Jump to content

car.garsia

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

5 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. לא מפתיע. הוא שנים הורס את הפועל חיפה ובגלל איזה 2-3 גולים יפים בעונה כולם חושבים שהוא שחקן וכולם סבבה עם זה שהוא שכונתי מאוד. אתו הם לא יגיעו לכלום.
  2. כל משחק נגד בכר אי פעם עם רודריגז/הובאן. מת על זה.
  3. הבנתי שגם להפועל לא אישרו, אז יהיו להבות גם בשער 5.
  4. מסכים, חרם צריך לעשות לאורך זמן ולפני שאנשים קונים כרטיסים. בעונה הבאה צריך להתחיל חרם מפתיחת העונה ולא לבוא ואם הוא יהיה מוצלח ואנשים יעמדו בזה אז גם קהלים אחרים לא יבואו למגרשים ואז בעלי הקבוצות יתקפלו. כי הכי קל להאשים את בית הדין ואת ההתאחדות שזה גופים מיושנים בלי פנים שפוגעים בקהל אבל מי שפוגע יותר זה בעלי הקבוצות (ומכבי כמובן ביניהם) שלא רוצים לשנות את התקנון של העונשים הקולקטיבים ומזיינים קהל שבוי במחירי כרטיסים. הם הבעייה בעיניי הרבה יותר מבין הדין.
  5. דרבי מחזור אחרון זה תמיד מפחיד. רק תתנו לנו לסיים את העונה המסריחה הזאת עם חיוך ושימשיך הרצף!!!
  6. לפחות תופים מאושר. הורג אותי הלוגיקה של המשטרה, אם התפאורה לא תאושר אז יש יותר סיכוי או פחות סיכוי שיזרקו אבוקות? שיחשבו שם קצת הכרותי אונה האלה.
  7. למה אתה הורס את הנראטיב? איביץ' מאמן אפור שמשחק כדורגל הגנתי ומבוקר. הגרסה הסרבית של קורצקי.
  8. אני הולך גם פה עם הרצליה. אונוואקו מדהים ואם הוא לא מסתבך בעבירות לא משנה מי ישמור עליו הוא לא יעצור אותו. קופר הזה פגיעה בול, לא האמנתי שהוא יצליח להיות יותר טוב מהוקר. ישראליים איכותיים, רק הסגל הקצר יכול להפיל אותם אבל הם קבוצה נהדרת.
  9. נכון אבל שער 11 גם עלה ל115 מ105 בדרבי הקודם כיוון שגם אנחנו לקחנו להם 115. ההנהלה שלנו לא צדיקים בעסק הזה.
  10. נתניה בחוץ גם קרה מחיר כזה, שאין פיקוח זה מה שקורה, קבוצות סוגרות תקציב שנתי על חשבון האוהדים. צריך להגיד שהמועדון שלנו בלית ברירה ובגלל שאין הסכם סולידריות, גם שודד בכרטיסים את היריבות.
  11. ושוב אני אומר, דבר כזה צריך להיעשות לפני שקנינו את הכרטיסים, עכשיו זה טעות לא להגיע, כי זה החלום של כולם. גם של הניסנובים שכבר עשו עלינו קופה, גם של הנהלת מכבי שלא מעניין אותה שער 11 בכלל, גם של המשטרה שחסכנו לה חצי עבודה ובינינו זה גם לא יעבוד, אנשים לא יוותרו על דרבי אחרי שהם שילמו 115 כרטיס ו137 ל13. יעשה רק נזק.
  12. כמו שאמרו פה, אני לא זוכר פריסות, אולי נגד הארמנים באירופה במשחק חסר "מתיחות" שהיה פה עם 5500 איש. אני מהאנשים שחושבים שדגל פריסה שמכסה את כל היציע, כזה מתוחכם שמתקשר למכבי, הוא פי 1000 יפה יותר מאבוקות בטח אם הן נזרקות לדשא. אבל זה לא מאושר אף פעם אז לאוהדי הכדורגל נמאס מהדגלונים ומהשבלוניות שהמשטרה כובלת אותם, אז הם התחילו לזרוק אבוקות כמעט כל משחק גדול. אם מישהו שם היה רוצה לצמצם את זה הם היו מאשרים מגוון רחב יותר של תפאורות אבל זה נראה כאילו הריטואל של "לא נאשר להם תפאורות, הם יזרקו אבוקות ואז יהיה לנו הצדקה לזה" מתאים להם. הרבה יותר קל להתבטל ככה, מחשבה של עצלנים.
  13. אני לא בעד להעניש אף אחד כי אין שום קשר בין תפאורה לאבוקות שהמשטרה צריכה לאתר. שום קשר. ברור שאם אנחנו נדפקים צריכה להיות סימטריה. אגב שאתה אומר תפאורות אושרו בפלייאוף שנה שעברה, דגל פריסה כמה שנים לא אושר פה מחשש לאבוקות? היחידים בעולם שזה קורה אצלם.
  14. מה זה למה להסתכל על הפועל? בדרבי 5-0 שתי הקהלים זרקו אבוקות, למה שרק קהל אחד ייענש בציוד עידוד? למה בכלל להעניש בציוד עידוד מה זאת העצלנות הזאת? מצטער, אתה מנותק.
  15. ולהפועל יתנו להכניס תפאורה למשחק? כי לפי השקט שם נראה שאיתם המשטרה זורמת והם גם זרקו אבוקות בדרבי הקודם. ולחיפה נגד נתניה ובגמר גביע? תהיה אפשרות? הם גם זרקו במשחק הקודם שלהם לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.