Jump to content

Miki6846

משתמשים רשומים
    1
1 Follower

Recent Profile Visitors

906 profile views
  1. לא משחררים, משאילים. המאמן שהביא אותו כבר לא מאמן בניס, וניס עשתה כמויות מ טורפות של רכש השנה, ככה שהוא נדחק למטה למטה ברוטציה. כנראה שהם רוצים לתת לו דקות משחק, מקווה שבמידה וירישים יהיה פה מקום לרכישה, כי ממה שמספרים בדיווחים(מרומניה) הוא נחשב כשרון גדול אולי הכי גדול של הכדורגל הרומני.
  2. יש את דור תורג׳מן בסגל והוא גם יכול לשחק באגף. מעניין מה קורה איתו הרי נילחמו לא להשאיל אותו
  3. זה לא היה ענבר נידם, זה היה מוחמד טאהא
  4. משחק הזרים, שכל הזרים לא היו בארץ. או בעונה השנייה של איביץ בסוף העונה עם הרכב שני.
  5. הוא לא חירטט אבל מסיבה אחרת. https://twitter.com/zahavi_avi/status/1572953734912815107?t=A-_w-YDNdqQpKmjPI-gMZw&s=19
  6. כתבתי שהוא היה חושך מוחלט בפסוו. כתבתי גם שזה שחקן שלא אמור לנחות פה, ועל הנייר הוא כמובן רמה מעל מה שיש פה. מה שציינתי שהוא שחקן מטעה, בפסוו הציפיות ממנו היו בשמיים הוא לא עמד בהם בכלל. האם זה יקרה במכבי? אין לי מושג, מה שכן הכוח פריצה שלו פה יכול לעשות בעיות רציניות להגנות בליגה.
  7. לא, הוא לא חסר חשק או משהו כזה (לפחות לא ממה שראיתי). יכול להיות שהירידה ביכולת שלו היא ספציפית בפסוו כי כשהושאל ליוון דווקא היה טוב
  8. אני מניח שהסרטונים מלפני הקדנציה שלו בפסוו, כי אם כן אכן הוא היה מדהים פעם. בפסוו הוא היה פשוט חושך מוחלט. יכול להיות שזה יהיה מדהים לארץ, ואין ספק שמבחינת נתונים הוא אמור להיות רמה מעל לליגה. בכל מקרה זה לא אמין, אחרת כתבים בהולנד כבר היו מדווחים על זה
  9. ברומה שחקן מאוד מטעה, על אף שהוא כביכול רמה מעל הליגה הוא שחקן די טיפשי עם קבלת החלטות מעצבנת. פעם הוא מדהים פעם הוא גרוע. בכל מקרה לא נשמע לי אמין.
  10. הבעיות שלדעתי גרמו לאיבוד הנקודות היום זה 1. אין חלוץ מחליף 2. להסתמך על גראלדש ודודזאדה כשחקני אגף מובילים ועוד לעונה שלמה זו טעות, במערך כזה המגנים מאוד חשובים וצריכים להיות מאוד טובים התקפית מהסתכלות על המספרים של שניהם רואים שהם לא כאלו.
  11. טוב ריק אלפרניק שמאוד אמין עבור חדשות פסוו גם מפרסם שהוא על סף סיכום אצלנו. יכול להיות שהוא סתם נשען על הפרסום של ספורט 5
  12. על זהבי עוד הדעות היו יותר חלוקות, לגביו הם ממש נחרצים שם. מסתבר אבל שזה לא רק בגלל היכולת שלו, יותר כי הוא אמר באחת ההשאלות שלו שהוא לא רוצה לחזור לפסוו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.