Jump to content

car.garsia

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by car.garsia

1. לדעתי לא, אם אני לא טועה ראיתי שהם ניצחו אותם 2-0 ב21 באנפילד.
  2. עושה רן קדוש קליל ועונה הבאה הוא עומד להם בשער בליגת העל.
  3. אגב איזה קטע שהחגיגות 10 שנים יוצאות בדיוק בתאריך יום הולדת 52 של המלך? צירוף מקרים כמו זה שערן ומיץ' חוגגים יום הולדת באותו תאריך. תאריך סופר סופר מרגש.
  4. זה היה בצורת בגודיסון פארק. הם ניצחו אותם לפני 3 שנים באנפילד. קשה לי לחשוב על משהו דומה, זה משוגע.
  5. אנחנו מתקרבים לסוף העונה ומצפה לנו עוד מחזור דרמטי ועוצר נשימה. הכל פתוח, הכל מסרב להיגמר. כבר קשה לנו, אבל אנחנו יודעים שעוד מאמץ אחרון וזה נגמר. ועדיין, עד שזה לא גמור, אנחנו עם מלא שאלות פתוחות. האם חיפה מסוגלת עוד לבשל לנו קאמבק מהסרטים הרעים שרצים לנו בראש? האם הפועל תתן לנו עוד רגע אחד קטן של אושר, מתנה לעשור ללא הפסד בדרבי עם ירידת ליגה מפוארת? והאם מכבי סל תגמור את היוונים, הטורקי ושאר ירקות של אנטישמים כבר בבלגרד? כל התשובות יהיה בסוף של עוד שבוע מותח. אז מה מחכה לנו? ב17:30 ייצאו לדרך המשחקים של הפלייאוף התחתון כאשר הפועל ירושלים תארח את הפועל חדרה. בעוד המארחים כבר עמוק עמוק בים, האורחים מחדרה צריכים עוד איזה נקודה ורבע כדי להבטיח איכשהו עוד עונה נוספת בליגת העל שתהיה העונה ה400 שלהם ברציפות. ב18:00, מכבי פתח תקווה נגד מכבי נתניה. קרב בין זאתי שהפסידה באכזריות במהלך השבוע בחצי גמר גביע המדינה לבין זאת שתשחק ביום שלישי את חצי גמר הגביע שלה מול מוטי איווניר ונוף הגליל המרגשים. קרב גם בין קוז'וק המאמן ההתקפי הלוהט שפוגש את האקסית שלו לבין הכדורגל ההגנתי והמשמים של בלבול החביב. 2 הקבוצות צריכות עדיין נקודה או שתיים כדי להבטיח הישארות בליגה וזה מבטיח קרב מעניין. ב20:00 ייצאו לדרך 2 משחקים בפלייאוף התחתון. הראשון ביניהם יפגיש בי"א את מ"ס אשדוד שתארח את הפועל פתח תקווה. רק נס ברמת נס ז'לגיריס ישאיר את האורחים מפתח תקווה עוד עונה בליגת העל והם ככל הנראה בדרך לחזור חזרה ללאומית. רגע לפני שהם יורדים, הם ינסו לחבל במאמציה של אשדוד להישאר, זאת שמקבלת מהפועל תל אביב כל שבוע חבל הצלה וכל שבוע במקום לתפוס אותו, בועטת בו באגרסיביות. נקווה שהשבוע הם יפסיקו עם זה. עוד ב20:00, המשחק המרכזי של השבת ואחד המסקרנים העונה ייערך בבלומפילד, שם הפועל תארח את בית"ר. הפועל נגד בית"ר זה תמיד אחד המשחקים הפיקנטיים שיש לליגה הסטנדרטית שלנו להציע אבל אם תוסיפו לזה קרב ענק בתחתית, משחק שיכול לקבוע גורלות ויוסי אבוקסיס אחד שחוצה בין המועדונים, תקבלו קרב נפיץ פי 600 מבדרך כלל. בעוד האורחים מירושלים ניצחו בשבוע