Jump to content

בןבן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בןבן

1. 3 hours ago, just saying said:

באפליקציה הרשמית, בתפריט בצד יש אופציה ״מופע אורות״ כשנכנסים כתוב ״ממתין לתחילת המופע״ 

מישהו יודע להגיד מה זה? מכינים לנו איזו הפתעה?

2 hours ago, Elirandani said:

נראה לי משהו שקשור לאחד המשחקים הקרובים. זו ההודעה שקיבלתי כשלחצתי על זה.

Screenshot_20200212-184423~2.png

מארגנים תצוגה לדרבי, כשנכנסים לזה זה משנה את הצבע של המסך לצהוב-כחול (מתחלף) ופלאש מהבהב.

הבנתי שזה גם מסתנכרן יחד עם איזהו שיר שישימו ברמקולים, לפי מה שאמרו לי זה מתוכנן להיות פעיל לראשונה בדרבי.

2. תודה על ההסבר, אני בדיוק בסדר עדיפויות הראשון שרשמת פה, בגלל זה אני לא מבין למה אני לא מצליח....

כנס ללינק הזה

https://www.maccabi-tlv.co.il/%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%a9%d7%aa-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%99%d7%99%d7%9d/

תבחר בDigital Membership ואז תנסה לחדש.

אם אתה לא מסתדר מוזמן לשלוח פרטית

3. פוראבר בתשלום יקבלו קדימות לפוראבר דיגיטלי?

אני ועוד 2 חברים עושים מנוי חדש כאשר אני מתכנן להירשם לפוראבר והם לחינמי, לא נוכל להזמין ביחד?

אם כל המנויים חדשים אז צריך פוראבר בתשלום לכל אחד. לא תוכל לצרף אותם תחתיך כביכול

אם תסתכל בטבלה באתר של מכבי, פוראבר חינמי לא מקנה קדימות ברכישת מנוי.

4. שואל בשביל חבר, אבא שרוצה לעשות מנוי חדש לו ולילדים שלו...

1- צריך לעשות פוראבר לכולם?(הוא עשה לעצמו פוראבר +)

2־ מתי מתחילה מכירה למנוי חדש למי שיש לו פוראבר?

1. כל אחד צריך לעשות פוראבר (מספיק החינמי)

2.

• 18.08-12.08: מכירת מנויים לחברי מועדון FOREVER

חברים חייב עזרה. אני נכנס לחדש מנוי והכל עובד טוב ויפה כולל בחירת האזור. כשאני מגיע למסך בו אני צריך לבחור כמות כרטיסים זה לא נותן לי להגדיל את הכמות מ0. מה עושים?

יש לך פוראבר?

5. אגב, אני צריך לחדש 3 מנויים דרך 2 משתמשים

בלאן אמרו לי לפתוח 2 דפדפנים ולהתחבר מכל אחד מהם באותו זמן לשמור מקומות אחד ליד השני במקביל

למישהו יש רעיון יותר טוב מזה ?

אם אתה משלם על הכל

אז תעשה שיוך לבעלים בקופה

6. מישהו יודע להסביר איך היום בעשר אמור להיראות עניין החידוש של המנוי. אני מחדש וגם ישבתי בשער 8 בעונה האחרונה בבלומפילד. כרגע כאשר אני נכנס לאתר של מכבי, יש שתי אופציות,

- הצטרפות למסלולי החברות

- אישור שיבוץ ל2\13

גם לא קיבלתי סמס על קדימות למחדשי שער 8. חושש שבשעה 22.00 אני אתקל בבעיה ולא אצליח לתפוס מקום נורמלי! האם אני מפספס משהו?

יש קישור שייפתח ב22:00 דרך הקישור הזה

https://www.maccabi-tlv.co.il/187527-2/

7. אין שיבוץ כיסאות למחדשים בשער 8. אם התמונות האלה נכונות חייבים להודיע למכבי עוד לפני שפותחים למנויי 8 את המכירה היום ב-22:00

צילמתי אותם הרגע דרך לינק שהגעתי אליו מהאתר של לאן, אם באמת לא שיבצו אז זה בזיון

8. ההסבר הבא מיועד רק למי שבאמת ישב וקרא ובקיא, אין לי כוח להסביר את כל הדברים הקטנים:

כשנפתחה ההרשמה לתור הפרונטלי במנורה, איזור מנויים במכבי פתח לרגע גם את אפשרות הזמנת המנוי (היה אפשר רק לצפות, בלי להזמין בפועל).

כל המושבים בכל היציעים היו כחולים לגמרי - כלומר, זמינים להזמנה.

מדי פעם אפשרות ההזמנה הזו נפתחה שוב, והיה אפשר לראות את המצב ביציעים (13 למשל התמלא במהירות, ומושבים רבים הפכו מכחולים לאפורים - כלומר, הוזמנו).

היום בצהריים האפשרות הזו נפתחה שוב.

לשם הדוגמה בלבד, זה היה מצב ב-325, שזה השער ממש מעל למנהרת השחקנים החדשה בין 8 ל-7:

c8eae12617b19bcae85ec58cd6895b0342bbe630

תאלצו לסמוך עליי שזה המצב גם ביציעים הצמודים.

באיזור 326 יש בערך 120 מקומות תפוסים

9. אחרי שעשיתי את האשראי, הקישור שמוביל להרשמה לפורבר פלוס עם האשראי משום מה לא תקין, עוד מישהו שזה קרה לו?

זה מוביל אותי לאפשרות לשלם על החברות

נכון, אתה עושה את התהליך כאילו אתה משלם ובסוף אתה שם את הקופון שקיבלת בSMS וזה הופך להיות 0 שקל

https://www.youtube.com/watch?v=L57axNpOJF4

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.