Jump to content

תגידי רק שעה ויום

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. סטטיסטית הם מעולם לא העפילו לשלב הבתים של ליגת האלופות מהמוקדמות, תמיד דרך העפלה אוטומטית כאלופה. בשנים האחרונות התקציב שלהם הגיע לשיא כך שאין העבר מנבא את העתיד. הלוואי ונשמור על מסורת שלהם בהדחות במוקדמות
 2. מעולה לנו סיכוי טוב שגם באטה בוריסוב. כמה מבאס שקופנהגן וטוטנהם עשו מהפך ועלו ממש בדקות האחרונות.
 3. ייתכן שיוציאו הודעה כוללת על כל הפרשה והחלטת המועדון (המוצדקת לדעתי) בנושא. ממתינים לאישור מקנדה
 4. שימו לב שהעונה בניגוד לשנים קודמות, ההגרלה לשלב הפליאוף מתקיימת יום לאחר ההגרלה של הסיבוב השלישי, כך שבמידה ומכבי לא תהייה מדורגת בסיבוב השלישי ותעבור קבוצה, שצפויה להיות מדורגת בשלב הפליאוף (סלטיק או דינמו זאגרב) היא צפויה להיות "מדורגת" בסיבוב הפלייאוף ולקבל הגרלה נוחה יותר על הנייר. במשחק אחד יהיה סביר יותר לעבור את סלטיק או דינמו זגרב מאשר צמד משחקים.
 5. המשחק מול ריגה יתקיים בבלומפילד ביום רביעי הבא בשעה 20:00 שעון ישראל
 6. וחשוב מאוד במקרה כזה נהייה בוודאות מדורגים בפליאוף של הליגה האירופית
 7. ההיגיון שקבוצות בתחילת העונה ידעו איזה מקום בטבלה מוביל לשלב בתים אירופי. בגלל זה צריך שנתיים לניקוד המדינתי. לעומת זאת בדירוג בהגרלות עצמן ( לא בסיבוב שמתחילים) יודעים רק שכל הליגות מסתיימות.
 8. הסיכוי קיים אבל שואף לאפס. אנחנו כמעט בוודאות לא מדורגים בסיבוב השלישי באלופות, אלא אם 5 קבוצות שמדורגות מעלינו יעופו. הקבוצות שצפויות להיות המדורגות בסיבוב השלישי: אולימיפאקוס דינמו זגרב סלביה הפראג, אסטנה ולודוגורץ'. אם יהיה נס ונקבל את סלביה ונעבור אותם כמו שעברנו את ויקטוריה פלזן, עם זהבי ענק במשחק חוץ הירואי והצלות של 200 אחוז של פבלו. בקיצר סיכוי של 10% לעבור בפליאוף האלופות במדורגות יש את איאקס, זלצבורג אולימיפאקוס וסלטיק ואם אחת מהן תודח אז יש את דינמו זגרב אסטנה סלביה פראג או לודוגורץ - כולן עדיפות עלינו. כאן צריך מזל מארץ המזלות בכדי לעבור ועוד בשני משחקים.
 9. תמונת רשימת הקבוצות המשתתפות במוקדמות ליגת האלופות לעונת 2020/21 מתחילה להתבהר. בסיבוב הראשון מכבי תפגוש את אחת מהיריבות הבאות. עדין חסרות 3 קבוצות לא מודרגות בניהן עשויה להיות אלופת גיורגיה דינמו טיביליסי. מומלץ להימנע מ: אלופת שבדיה, אלופת גיורגיה דינמו טיביליסי (אם לא תהייה מדורגת) בסיבוב השני שגם בו מכבי מדורגים (ביחד עם סלטיק דינמו זאגרב ועוד), אנו צפויים לפגוש את אחת מהקבוצות הבאות שלא מדורגות.עדין חסרות 3 קבוצות לא מודרגות בניהן תהייה אלופת דנמרק מידטיילנד או אלופת שוויץ (שטרם ידועה בכל מקרה קבוצה חזקה) מומלץ להימנע מ: אלופת שוויץ/דנמרק, אומניה
 10. באופן עקרוני זה נכון, אבל ראית מה אירע בשנתיים האחרונות, וגם העונה צפוי להיות סופר קשה. הפייר פליי בשילוב הקורונה, מאמן חדש, שחקנים זרים חדשים. יהיה מאתגר מאוד
 11. יש המון סימני שאלה לגבי זהות המאמן וסגל השחקנים שיעמוד לרשותו בתחילת המשחקים במוקדמות באירופה. מקווה שמכבי תצליח להשאיר את רוב השחקנים, בכדי שנוכל להתמודד ולעבור כמה שיותר שלבים. זה קריטי מבחינת כסף, ניקוד, ותדמית למועדון.
 12. תן קצת לשמוח בימים אילו. אף אחד לא יודע או יכול להעריך האם יהיו משחקים והאם קבוצה ישראלית תוכל להשתתף. מקווה שהקורונה לא תמנע מאיתנו להגיע לשלב בתים אירופי העונה הקרובה. אני אוכל את הלב מאז ההפסד לנורווגים
 13. סופי מכבי מדורגת בסיבוב השני במוקדמות ליגת האלופות. מידטיילנד זכתה הערב באליפות דנמרק לאחר נצחון 3-1 על קופנהגן. עכשיו נקווה להגרלות טובות וכמובן שלא תהיינה מגבלות שימנעו מאיתנו להשתתף במשחקים באירופה.
 14. בהחלט זאת תהייה הגרלת רצח נקווה שהמזל יאיר לנו פנים. יש סיכוי גבוה שהם בעצמם יהיו מדורגים (בתלוי בזהות האלופות הליגות האחרות) ואז נמנע האפשרות הזאת. אגב מתגעגעים לאקסלים שלך ולמעקב המדויק והמסודר שלך לגבי דירוג של מכבי באירופה והגרלות..
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.