Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

1. גם רוקאביצה מחמיץ (קשה להאמין), אפילו שחקנים כמו מסי, רונאלדו ולבנדובסקי מחמיצים שלכל אחד מהם יש סיומת ברמות הכי גבוהות שיש. לא צריך לחפש בכוח, רואים שמדובר בשחקן מצוין והחמצות זה חלק מהכדורגל.
  2. אם הקבוצה הייתה רצה טוב הייתי מסכים איתך, אבל בסיטואציה הנוכחית אתה רוצה לייצב את השורות ולא לייצר עוד בלאגנים.
  3. אתה מבין שדוניס יודע שהוא צריך לייצר רצף של ניצחונות על מנת לצמצם פערים מחיפה, כי אם הוא ממשיך עם קצב צבירת הנקודות מארבעת המשחקים הראשונים הוא יפוטר מהר מאוד, אז בשביל לעשות את זה הוא צריך לתת ביטחון לשחקנים ולרוץ עם ההרכבים הכי חזקים של הקבוצה ויוני כלול בהרכבים האלו, כרגע מה שהכי חשוב זה לייצר רצף של ניצחונות ולא משחקי אגו מול השחקנים, אפשר לעשות את הדברים האלו כשהקבוצה רצה טוב ונמצאת במקום הראשון, לא בסיטואציה הנוכחית.
  4. אני לא חושב שהוא חתם באשדוד בסכום של 150 אלף דולר, אלא סכום יותר גבוה כי בני יהודה הציעו לו חוזה לשתי עונות, 180 אלף יורו בעונה הראשונה ו-220 אלף יורו בעונה השנייה, אני משער שאם חתם באשדוד אז הם הציעו לו סכום יותר גבוה מזה (קבוצות מוכנות לשלם לזרים סכומים הרבה יותר גבוהים בגלל המיסוי הנוח שיש על זרים), בעונה שעברה הוא החזיק בחוזה של 400 אלף יורו בעונה, אני מאמין ש-200-250 אלף יורו בעונה והוא היה נשאר כאן, ואם הוא החלים מהפציעה של העונה שעברה בצורה טובה אז הוא שדרוג גם לשכטר וגם לבלקמן.
  5. לא מדויק, כשחיפה הובילה ב-9 הפרש זה היה במחזור ה-13, כשנמני ירד לספסל זה היה במחזור ה-22 אחרי ההפסד 2-0 לבני יהודה, והפער היה 4 נקודות מחיפה כשלנו היו 42 נקודות ולחיפה היו 46 נקודות כשהפועל מקום שני עם 45 נקודות, כשנמני חזר להרכב זה היה במחזור 31 אחרי הפסד לנתניה ותיקו עם מכבי פתח תקווה כשלמזלנו חיפה השיגו רק 4 נקודות (עשו תיקו עם בני יהודה) והפועל השיגו 3 נקודות (הפסידו למכבי פתח תקווה) והצמרת הייתה 60 נקודות לכל אחת מהשלוש, קלינגר הבין שאחרי הפציעה של דגו אין לנו סיכוי לקחת אליפות בלי נמני, אז הוא החזיר אותו להרכב וניצחנו את שלושת המשחקים שנשארו בדיוק כמו חיפה ולקחנו את האליפות על הפרש שערים, כשנמני הבקיע 6 מתוך ה-11 שערים שהבקענו, אז אני בטוח שגם אתה יודע שלנמני היה חלק מאוד משמעותי באליפות הזו.
  6. יש הבדל ענק בין שחקן התקפה לשחקני הגנה וקישור, שחקני הגנה וקישור תמיד עושים יותר עבודות הגנה משחקני התקפה (וזה נכון לכל קבוצה בארץ או בעולם). במצב הנוכחי שלנו בהתקפה, אני בספק אם אנחנו לוקחים אליפות בלעדיו, ואני בטוח שמבחינת הקבוצה ה"בלעדיו" הזה זו לא אופציה שנשקלת אפילו.
  7. אופי שונה, גם אני הייתי רוצה שהוא יהפוך להיות שחקן בסגנון של אצילי, קשה לי לראות את זה קורה, אבל גם במידה ולא היתרונות עולים על החסרונות, ואם אנחנו רוצים לקחת אליפות ולמכור אותו במחיר גבוה בעתיד נצטרך לדעת לנצל את היתרונות שלו.
