Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

1. לא חושב שהפסדנו את הליגה כי הליגה לא נגמרת במחזור 2, אבל אני מסכים איתך שההימור הזה היה רע וההתנהלות בקיץ הייתה רעה, אבל יש עוד זמן לתקן, ואני מקווה שיתעשתו.
  2. אנחנו חייבים חיזוק (לא בשביל המשחק מול ברסט בשביל כל העונה), אין לי בעיה להיות עם 4-5 זרים ויחליטו שהתקציב לזר או שניים יקבע על פי אם נעלה לשלב בתים כלשהו או לא, אבל להישאר עם שני זרים, כשאחד מהם זה ניקוליץ' שלא השלים פה מחצית והוא נמצא בקבוצה כבר כמעט שנתיים (מדצמבר 2018) זה לא מתקבל על הדעת, אמנם יש לנו את הסגל הישראלי הכי טוב בארץ אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות עם שני זרים בסגל (ובמשחק הזה בלי זרים בכלל), אני מאוד מקווה שנצליח לעבור את ברסט עם הסגל הזה, כי אחרי כל ההגרלות הטובות שקיבלנו אנחנו נצטער על ההפסד הכספי במידה ונודח.
  3. איזה ערימות של בולשיט, מיכה ואצילי לא עשו שום עבירה פלילית, ולגבי עבירה "מוסרית", אז מי אתה שתקבע איזה רמת מוסר צריכה להיות לכל אדם? כל עוד שהם לא עוברים על החוק אז מי אתה שתתערב בכלל? הרי אם זה היה דומה לסיפור של ירדן שועה שיוצא עם מישהי בת 16 (מעל גיל ההסכמה) או של בן זיני שיצא עם טיילור מלכוב מאז שהיא בת 16 (שוב מעל גיל ההסכמה) , אז אף אחד לא היה מעז להזכיר אותם בהקשר פלילי (מקסימום בהקשר רכילותי) ואף אחד לא היה מעיף אותם מהקבוצה, וזה לא משנה בכלל כמה אתה חושב שהם לא "מוסריים", הסיבה היחידה שכן הזכירו אותם בהקשר פלילי הייתה בגלל שמדובר בבנות 15, אבל כאלה שהציגו את עצמן כבנות 17-18 ובגלל זה הסיפור הזה הולך להגיע לזיכוי מבחינה חוקתית, ואם מישהו רוצה לקיים יחסי מין בהסכמה עם מישהי בת 16-18, זה לא שלך להתערב (כי מדובר ביחסי מין חוקיים), וזה לא משנה כמה זה לא "מוסרי" בעינייך.
  4. נו באמת, אני לא אוהד ברצלונה, אבל אם אני צריך לבחור בין מסי להנהלה או בין מסי למאמן, אז אני בוחר במסי בלי למצמץ בכלל, שחקן כמו מסי גדל פעם בדור, וברצלונה הצליחה הרבה בזכות מסי, ומסי לא באמת צריך את הכסף שלהם (בגלל זה אמר להם שהוא מוכן לוותר על החוזה רק שישחררו אותו), לאורך כל הקריירה היו לו הצעות מקבוצות באירופה בהרבה יותר כסף מברצלונה ותוסיף את העובדה שהוא עושה ערימות של כסף גם מחוץ לכדורגל, אז כן ברצלונה צריכים אותו יותר ממה שהוא צריך אותם. אם נראה לך ששחקנים שעושים עשרות לפעמים מאות מיליונים בשנה תלויים במועדון מסויים אז אתה לא מחובר למציאות.
  5. התנהלות בושה, אתה יכול להמשיך לדבר על "סטנדרטים ניהולים של אשדוד" אבל גם מועדוני ענק בעולם משאירים שחקנים שלהם במידה ואין שום עבירה פלילית ככה היה צריך להיות גם במקרה של אצילי ומיכה. לגבי מה קרה בפועל בינם לנערות, ברגע שהתיק נסגר סופית אפשר להגיד שהבנות שיקרו לשחקנים לגבי הגיל שלהן והציגו את עצמן כבנות 17-18 שזה מעל גיל ההסכמה ולא אמור לעניין אף אחד, ואם היה מדובר בבנות בגיל הזה אז התקשורת לא הייתה מנסה להציג אותם כ"עברייני מין" כי הם יודעים טוב מאוד שהשחקנים היו תובעים אותם, מהרגע שהוכח שהם שיקרו לגבי הגיל שלהן ככה צריך להתייחס למקרה הזה. אני מקווה שכל אדם או ערוץ תקשורת שרק יעז להכפיש אותם לגבי תיק פלילי שנסגר מחוסר אשמה, שיתבעו אותם.
