Jump to content

Miki6846

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Miki6846

1. עם קהל הוא אחד הזרים המרגשים שיכולים להיות.
  2. מעניין מתי הוא יבין שכל הצופים שלו זה אנשים פה מהפורום שמסתלבטים עליו
  3. מלחיץ שההגנה איטית. גם ייני גם הרננדס לא מהירים, וממול יש לנו את רוקאביצה
  4. איזה הרכב מבאס, מה זה החוסר מזל הזה
  5. איזה פציעה מבאסת של יונתן כהן. הרג לי את האופטימיות
  6. איזה ילד חרא. תמיד מחפש להתחכם במקום להועיל לקבוצה
  7. זה יפה שאתה דן בלי כלום. זה בטוח אומר פחות מתמונה
  8. אבל מסבירים לך שכרגע אין לי סרטון. אז אני דן על הפנדל עם תמונה, אתה דן על הפנדל בלי כלום. מה עדיף?
  9. יש פה ברך לברך, הוא גם פשוט מונע ממנו להמשיך. מה לא פנדל?
  10. אני יכול להעלות תמונה כרגע. זה פנדל. האם חוזז עזר לזה להיראות חמור יותר? כן. האם זה אמור להשפיע על האם זה פנדל? לא.
  11. יונתן כהן צריך להיות שחקן שעולה מהספסל לא יותר מזה. הוא לא יציב בשיט. אנחנו חייבים שני שחקני אגף חדשים, להשאיל/למכור את חוזז להשאיל את אילון אלמוג שיונתן כהן וטב"ח יתחרו עם זרים על האגפים
  12. מקווה שיוציא את פרץ יעלה את ביטון. נגד בני יהודה אין צורך בגולסה פרץ וקארצב
  13. הרכב מעולה, הכי טוב שיכלנו להוציא ממה שיש היום. קצת מודאג מזה שאין מקום לדן ביטון בשיטה הזאת
  14. באסה שאי אפשר היה להשאיר אותו. זה בלם שמנחיתים פה פעם ב50 שנה.
  15. הופה יש הצעה ממכבי לגראלדש(לפי וואן לפי גורם בקפריסין) מאמין שיבוא אלינו
  16. אין סיכוי להביא את עבדה, לוזון הופך אותו לפרוספקט החדש שלו וידרוש עליו מחיר מטורף.
  17. פשיץ בעיניי הוא חלוץ מושלם לשיטה בה משחקים עם שני חלוצים. בתור חלוץ בודד זה פחות טוב, אבל עדיין הוא יותר ממה שצריך בליגה.
  18. אחלה משחק. תוצאה טובה, כדורגל מהנה, מרגיש שהרווחנו חזרה את טב"ח, ויש רצון לראות יותר את קארצב ואלמוג(הם העתיד) משחק מעולה של ייני וטיבי, אני בנתיים מעדיף את ייני על קנדיל
  19. לא יהיה מפתיע אם יום אחד הוא באמת יגיש הצעה כזאת. מה הסיכוי שדוחפים לו בלי לשים לב את מרסלו שלנו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.