Jump to content

Miki6846

משתמשים רשומים
    1
Everything posted by Miki6846

1. היה אצלנו עד גיל 15, היה שנתיים בהפועל ויצא לפסוו
  2. שמועות מאוהדי ב"ש על טרייד דודזאדה תמורת יוספי... יש לזה בסיס? מישהו שמע משהו?
  3. השוער שעצר הכי הרבה בעיטות בעולם לאחר שנשרק נבדל. מדהים כמה שהוא טוב
  4. ברקוביץ כבש, אחרי דקה בערך השופט החליט שהיה נבדל(שלא היה כי הכדור הגיע משחקן היריבה בכלל). חנציס וגויאגון פצועים.
  5. השחקן הכי טוב בליגה. צריך להוריד שני י' מהשם הפרטי שלו.
  6. בעקבות הכתבות נגדנו, הולך להיות שיפוט מחריד היום.
  7. ואן לייבן צריך להדליק משואה. אחוזי ההצלחה שלו לא נתפסים, עם דוניס ממזמן לא היינו רלוונטיים
  8. גויאגון, למרות שהייתי מעדיף שיושאל כדי שיצבור כמה שיותר דקות. לחלוטין שחקן שיכול לשדרג קבוצות בליגה.
  9. כל פעם שאני רואה אותו נוגע בכדור אני מתבאס. מתבאס שכנראה הולכים לחטוף לנו אותו, הוא בעונה אדירה
  10. צריך להודות בזה עבר זמנו של שכטר, גם כחלוץ שני אנחנו צריכים יותר טוב מזה. זה כמו לשחק עם 10 שחקנים. פרץ ממשיך את היכולת המצויינת שלו העונה.
  11. ממתי עבירה שקורית כשהמשחק לא משוחק היא בהכרח אדום? לפי החוקה זה לא ככה.
  12. כן אבל את הסטיית תקן של ריינשרייבר אני עוד מבין, כי זה לא הפרש כזה גדול מאלה שמתחתיו, כנראה שעל פני 100 משחקים ריינשרייבר היה מתחיל לצלול למטה לאיזור ליאני. אבל הפער בין פפיר לאחרים הוא בהפרש דרסטי. אז אולי באמת מקרי שפפיר שופט אותנו כל פעם שאנחנו חלשים, אבל הקבוצה דומיננטית כמו שלנו בשנתיים האחרונות עם 38% הצלחה זה מאוד מחשיד.
  13. עדיפים על ק"ש בקצת, המשחק כמעט שקול. חנציס נראה נהדר
  14. שאלמוג וגררו יפתחו וזה טוב בשבילי. גררו נראה טוב בדקות שהוא מקבל, אלמוג כולנו יודעים איזה כשרון הוא, הוא חשוב לנו להמשך.
  15. משחק טוב ומעצבן. היינו יכולים להוציא יותר, מצד שני אי אפשר להתאכזב מההופעה, הם כמה רמות מעלינו.
  16. מאיפה באה השמועה שאנחנו משלימים למיכה שכר? ממה שזכור לי שילמנו לו פשוט על החודשים שהוא היה אצלנו ולא מצא קבוצה.
  17. לא בטוח שנקבל דמי השבחה. זאת לא העברה ראשונה שלו, והוא עבר את גיל 24. האם מקבלים השבחה במצב כזה?
  18. אני משוכנע שזה עניין של מומנטום ורק כושר נוכחי. סבבה הוא סופסל קצת ועכשיו מתקשה לחזור טוב, לדעתי להמשיך להאמין בו ונקבל שחקן מעולה.
  19. מסתבר שהגמלים הפציצו את אבא של מיכה בהודעות. לפי מה שהם אומרים זה סגור, רק ויכוח על סעיף שחרור.
  20. חבל שלא נתנו לבלקמן הוראה להכנס ולתת לו מכות. אז היינו מאבדים את בלקמן לכמה משחקים, מה כבר היה קורה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.