  6. גם שנה שעברה הם השתמשו במושג של "רף ענישה נמוך" העיקר למצוא תירוצים ללמה לא לשרוק לפנדלים לטובתנו גם במידה ויש עבירות. מפתיע (או שלא באמת מפתיע, תלוי את מי שואלים) שלא משתמשים במושג הזה נגד קבוצות אחרות. לגבי ב"ש, זה היה ברור שלא יעמידו את ז'וסוואה לדין ברגע שהשופט ראה את המקרה, תקדימים רק על חשבוננו, התאחדות של שרמוטות.
  7. ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל, אבל צריך להתרכז קודם כל בלעבור את ברסט ולהבטיח שלב בתים כלשהו, כל דבר מעבר זה בונוס.
  8. אתה שוכח שמאז עברו הרבה מאוד שנים, חיפה הדיחה אותם בעונת 09-10 והפועל בעונת 10-11, מאז הם השתפרו בצורה מטורפת, השנה שיחקו בשלב הבתים של ליגת אלופות עם ליברפול, נאפולי וגנק וסיימו עם 7 נקודות (כולל שתי תבוסות לגנק), עונה 18-19 סיימו את שלב הבתים שכלל את סלטיק, לייפציג ואת רוזנבורג עם 18 נקודות והגיעו לשמינית גמר ליגה אירופית, והודחו על ידי נאפולי, בעונת 17-18 הם שוב סיימו את שלב הבתים מקום ראשון עם 12 נקודות והודחו רק בחצי גמר אחרי שעברו קבוצות כמו סוסיאדד, דורטמונד ולאציו בדרך, הם הקבוצה האחרונה שהייתי רוצה לפגוש (למרות הרזומה מול הישראליות), למרות שגם שאר ההגרלות הן קשות מאוד, אבל קודם כל צריך לעבור את ברסט לפני שמתעסקים בהגרלה של הסיבוב הבא.
  9. ההגרלה הכי טובה שאפשר לבקש, אבל אסור להגיע שאננים ולזלזל בהם. עכשיו צריך להביא בלם וחלוץ כמה שיותר מהר, כי אפשר להבטיח שלב בתים העונה (והרבה מאוד כסף על הדרך).
  10. מסכים, עד שאנחנו מדורגים בסיבוב השלישי של ליגת אלופות ויש סיכוי להבטיח עונה אירופית והכנסה כספית גבוהה (3 מיליון יורו ושלב בליגה האירופית או 15 מיליון יורו ושלב בתים בליגת אלופות), פחות בגלל הפסד אחד בליגה.
  11. חייבים להביא בלם זר עם עדיפות לבלם בסגנון של ז'איר (סביר להניח שלא יהיה ברמה שלו אבל באותו סגנון, מהיר, חזק עם משחק ראש טוב), גם חלוץ כמובן (זהבי או חלוץ זר) ולדעתי צריך להביא גם איזשהו שחקן כנף זר מהיר עם דריבל טוב או לנסות ולחפש שחקן בסגנון של אצילי (מה שיהיה קצת יותר קשה), אין שום סיבה לא למלא את מכסת הזרים (כמו שכמה אנשים הציעו פה) ולהישאר עם 4 זרים או 5 במקרה שגררו יישאר, הסגל הישראלי שלנו הוא מצויין (הכי טוב בליגה גם בלי מיכה ואצילי), אבל צריך להביא כמה זרים שישדרגו אותנו.
  12. מבאס, קיוויתי שהוא יישאר בקבוצה (יחד עם מיכה), חבל שזה לא קרה. אני מאחל לו שיצליח ושיסתום את הפה לכל האנשים שניסו להזיק לו, ומי יודע אולי בעוד כמה שנים שהסיפור הזה יישכח הוא יחזור לפה.
  13. אני לא מסכים איתך, מעטות הקבוצות הגדולות שייתנו דקות משמעותיות לילד בן 19, לכן הוא חייב להיות מושאל לקבוצה מסויימת ולשחק הרבה על מנת להתפתח בטח כשהוא בגיל כל כך צעיר, להשאיר אותו בסגל בשביל להילחם על פירורי דקות זו החלטה רעה שרק תבזבז לו את הזמן (אני יודע שרשמת שחקן רוטציה, אבל הוא לא יקבל יותר מ-500 דקות בליגה במידה וישאר, וזה במקרה הטוב), ויש מספיק קבוצות שאפשר להשאיל אליהם, הפועל כפר סבא של עמיר תורג'מן, חדרה וכן גם הפועל חיפה או בני יהודה הן אופציות לא רעות.