שעבר את הפועל פתח תקווה וניצחון בשבת צפוי להשאיר אותם בליגה באופן סופי, המארחים מתל אביב הפסידו בשבוע שעבר 4-2 למכבי פתח תקווה ומצבם נואש מאוד. אבל אם יש משהו שגורם תקווה לאוהדי הפועל ודאגה לשאר אוהדי הכדורגל בישראל, זה משפחת ספרא, המשפחה שעד עכשיו הייתה פריט טריוויה בתור משפחה אמידה יהודית יכולה להפוך עולמות בכדורגל הישראלי. נאחל לאדומים ירידה ללאומית במהרה בימינו, עוד עשור של השפלות ועוד עסקה שתיכשל ותישאר בראש של צנצי. אינשאללה. בשני, בצאת החג ובעת אכילת מופלטות ייצאו לדרך עוד 2 משחקים. הראשון ב20:00 יפגיש את הפועל באר שבע שתארח את בני סכנין. מפגש בלתי מעניין בין הווינרית הגדולה של משחק חצי גמר הגביע בשבוע שעבר לשרמוטות מסכנין שסיימו את העונה ויתעוררו רק בשבוע הבא שיארחו אותנו בדוחא. ב20:30 ייצא לדרך המשחק המרכזי של המחזור, הלוא הוא הדרבי החיפאי שבו הפועל חיפה תארח את מכבי חיפה. דרבי כל כך מרתק ומותח ויריבות כל כך עצבנית שהפועל חיפה החליטו לתת למכבי חיפה 3/4 אצטדיון. כשהם רחוקים 7 נקודות מהפסגה ערב המחזור, המטורללים מהכרמל קיבלו החלטה בינם לבין עצמם להפסיק ולהתעסק כל הזמן במכבי תל אביב. ואז הם מיד התעשטו, והזדרזו במצווה של להתעסק במכבי תל אביב. אחרי הטיול שבאר שבע סידרה להם בשבוע שעבר, צפוי לירוקים מפגש טיפה יותר מאתגר מול הפועל חיפה שחולמת להרוס להם כל מאבק כלשהו על התואר ורחמנא ליצלן, אולי סוף סוף לקחת דרבי. יהיה מעניין. המטרות שלנו: פשוטות מאוד ודי ברורות. ניצחון בגרין, ניצחון של בית"ר, אשדוד, הפועל חיפה לא מפסידים דרבי, 3-1 בבלגרד. מה זה יותר מידיי לבקש? לא נראה לי. חג פסח שמח, חג 10 שנים יא בני זונותת שמח ושיהיה לנו בהצלחה!!!
  6. תשמעו התעוררתי לפני 40 דקות כבר שער 1 היה גמור. נאלצתי לקנות לשער 2. עכשיו אני רואה שבכלל פתחו רק לניקוד 80+, מה זה הטרלול הזה?
  7. זה לא נכון. זה לא שהוא שהשתלט על הכדור. השער נחשב לקיניונוס לא סתם.
  8. תשמע ידוע שלהפועל יש מלא אנשים שיכולים לערבב משפחה כזאת ולגרום לה לקנות קבוצה בארץ. אבל העיתוי, הפרסומים אצל צנציפר, המעורבות של העוד של ניסנוב, הכל נראה לי מוזר מידיי.
  9. ריינה עושים בעיות, בגלל זה עוד לא יצא כרטיסים.
  10. תכף הם חותמים על העסקה ועדיין משהו שם מרגיש לי מסריח, לא יודע.
  11. לדעתי זה הכי מוקדם שפתחת נושא לקראת המשחק. מראה על רמת הטירוף לקראת המשחק. מאמין שמחר כבר יפתחו כרטיסים.
  12. ישחק ישחק, מספיק עם השטויות. התיק נסגר מחוסר אשמה עד כמה שהבנתי. מסתבר שהקבלת החלטות לא מבריקה גם מחוץ לדשא אבל חפיף. זה באמת שטויות. וזה שונה מאוד ממקרה אצילי ומיכה. במקרה אצילי אף אחד לא הכחיש שזה קרה, רק שהן שיקרו לגביי הגיל. שונה.
