Jump to content

בןבן

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בןבן

1. לדעתי אתה תהיה חייב לשלם על כולם. דבר עם לאן
  2. אתה צריך מספר חשבון בלאן (המספר שיש ליד השם) ושם משפחה. המלצה שלי, תוסיף אותם כבני משפחה ואז שתעשה שיוך לבעלים תראה אותם ישר לא תצטרך לחפש אותם במערכת הדפוקה של לאן עושה את זה עם חבר כבר כמה עונות
  3. נשמע כאילו זה חוסם אותך במערכת כי יש סוג של הגיון מאחורי זה, בסופו של דבר אתה על אותו מספר משתמש. אבל בתכלס זה מטומטם מאוד, מציע לך להרים טלפון למכבי או לשלוח הודעה בפייסבוק, בטוח יתנו לך תשובה מדוייקת יותר
  4. אין לי מושג, שווה לשאול את מכבי
  5. שהחבר הנוסף יפתח משתמש בלאן, אחרי זה יצטרף לForever (בתשלום/חינם) ואז יש לך 2 אופציותאו להוסיף אותו כבן משפחה בלאן או בעת הרכישה לחפש אותו לפי מספר משתמש (שהוא פותח בלאן) ושם משפחה. בגדול אתה בוחר את בוחר את 2 הכיסאחת, שלך ושל המצטרף ובשלב לפני התשלום יש אפשרות שיוך לבעלים, שם אתה בוחר את המצטרף ובגדול זהו. יש גם סרטון שמכבי העלו בדף של הפרטי מכירה
  6. בהתחלה לא קיבלתי, אבל הרגע קיבלתי מייל נוסף עם הכרטיס.
  7. שלחתי הודעה ללאן לגבי הכרטיס, מקווה שיענו בחודש הקרוב, אעדכן...
  8. ביטלתי מאסטרקארד לפני שבועיים, לא ביקשו לשלוח כלום, רק אמרו לי לגזור ולזרוק
  9. לא הוסיפו לדף את המשחק המלא, בגלל זה אתה לא מצליח, חפרתי קצת באינרטנט ולא מצאתי גם. בכל מקרה הוספתי את התקציר לדף המשחק, זה הדבר היחיד שמצאתי.
  10. אם אתה בא מתל אביב אז כביש 2, בעתלית לעלות על 4 ויש חניון עפר מטר מהאצטדיון, חפש בוויז סמי עופר P6
  11. 5 מקומות הלוך חזור, יוצא ב17:00 מאיזור נתניה, לא צריך להשתתף, מי שרוצה שישלח הודעה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.