Jump to content

Miki6846

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Miki6846

1. פשיץ הרבה יותר טוב מבלקמן אין ספק, אבל בלקמן לא היה הבעיה במחצית הזאת. הנקודת התורפה שלנו היא המגינים, גם דודזאדה גם קנדיל פשוט על הפנים.
  2. הבר נתן הזה היה הבן זונה הכי גדול על מגרש שיש בו את רייכרט, זה אומר הכל.
  3. דווקא את גולסה כן היה אפשר להחליף בקארצב. קארצב נראה נהדר, חייב לקבל הרבה דקות, וגם חייב לשמור על גולסה. מקווה שהתכנית היא להוביל מוקדם ולתת לשחקנים דקה 60 לנוח.
  4. שאלמוג וקארצב יפתחו, זה העיקר. הם חייבים לקבל יותר דקות
  5. אני אף פעם לא מבין למה אם יש אדום שלא היה אמור להיות לא מבטלים את ההרחקה למשחק הבא? זה הדבר הכי הוגן שיכול להיות, והכי פשוט למימוש
  6. חבל לספוג גול כל כך קל ושטותי, נכון שאנחנו לא לרמה שלהם אבל הגול הזה הוא פשוט חוסר ריכוז ולא פערי רמות
  7. חייבים שחקן יוצר מצבים בנבחרת הזאת. 90 אחוז הגבהות סתמיות, צריך לחכות להברקות של זהבי או דהירה של סולומון בדקות האחרונות שכולם עייפים. איזה בזבוז זה זהבי בנבחרת כל כך חסרת כשרון.
  8. הוא לא ויתר על סביליות וכאלה זה ברור, אבל קבוצות סרביות גדולות, או סיניות/מפרץ עשירות בכלל לא תלוש מהמציאות.
  9. אני דווקא התייחסתי לפרט שאנחנו ההצעה הכי נמוכה שהוא קיבל. לרוב זרים באים לארץ רק אם קבוצה מציעה להם סכום גבוה יותר ממקומות אחרים, אז כנראה שהוא כן "זר שלא אמור לנחות פה". כמובן שבכדורגל הכל יכול לקרות ואין לדעת, אך אם ככה הוא נראה עם שבר בזרת כנראה הוא שחקן לא רע בכלל.
  10. רוצה להזמין אבקת חלבון+קפאין מהארץ(לא iherb) מישהו מכיר אתר ישראלי וזול לאבקות חלבון קפאין וכו?
  11. רק הנוכחות של פשיץ תורמת יותר מכל פעולה של שכטר/בלקמן
  12. אני שומע בסאונדקלאוד אז זה הלינק שיכלתי להביא. https://soundcloud.app.goo.gl/nTn6 הסוכן שלו אמר שזה פרופיל של שחקן שלא נוחת בארץ, ותוסיף לזה את העובדה שהקיץ היינו ההצעה הכי נמוכה בשבילו מתוך שורה של הצעות זה מאוד חריג שהוא הגיע. אגב ניקוליץ והוא החברים הכי טובים כנראה שזה גם השפיע.
  13. יצא פרק מעניין בפודקאסט הפודיום עם הסוכן אוהד כהן. הרבה נקודות מעניינות כמו סגנון המשחק של פשיץ, והעובדה שמכבי תל אביב עקבה אחריו מאז 2017 והייתה בקשר איתו. עוד בפרק על הצעיר הטנזני שהחתמנו, ועל ריימונד מאמן מכבי נתניה. למי שאין סבלנות החלק על פשיץ מתחיל מדקה 33
  14. טל בן חיים יהיה כשיר? מישהו יודע מה איתו?
  15. הטעויות שלנו בהתחלה זה דבר שלא יכול לקרות, זה פשוט אסור! אז נכון הוצאנו תיקו, אבל משחק כזה אמורים לנצח!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.