  8. רוב השחקנים הישראלים שמשחקים בארץ הם שחקנים גרועים, שחקן ישראלי ברמת הכישרון של יוני זה מצרך נדיר בכדורגל הישראלי, ואם תחליף אותו בשחקן פח אבל כזה שרץ בלי הפסקה ונלחם לא יקדם אותנו בכלום, ואחד כמו אצילי שהוא גם שחקן של מספרים וגם כזה שעושה הגנה זה משהו שכמעט ולא קיים בכדורגל הישראלי (בגלל זה טענתי שזו טעות ענקית לוותר על שחקן ברמה שלו כשהתחלופה תהיה פחות טובה). אם אתה חושב שבמידה ויוני יעזוב אותנו הוא ישחק בבני יהודה וירוויח 7 אלף שקל אז אתה טועה, הוא ישחק בחו"ל או בקבוצה בכירה אחרת בארץ, ולתת אותו לקבוצה אחרת בארץ זה משהו שאני די בטוח שנצטער עליו, בטח בהתחשב ברמת הכישרון המאוד מועטה שיש בליגה הישראלית.
  9. בדיוק, שחקן התקפה לא נמדד לפי כמות הגליצ'ים שלו במשחק אלא בכמות השערים והבישולים, ונכון להיום הוא שחקן ההתקפה הכי טוב בקבוצה, אמנם אני לא חושב שהוא חייב לקבל מעמד של באנקר בהרכב, אבל הוא שחקן שחייב לשחק, כי אם אנחנו נאבד אותו לקבוצה אחרת בארץ אנחנו נצטער על זה. אם יזוב בעתיד תמורת סכום גבוה לחו"ל זה לא נורא בעיניי.
  10. למה אתה מחפש לשכתב את ההיסטוריה, אליפות אחת ב-16 שנים? לא היה לנמני חלק באליפות ב-92 או באליפויות ב-95 ו-96? וגם באליפות ב-2003 היה לו חלק מאוד משמעותי, נתן 14 שערים ו-3 בישולים ב-22 משחקי ליגה כולל 6 שערים בשלושת המחזורים האחרונים שעזרו לנו להבטיח את האליפות, ובלעדיו אנחנו לא לוקחים אליפות באותה עונה, ב-22 משחקים שנמני שיחק בהם היינו עם 16 ניצחונות ו-6 הפסדים (48 נקודות מתוך 66 אפשריות, כמעט 73 אחוזי הצלחה) ב-11 משחקים שהוא לא שיחק בהם היינו עם 6 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים (21 נקודות מתוך 33 אפשריות, כמעט 64 אחוזי הצלחה), בעונה שכבר נמני לא היה כאן (איבדנו גם את רודריגו גולדברג ואת עמיר תורג'מן שנתנו עונה טובה) סיימנו מקום 2 אבל ההתקפה הייתה חלשה בטירוף, הבקענו 35 שערים בעונה של 33 משחקים כשהסקורר המוביל שלנו היה ברונו הייס עם 5 שערים וברוך דגו נתן עונה גרועה עם 4 שערים (לפי הגישה שלך הוא היה אמור לפרוח כשנמני כבר לא בקבוצה), ואחרי שחיפה נחלשה באותה עונה (איבדו את פראליה, את ז'וטאוטאס ואת יעקובו) ואם הסגל היה נשאר חזק היינו לוקחים אליפות באותה עונה. כמנג'ר נמני כשל ובגלל זה סיים את התפקיד שלו במכבי, כשחקן? ממש לא, 4 אליפויות ו-4 גביעי מדינה זו כמות תארים מכובדת, ואם היה לנו בעלים קצת יותר מוצלח מלוני הרציקוביץ' הוא היה מסיים גם עם יותר תארים, כי ברוב השנים שנמני היה במועדון והמועדון לא הצליח גם הקבוצה שהייתה מסביבו לא הייתה מספיק טובה.
  11. בית לא כזה פשוט, בשיקטאש, גנק ומאלמו ועדיין הם לא התבזו, אז אני לא חושב שמדובר בהדחה מביכה, אלא בקבוצה שהיינו צריכים לעבור ולא עברנו.
  12. כאילו שחסר באירופה שחקנים שהם פרימדונות, אם הוא ייתן עונה טובה מבחינת מספרים ומכבי תרצה למכור אני בטוח שיהיו קופצות.
  13. קבוצה מביכה מתבזה בשלב הבתים של הליגה האירופית ולא משיגה 5 נק', אמנם אנחנו קבוצה יותר טובה מהם והיינו צריכים לעלות, אבל הם לא קבוצה מביכה. ההדחה מול סודובה הייתה מביכה.
  14. איך זה יעזור לך לייבש אותו חצי שנה ביציע? במקום לנצל את היכולת שלו לנפק מספרים (שערים ובישולים) ולמכור אותו בסוף העונה בסכום גבוה אתה תוריד את הערך שלו למינימום, במכבי לא עובדים בצורה הזו, בטח אחרי הפייר פליי. הוא לא יקבל מקום של באנקר בהרכב אבל הוא ישחק, בטח כשאין לנו יותר מדי שחקנים שמסוגלים להביא מספרים.