  13. לגמריי, קיבלו 2 מיילים כאילו זה התפריט ארוחת צהריים בעבודה שלי ולא עסקה של מיליונים.
  14. תשמע אף אחד לא יעמיד פה תקציב שהוא יותר מהסטנדרט של גולדהאר ושחר. המקסימום שאפשר לשים פה זה 100+ תקציב ואז לקוות שהאנשים שבחרת והשחקנים שהבאת יהיו הכי טובים. גם אם ספרא באמת ייקנו אותם, ייקח להם זמן וסבלנות כדי לרוץ על תארים. רואים את זה עם אדלסון וינאי בכדורסל ורואים את זה עם מיץ' בכדורגל. מבאס שזה עלול לתת להם עתיד. ובכל זאת, יש הרבה סימני שאלה בסיפור הזה. למה שמשפחה ענקית תיכנס לכדורגל הישראלי ולהפועל? למה הם הציבו דדליין טיפשי של 3 ימים? למה יש להם מלא כסף אבל הם רוצים לקנות ממינצברג את הקבוצה ולשלם למיצברגים בול מה שהם שמו בלי תשלום נוסף שהמינצבגרים ייקחו מהם? הרי אם הם באמת רוצים את הקבוצה, לשמן את המינצברגים בעוד כמה מיליונים שהם ימכרו זה שטות בשבילם. והכי חשוב, איך זה הגיע דווקא לצנציפר ולליפקין והאם הניסנובים מעורבבים בזה? ואם זה הגיע לצנצי, למה נציג המשפחה שהןא פרסם בהתחלה מת לפני 4 שנים? מלא שאלות.
  15. צריך לדאוג מעניין ספרא והפועל? מקווה שזה פלופ כמו הדיבורים על לב לבייב בזמנו.
  16. צנצי פרסם בהתחלה שג'וזף ספרדי מעוניין לקנות אותם רק שג'וזף ספרא מת לפני 4 שנים חחחחחח.
  17. ברור. החוקים זה קודם כל שהפועל תפסיד. אחרי זה כל השאר.
  18. 3 מכבי פתח תקווה, משוגע יאללה. מתחיל להדאיג אותי שיפטרו את אבוקסיס.
  19. 1. יש לי הרבה ביקורת אליו בדרך כלל אבל היום גבי היה ענק. טרף את הדשא. היה כיף לראות. 2. כל מי שראה את רז שלמה בנתניה לא מופתע מזה שהוא בלם על. סובל מהשחרה רצינית של אוהדי הפועל תל אביב שבתוך תוכם מתבאסים על עוד כישרון גדול שהמערכת שלהם הצליחה להבריח. אחלה רז, רכש חשוב בינואר. 3. סאבוריט זה אהבה עצומה.
  20. חבר'ה הכל טוב ויפה ואני מבין את הצורך הנואש להחמיא להם אבל הם לא שוטפים את הדשא כן?
  21. ספק אם הם שונאים אותנו יותר מחיפה. בעבר אולי כן, בשנים האחרונות זה התאזן להם. כמה שהם מתכחשים לגביי זה, לדעתי הם הכי שונאים את מכבי נתניה. המועדון היחיד שבגודל שלהם.
  22. שהפועל היו עושים אותו דבר אם הם היו בפלייאוף ולא היה להם על מה לשחק. וגם בינינו, בלי יוספי אין להם מה למכור בפלייאוף העליון. אין בי כעס על ב"ש, לא חושב שהם לא רוצים לנצח וסבבה שעשו רוטציה בגלל הגביע. הגול השני זה גול של ילדים טרום ב'. מביך מאוד בשבילם.
  23. איזה הגנה של באר שבע... קטסטרופה מפוארת. הגול השני גול של טרום ב'. לפחות מכבי פתח תקווה מרגשת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.