Jump to content

Miki6846

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Miki6846

1. יו"ר איגוד השופטים הגיבה שכואב הלב על ק"ש. ברצינות יכול להיות שלא היה פנדל, אבל כבר באותו הערב היא מגיבה ככה? מה היא רצינית? מה עם לבדוק, לחכות, להתייעץ עם השופטים, להגיב בצורה קצת יותר רצינית?
  2. גול של יותר מזל משכל. טוב, גם זה חשוב
  3. דוניס עזב, אבל השחקנים עדיין מרגישים כאילו הוא מאמן אותם. הלוואי ויספסלו את יונתן כהן למשחקים הבאים.
  4. 11 דקות ואני כבר לא יכול לשמוע את השדרנים. נמאס כבר.
  5. בדיוק, ותכלס אין סיכוי שנמצא גם מאמן טוב ממנו.
  6. לפחות הרווחנו את אפקט המאמן החדש למשחק מול קש. עם דוניס אני משוכנע שלא היינו מנצחים.
  7. אני רק מציין שסוזה אמר ב2018 שברגע שתיהיה לו הזדמנות לחזור הוא יחזור. הלוואי ויחזור.
  8. מזעזע פשוט איך שאנחנו נראים. איביץ פוטר, יאללה להיפרד מדוניס
  9. איך הוא מוציא את יונתן כהן וגולסה כשיש 0-0 ?
  10. לא יודע מה הסטיגמה הזאת על זה שאיביץ מקובע. ראינו אותו משנה את ההרכב לא אחת, משחק במערכים שונים, הציג שתי קבוצות שונות מאוד אחת מהשנייה בשתי עונות וכל חילוף שלו כמעט תמיד נתן השפעה על המשחק. בעיניי המאמן הטוב ביותר שהיה כאן.
  11. לא נמאס להם לפטר מאמנים? ועוד מאמן שחודש שעבר היה מאמן החודש. פיטורים הזויים. הלוואי ויש סיכוי להביא אותו, אבל קשה לי להאמין. או שהוא יקח לעצמו חופשה או שישאר באנגליה.
  12. לא הייתי מגדיר את הרננדס כנפילה, כל משחק ההגנה שלנו נראה רע טבעי שהוא יראה לא טוב בתקופה הזאת. יהיה מעניין לראות אותו כשדוניס יפסיק לזגזג בין מערכים וייצב את ההגנה.
  13. הם יותר גרועים מעונה שעברה, אבל אנחנו לא יותר טובים בליגה.
  14. שחטאר זאת קבוצה מפוצצת בכשרון שתיקח את המשחק הזה בשיא הרצינות. הייתי מעדיף לקבל "קבוצה גדולה", שיכולה לזלזל ולעשות רוטציה.
  15. עם הגנה כמו שלנו, שחטאר תתפור אותנו
  16. להחזיר את סוזה,אמאדור,גראלדש ושסוזה יביא איתו איזה מיטרוביץ לבחירתו.
  17. אוי ואבוי כמה נתניה מסוכנת לנו. לראשונה מזה שנים אני מעדיף קבוצות שיתבנקרו מולנו, מאשר קבוצה שתתקיף מולנו
  18. הולכים לבטל לנו את זה, אחרי שיבזבזו 5 דק ולא יחזירו אותם בתוספת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.