  14. אני מסכים איתך שרוב המסירות שלו מוגדרות כמסירות "בטוחות", אבל אני מעדיף שחקן שמודע ליכולות שלו ולא ייתן לחיסרון שלו לפגוע בקבוצה, כמובן שאפשר להביא בלם יותר טוב מז'איר מבחינה טכנית אבל זה יעלה לנו במקומות אחרים. בנוגע לשורה התחתונה אני לא מסכים, בעיניי הוא בלם יותר טוב משניהם מהסיבה שהוא עליהם מבחינת יכולות הגנתיות (בלם זה קודם כל הגנה) ומבחינה הגנתית הוא השחקן הכי טוב שקבוצה ישראלית יכולה להביא, מהיר, חזק, אתלט, משחק ראש מצוין וכמעט אי אפשר לעבור אותו באחד על אחד, ואם הוא היה יותר טכני היה משחק בליגה בכירה באירופה.
  15. עם כל הכבוד לאיתן טיבי ז'איר שחקן הגנה הרבה יותר איכותי ממנו, כמות הספיגות שלנו בשנתיים ב-53 משחקי ליגה שז'איר שיחק עומדים על 15 שערים, ב-19 משחקים שהוא לא שיחק ספגנו 12 שערים, זה הבדלים ענקיים, אני בספק אם נמצא בלם כל כך איכותי מבחינה הגנתית, וגם מבחינת הנעת כדור הוא לא פגע בנו, 2090 מסירות מדוייקות מתוך 2276 מסירות העונה (91.84 אחוז דיוק) ובעונה שעברה 1177 מסירות מדוייקות מתוך 1300 מסירות (90.54 אחוז דיוק) מהסיבה הפשוטה שהוא שחקן חכם שממעט לטעות בגלל שהוא לא עושה דברים שהוא לא יודע, ואם שחקן ברמה שלו מבחינה הגנתית היה יותר טכני הוא לא היה מגיע לישראל מלכתחילה, כי הוא היה משחק באחת מהליגות הבכירות באירופה (מה שעדיין יכול לקרות אם סראגוסה תעלה ליגה).
  16. אתה חושב שהתקשורת הייתה עושה כל כך הרבה רעש על המקרה הזה בהיבט הפלילי שלו אם הסיפור היה "שני שחקנים ממכבי תל אביב קיימו יחסי מין בהסכמה עם קטינות מעל גיל ההסכמה", כי אני בספק, (הם מסתכנים בזה שייתבעו אותם על הוצאת דיבה ברגע שאין שום דבר פלילי, ובמקרה כזה גם לא מדובר בתביעה קטנה של אדם פרטי אלא בתביעה גדולה מול גוף תקשורת גדול שמכתיב דעת קהל ויכול לפגוע להם בפרנסה), ובמידה ולא היה שום רעש על הפרשה גם גולדהאר לא היה מעיף אותם מהקבוצה, הסיבה היחידה שהתקשורת עשו רעש מהסיפור הזה בגלל שמדובר בבנות מתחת לגיל ההסכמה, אבל כאלו שגרמו להם להאמין שהן בנות 17-18, ברגע שהשחקנים סיפקו התכתבויות עם הבנות ועם אנשים נוספים שהוכיחו שמדובר בבנות חוקיות המשטרה קיבלה את הגרסאות שלהם והמליצה לסגור את התיק, העליהום התקשורתי התחיל לרדת (קשה להמשיך להכפיש את השחקנים כשהמשטרה ממליצה לסגור את התיק והם יקבלו תביעה במידה וימשיכו להכפיש), מה שהופך את המקרה הזה למקרה שהוא לא שונה ממפורסמים אחרים שיוצאים/ מקיימים יחסי מין עם קטינות מעל גיל ההסכמה, ככה שאני לא רואה במה הם היו לא בסדר, והייתי חושב ככה גם אם היה מדובר בשחקנים של הפועל או חיפה, כל עוד ואין משהו פלילי כמובן.
  17. איך אצילי זה לא גיים ציינג'ר? הבנאדם יכול להסריח את המגרש משחק שלם ובפעולה אחת קטנה יכול לנצח לך את המשחק ולסדר לך שער מכלום, זה בדיוק ההגדרה של גיים ציינג'ר, אני זוכר המון משחקים שיכולנו לאבד בהם נקודות ואצילי היה ההבדל הין 0-0 מסריח לניצחון, והמספרים שלו בעונה האחרונה מוכיחים את זה 8 שערים ו-9 בישולים ב-1544 דקות, מעורבות בשער כל 90 דקות, אם הוא היה משחק כל העונה היה נותן 15 ו-15, אולי אפילו יותר, ובניגוד לרוב הכוכבים הוא גם עושה לחץ והגנה לאורך כל המשחק. אני לא יודע אם יש לו את האופי בשביל להתרומם מהפרשה הזו אבל מבחינת יכולת מדובר באבידה משמעותית, אמנם אצילי זה לא זהבי, אבל מדובר בשחקן ההתקפה הכי איכותי שיש לנו בקבוצה, ואני מאוד מקווה שהוא וגם מיכה יצאו לחו"ל.
