Jump to content

car.garsia

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי car.garsia

1. 1 דקה לפני, קמאנן said:

זוויות הצילום זה על הזכיין, הוא צודק.

אני יודע אבל כפי שאתה רואה יש זווית כזאת.

אז השאלה פה האם הזווית הגיעה לאדלר לוואר, הוא "העלים" את הנבדל ואישר פנדל. 

או שיותר סביר, שערוץ הספורט לא נתנו להם את הזווית הזאת בכוונה.

המצלמה הזאת אמורה לעבוד 90 דקות כמו כל ה12 מצלמות שלהם.

אני לא סתם אומר שמכבי חייבת להגיש מכתב למנהלת על ערוץ הספורט. זה דחוף יותר מאיגוד השופטים. יש חדש סביר שזה לא בתום לב כל האירוע הזה.

2. פריד הבן זונה אומר עכשיו שזכיין השידור מביא לוואר את הזוויות. לא סתם אני פתחתי את הנושא הזה, זה לא נושא על שגיא כהן או על גוטמן. 

הם חלק משמעותי ממהחלטה והם מנסים להעלים את זה.

3. 3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מי שנתן לחיפה את האליפות כבר או החליט ששבוע הבא יהיה 4 הפרש, בחייאת אל תבואו למשחקים. אתם לא באמת אוהדים, נטו בכיינים. 

נסתדר גם עם 5000 שיעודדו באמת ולא עם 20,000 פרשנים שמזיינים את המוח. 

אותם אלה שכתבו תם הטקס אחרי התיקו נגד סכנין.

זוכר שהם צחקו עליי שאמרתי להם שנניף בסוף.

לא מגיע להם צלחת, אבל הם יניפו אותם כמונו, אין מה לעשות. "אוי אוי אוי, נראינו חרא בטרנר, כי שאר הקבוצות בפלייאוף נראות כמו ברצלונה".

4. זה שהם נגדינו זה בסדר. זה שהמועדון מחרים אותם כל הכבוד.

כל עוד זה היה הרעל הרגיל שהם עושים בדרך כלל שתקנו. מגעיל, אבל חוקי. פשכצקי, צנצי כל החלאות האלה. אפילו שפיגלר ואפק שמטנפים את המשחק המרכזי שבוע.

אבל זה שאין להם אף זווית לנבדל הזה, זה שזה עבר כאילו זה איזה פאול שלא שרקו לנו זה כבר מוגזם. זה משפיע. זה אותם הילוכים שהם ראו בוואר. וזה פגע בנו.

אני מצפה ממכבי להודעה גם בנושא הזה, לא מוכנים שערוץ הספורט ישדר אותנו עם ה"12" מצלמות שלו עד שלא תהיה הוכחה שזה לא היה מכוון.

5. 4 דקות לפני, אקיטה said:

התאהבו יותר מדי בניחוחות חור תחת של עצמם עם הניתוחים והדרישות המקצועיות שהם מסוגלים לטעון שעכשיו אור יום למען האובר אובייקטיביות.

על הזין. שיחקנו חרא בסדר. נפסיד אליפות למכבי חיפה האימתנית, אני רגיל לזה שאני חי בפורום של לוזרים.

אבל איך אנשים לא מתפוצצים פה על שוד בשידור חי? למי אכפת בכלל איך דוידה או קארצב שיחקו פה במצב כזה?

image.png

6. אם כבר הנושא לא ננעל והפורום הזה הפך להיות פורום מכבי חיפה, תרשו לי לתת את ההימורים שלי:

1. אצילי - יגיע רק אם האמריתיים יבעטו אותו, סיכוי גדול שיבעטו אותו ולכן אנחש שיגיע.

2. נטע לביא - לא יגיע בחיים.

3. סבע - לא יגיע בחיים. לא משכורת, לא אוהדים, אין לו שום סיבה לחזור אליהם.

4. וייסמן- יגיע, יהיה חלש וישתה דקות סתם לדין דויד.

5. השוער מתגלית - סיכוי גדול שיחזור. מהמר שיגיע. אם לא, גד עמוס יגיע כשוער שני וימצא את עצמו מהר מאוד שוער ראשון על חשבון כיוף.

זרים: שרי לא יחזור, סק יישאר, קורנו יעזוב, שימיץ' יש סיכוי טוב שישאירו, פיירו ינסו להיפטר ולגביי מנואל קאפומנה המכונה "שואו"? חחחחחחחחחחח

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.