Jump to content

kaplaey2

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100009318049727

Profile Information

Recent Profile Visitors

184 profile views
  1. שלום, מוכר זוג כרטיסים למשחק נגד הפועל ירושליים (יימכרו רק כזוג) ביום ראשון. שער 7 גוש 324 שורה 17 מקומות מסומנים, 90 ש"ח לשניהם. העברה ב BIT. נא לפנות בפרטי, תודה.
  2. חבר, קודם כל תודה! האופציה של הדפסה חוזרת עובדת באתר של לאן, צריך לבחור כרטיס כרטיס בשביל שהיא תתאפשר, בנוסף מעדכן שמהקשרי-לקוחות של מכבי ביקשו לגשת לקופות ואו לעמדה ייעודית (שאולי תהיה ואולי לא) באחד השערים באצטדיון!
  3. המנוי הדיגיטלי הזה יוצר בלאגן שלם, לפני כמה ימים בדקתי וראיתי את הכרטיסים שלי ושל הבן שלי בצורה מסודרת אתמול בודק ופתאום הכרטיס שלו נעלם! עכשיו לך תתחיל לשלוח מייל ללאן, למלא טופס בלאן (מאיפה אני זוכר מה המספר לקוח של הבן שלי? הרי תמיד היה משוייך אלי במנוי) בוואטסאפ העסקי שלהם אין שום אזכור לטיפול בבעיית-המנויים הדיגיטליים, בטלפון לא עונים, ככה מועדון כמו מכבי-ת"א מתנהל מול המנויים שלו? פשוט ביזיון! כתבתי גם לקשרי-אוהדים במכבי, מקווה שמישהו שם יתעשת ויבין את גודל הבלאגן שהם יצרו, מקווה שמחר במגרש תהיה איזה עמדה שתסדר את כל הבלאגן הזה בשביל המנויים. אם מישהו מכיר דרך אחרת לסדר את הבעיה עד מחר, אני אשמח לעצה.
  4. ###נמכרו, תודה רבה!### שלום, בלת"ם של הרגע האחרון, לא יכול להגיע למשחק היום, שער 7 גוש 324 שורה 17 מוכר את החבילה במחיר עלות 200 ש"ח (גם חיפה גם ק"ש), הודעות לפרטי בבקשה. תודה.
  5. נחכה עד מחר... סדר גודל כזה, נראה לי תהיה הודעה בווידאו של מי'ץ ואפילו מסיבת-עיתונאים סטייל הבן-האובד חוזר הביתה להציל את המולדת, רק מקווה שאם זה אמיתי לא חוזרים לתקופה של 10 שחקנים מוסרים לזהבי.
  6. אבל אל תשמחו כל כך מהר... הסוכן שלו כרגע מכחיש!
  7. בייחוד בימים האלו כשהשחורים מחליטים להתשגע (ובצדק הפעם) ושורפים ובוזזים מכל הבא ליד!
  8. זה אולי נכון בסין, אבל ממש לא פותר לו את הבעיה המקומית פה עם מיודעינו ממס-הכנסה, התיאום מס שהוא יידרש אליו אם לא יוכר כתושב-חוזר עם כל הזכויות יעלה לו מליונים ואת זה אף סיני באף חוזה לא ישלם לו.
  9. אני חושב שהוא ממש בבעיה, ב MLS יש תקרת שכר, אמנם ירוויח הרבה יותר מבכל מקום אחר, אבל לא את הסכומים ששילמו לו בסין, בנוסף זאת ליגה מאד פיזית, לא יודע אם הוא מוכן לקחת את הסיכון הזה בגילו. למכבי לא רואה אותו חוזר בשנים הקרובות, לא בגלל שהוא לא רוצה אלא בגלל מס-הכנסה שרוצה ממנו נתח מהרווחים שלו בסין מכיוון שעוד לא עברו X שנים כמתחייב בחוק בשביל שהוא יוכר תושב חוזר. האופציה הכי טובה שלו זה קבוצה אחרת יותר בכירה בסין אלא עם שי באמת תרצה לנסות את ארה"ב.
  10. בחוזה שלו עם הסינים יש סעיף שהם משלמים לו את כל המס כשהוא חוזר חוזר לאיפה? לישראל? נראה לך שאיזה סיני שמבין דבר או שניים יחתום על סעיף כזה? אתה מדמיין את העלויות?? ואפילו וזה היה קרוב ללהיות נכון איך משלמי השכר שלו בסין קשורים למכבי? בקיצור מכבי גיששה, גם אצלו (והוא היה חיובי לגמרי לפי מה ששמעתי) וגם ברשות-המיסים (בשביל להגיע להסדר) וכנראה וקיבלה מהם תשובה שלילית, אחרת זה כבר היה יוצא אל הפועל! אפילו ומכבי הייתה רוצה לשלם את המס, מדובר במיליונים, מה שאין לנו עכשיו בגלל ה Fair Play
  11. לא רוצה לשפוך פה מים קרים על 21 עמודים של ערן תחזור! ועל עוד מאות פוסטים של FACEBOOK ולא יודע אם מישהו בכלל התייחס לזה! העניין הוא לא אם מכבי רוצה או לא, לא החלון העברות ולא נעליים... הבעיה היא אחת ונקראת מיסים! בהינתן שהוא חוזר לשחק בישראל עם משכורת ממכבי הוא לא עומד בתנאי הסף של מס-הכנסה לתושב חוזר (מינימום 6 שנים בחוץ), ולכן יהיה חייב לשלם מיסים על כל מה שהוא הרוויח בשנים האחרונות בסין, מישהו רוצה להתחיל לחשב כמה זה? אני אישית לא, כי יש לי לב חלש שלא יעמוד במספרים! עד שלא יימצא פיתרון לבעיה הנ"ל אנחנו רק יכולים להמשיך ולפנטז, בינתיים שיהנו השחקנים במכבי מלשחק איתו באימונים.
  12. סיכוי גבוה מאד, חוץ מעניני רוטציה, מנוחה, וכאלו... במכבי גם רצו "לקרר" את העניין אז פשוט הוציאו אותו מהסגל שיהיה להם גם מה להגיד לאדון רשף בבחינת "הענשנו אותו" אם כן יחליט להעמיד לדין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.