  18. נכון להיום הם עדיין שחקנים של המועדון (לפחות עד שיעברו לקבוצה אחרת) שעשו טעות ענקית איתם (בשביל לרצות את התקשורת וארגונים של פמניסטיות) ושגם רצו להישאר במועדון שנים קדימה, זה שמבחינתך הם הפכו להיות אוייבים של המועדון שצריך לקלל ולשרוק להם בוז בכל משחק לא אומר שמישהו יסכים איתך לגבי זה (אני די בטוח שרוב האוהדים לא יסכימו איתך בעניין הזה), כי בין אם תרצה בזה או לא דור מיכה הוא שחקן אהוב וסמל של המועדון (22 שנה במועדון + חמש אליפויות), אז תפסיק לזיין את השכל.
  19. ביזו את הסמל? בוא תגזים עוד יותר, קיימו יחסי מין עם בחורות שהציגו את עצמן כבנות 18 (זה מה שדור מיכה כתב בפוסט שלו באינסטגרם, ואם המשטרה המליצו לסגור את התיק הם האמינו לגרסה הזו). בסופו של דבר זה לא מעניין מה אני חושב וגם לא מה אתה חושב, זה משנה מה החוק אומר, ואם העבירה היא מוסרית ולא פלילית, לא בטוח שבית המשפט יפסוק לטובת הקבוצה במקרה הזה.
  20. אם אתה באמת חושב שהתדמית של המועדון נפגעה בגלל עבירה מוסרית (לא עבירה פלילית) של שניים מהשחקנים שלה אז אתה הזוי, בטח אחרי שהמועדון העיף אותם. אגב, על איזה הכשרה משפטית אתה מסתמך שאתה אומר שאפשר לתבוע אותם על עבירה מוסרית?
  21. תגובה של אפס שלא מחובר למציאות שהוא נמצא בה, אתה יכול לגבות את ההחלטה אבל לפחות אל תקלל את השחקנים.
  22. איזו החלטה נוראית, עדיין קשה לי להאמין שקיבלו החלטה כל כך נוראית ומאכזבת, אני מאוד מקווה שהם יעברו לקבוצה בחו"ל ולא לקבוצה אחרת בארץ, ומי יודע אולי בעוד שנה - שנתיים שהסיפור הזה ישכח הם יחזרו לקבוצה.
  23. בעיניי לא העברה מפתיעה במיוחד, האמנתי שילכו לאופציה הזו במידה ולא יצליחו לסגור עם ז'ראלדש. היתרון מההחתמה הזו היא שהרווחנו זר לעמדה אחרת ולדעתי מדובר במגן יותר טוב מדור אלו, אבל החיסרון שהוא לא מתקרב לרמה של ז'ראלדש, אבל נקווה שהוא יצליח אצלנו.
  24. אני חושב שהיא כותבת את מה שהיא כותבת.מתוך אינטרס, אבל גם הדוגמאות שהיא נתנה לגבי שחקנים ששילמו לא באמת רלוונטיות למקרה של מיכה ואצילי, במקרה של רונאלדו הוא שילם לה כסף אבל זה קרה ב-2009, כי זה מה שייעצו לו לעשות, ברגע שהיא ביקשה ממנו כסף פעם שנייה הוא סירב, היא הגישה תלונה והוא יצא זכאי. במקרה של קובי בראיינט הוא באמת שילם כסף למתלוננת תוך כדי הליך של תביעה אזרחית, אבל השתלשלות האירועים הייתה שונה, היא הגישה תלונה על אונס וזה הגיע למשפט פלילי שאף אחד לא יכול להגיד בביטחון מלא שקובי בראיינט היה יוצא זכאי והיא החליטה לחזור בה מההאשמות נגדו, וכמה חודשים לאחר מכן הגישה תביעה אזרחית. אני ממש לא הייתי לוקח את המילה שלה יותר מדי ברצינות, בייחוד שהיא כותבת כמו אדם בעל אינטרס ומשמיטה חלק מהפרטים בתיקים שאותם היא לוקחת כדוגמא שיחזקו את הטענות שלה. מה גם שבעבירות מין שיש בהם זיכוי גם האדם שזוכה יכול לתבוע את המתלוננת בהליך אזרחי, וזה לא משהו נדיר שקורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.