול שלך באמונה של אנשים הוא הזוי באמת,מאחל לך שנה טובה ובריאות הנפש,אני בטוח שאתה אדם קטן מחוץ למשתמש שלך בפורום הזה,רק בריאות אח.
  19. שמע אתה בן אדם מביך,ריג'ן,משתשמש לי במושגים של משחק על אנשים אתה מטומטם על אמת באמת,כולם טיפשים אתה חכם,בעיקרון אתה שרמוטה רצינית,מאחל לך למצוא זוגיות או לזיין כי אתה ממורמר רציני.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.