Jump to content

nir711

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. מכבי מייצרת לבד זו השנה השישית שנתיים זה היה במסגרת יצור עצמי בהצהרה, ועכשיו זו השנה הרביעית שזה פחות תחת ״מיתוג״. לפילה אין מדי כדורגל, רק השנה הם הולכים לשוק הזה. החוזה של מכבי הוא מול יבואן פילה בישראל במטרה לקדם פה את המותג, אבל מי שמייצר בפועל את המדים זו מכבי בדיוק באותו אופן כמו שהיה בשתי העונות שלפני ״פילה״. בגלל החוזה אפשר להטמיע את הלוגו של פילה על המדים שמכבי מייצרת, זה הכל.
 2. הלוואי ומתישהו מכבי תחזור לעבוד מול חברה גדולה ותפסיק עם הייצור העצמי. קיוויתי ששנתיים של קמפיינים יפים באירופה יגרמו לנו לעניין מישהו.. גם העונה מכבי היא שמעצבת ומייצרת את המדים בסין ופשוט מדביקים על זה את הלוגו של פילה.. זו תהיה העונה השישית ברציפות שאני מת להתחדש אבל הסחורה ברמה ירודה..
 3. זו החולצה של העונה החולפת שפשוט יצאה בגוון בהיר יותר. לא תהיה תלבושת כחולה. המקרה היחידי בו המדים של מכבי יהיו חולצה צהובה ומכנס כחול בעידן תקנות הלבוש החדשות הוא אם מדי החוץ לא יהיו כחולים (כי אז זה נחשב להתנגשות עם מדי הבית), וההוכחה היא החשיפה של המדים השחורים.
 4. סקר התלבושות של מכבי https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=346345 לדעתי, לא הייתה ולא תהיה כמו זו של עונת הצ'מפיונס 15/16 מה הכי אהבתם?
 5. לפי שפספס, האימוניות כבר יצאו למכירה באתר של מכבי.
 6. זה נכון. לשחקנים ההדפסה הייתה אחרת עם חומר שיובא במיוחד מגרמניה. אבל לאוהדים ההדפסה הייתה רגילה פשוט באותו עיצוב. לכן תראה כאלה שקיבלו למשל חולצות match worn משחקנים שהמספר והשם מאחורה נראים חדשים לא משנה כמה כביסות הם עברו.
 7. לא, לחיפה אין קשר ישיר עם נייק העולמית. ההסכם הוא מול נייק ישראל. מכבי עם אדידס בזמנו היה חוזה בין אדידס העולמית למכבי.
 8. פאץ׳ שעיר. עם הזמן והכביסות הוא יתחיל להתקלף. אם יתמזל מזלך הוא יחזיק מעמד. עדיין זוכר ראיון עם ייני שאחד הכוכבים מעל הסמל נשר לו.
 9. נכון, אני דיברתי על העיצוב. אבל חולצות Climacool זה היה מספיק טוב. גרסאות Authentic מקבלות רק הקבוצות והנבחרות הגדולות, אנחנו לא שם.
 10. כן, מכבי סל זה הסכם רשמי. לכן ניתן למצוא גופיית או מכנסי משחק של מכבי באתר הרשמי של נייק, ובעונת 17/18 אף יצא ליין של מספר מוצרים רשמיים (כמו הקפוצ׳ון המפורסם שהם איתו עד היום). יחד עם זאת מכבי מקבלת את הסחורה חלקה לגמרי וכל ההדפסים נעשים בארץ (ראיתי במו עיני במהדורת יום העצמאות שמכבי קיבלה את הגופיה הלבנה חלקה לחלוטין). מכבי חיפה לעומת זאת בהסכם מול יבואן, לכן אין הרבה קשר בין המדים שלהם לליין הרשמי שרץ בעולם (למרות שבעונה האחרונה חולצת הבית שלהם זהה לזו של פרטיזן בלגרד למשל שהם עם חוזה רשמי עם נייק, אבל לא עם הטכנולוגיות החדשות של הVapor וכו׳), אבל גם בגזרת האימוניות והכל זה סתם דגמים פשוטים שאפשר לקנות במגה ספורט עודפים.
 11. מכבי קיבלו את החולצות חלקות. תחילה הם תפרו את הסמל בבד, בהמשך העונה הם הדביקו פאץ׳.
 12. בעונה השניה איתם זה היה חדש ועדכני מהקולקציה של אותה עונה. גם בגדי האימון, ג׳קט הייצוג והכל היה זהה לקבוצות עם החוזים הרשמיים עם אדידס. בעונה השלישית והאחרונה הם נתנו למכבי פחות אפשרויות, אבל מדי הבית למשל היו עדכניים לאותה עונה (גם נבחרות בוסניה וצפון אירלנד אם אני זוכר נכון בחרו את הטמפלט הזה, מדי החוץ היו כמו שאנדרלכט בחרו). האימוניות אכן היו בטמפלט של עונה שלפני כן, אז עשו שינוי צבעים קל וזהו. להבנתי כבר בסוף העונה השניה אדידס העולמית החליטה שלא להאריך את החוזה שלא היה לה רווחי (אנחנו שוק קטן מדי כדי לייצר רווחיות במימדים שהם רצו)
 13. נכון, ברפליקה הכל היה מודבק. לי יש שתי חולצות משחק, היקרות יותר עם פתחי האוורור. אחת מודבק ואחת מודפס. היה גם משחק שראו שאצל רוב השחקנים זה היה תפור ואצל אחד או שניים זה היה מודבק.
 14. מה שהיה בשתי עונות אדידס האחרונות היה מעולה, זה בדיוק כמו שהיה ליובנטוס באותה עונה למשל. מה שיש לנו עכשיו במדי ״פילה״ זה לא זה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.