  15. מסכים, גם אני חושב שהוא היה מעולה בעונה הראשונה, שיחק סה"כ 21 משחקים אבל באותם משחקים ספגנו 7 שערים, ב-15 משחקים שהוא לא שיחק ספגנו 10 שערים, בעונה השנייה הוא שיחק 32 משחקים וספגנו 8 שערים, סה"כ 15 שערים ב-53 הופעות בשנתיים, מבחינת יכולות הגנתיות הוא שחקן אדיר, גם בעונה הראשונה. לגבי הרננדז, אני הייתי נותן לו קצת זמן כי רואים שיש לו איכויות אבל חסר לו תיאום עם שאר שחקני ההגנה.
  16. מסכים, זה השחקן לטוב ולרע, איביץ' עשה לו סדרות חינוך וזה לא שינה אותו, אני מאמין שצריך לחיות עם החסרונות שלו ולדעת לנצל את היתרונות שלו, ודרך היציע זה לא הולך לקרות. זה שאין כמעט סקוררים בקבוצה מלבדו הופך אותו לשחקן שאין לנו את הלוקסוס לוותר עליו, אבל אני מאמין שבקיץ הבא אם תגיע הצעה טובה בקבוצה לא יהססו למכור אותו ולחפש שחקן התקפה שונה.
  17. לדוניס יש אשמה לגבי איך שאנחנו נראים בליגה אבל הוא לא האשם הבלעדי, ההנהלה הרבה יותר אשמה ממנו, שנה שעברה הייתה לנו הגנת ברזל, השנה זה נראה כמו שיחזור של עונת 17-18, כל פעם שמשחקים עם 2 בלמים ההגנה נראית זוועה וכל פעם שמשחקים עם 3 בלמים ההגנה נראית בסדר אבל זה פוגע בנו מבחינה התקפית (אני מאוד מקווה שהרננדז יוכל לשנות את העובדה הזו וייתן לנו את האופציה לשחק עם שני בלמים), ההתקפה הייתה מוגבלת גם בעונה שעברה (זה הוסתר בצורה טובה בגלל שהיה לנו שני שחקנים כמו יוני ואצילי שיכולים לייצר גולים מכלום) עכשיו היא עוד פחות טובה אחרי שעזבו אותנו שחקנים כמו מיכה, אצילי וצ'יקו (שביחד אחראים ל-20 שערים ו-13 בישולים בעונה שעברה ב-4589 דקות במשותף, מעורבות בשער או בישול כל 139 דקות וזה כשמיכה בעונה זוועתית) והתחליפים שהגיעו הם דן ביטון שנראה כמו שחקן טוב אבל שיתקשה מול הצפיפות והבונקרים בליגה, טל בן חיים שלא נראה כמו השחקן שעזב אותנו (ולדעתי גם בלי שום קשר שחקן פחות טוב ויעיל מאצילי) ויש את פשיץ' שיכול להיות שהוא שחקן מצוין אבל כרגע הוא לא בכושר משחק מה שגורם לנו לשחק עם חלוצים שהם לא מספיק טובים (גם שכטר וגם בלקמן הרבה פחות טובים מצ'יקו לצורך העניין), וזה שלא שהסגל שלנו משופע בסקוררים, אני מאוד מקווה שעד סוף החלון יגיע שחקן התקפה נוסף (אחד כזה שהוא סקורר או אחד שהוא בסגנון של צ'יקו מהיר וחזק שיכול לייצר בלגן בהגנה של היריבות). הכל קרה לאט מדי הקיץ הזה, הרגשנו שגם אם עוזבים 5 שחקני הרכב משמעותיים אז הסגל שלנו יותר טוב מהסגלים של היריבות בפערים כל כך גדולים שאפשר לזלזל ואפשר לקחת את הזמן ולעבוד לאט, בסופו של דבר זה עלה לנו, אני מאוד מקווה שבהנהלה הפנימו את הטעויות שנעשו הקיץ ויילמדו מזה להבא, כי היה לנו את הסגל הכי טוב בליגה ובמקום להשתדרג נחלשנו (נקווה שזה עדיין יספיק בשביל לקחת אליפות נוספת).
  18. לז'איר יש 12 במהירות, בשביל בלם שמגיע לליגה הישראלית 12 זה מהיר, לדוס סאנטוס שנחשב בלם מהיר מאוד יש מהירות של 13 במנג'ר, ולא 18-20, לצורך העניין לרפאל וראן יש מהירות של 16 והוא אחד מהבלמים הכי מהירים בעולם.
  19. סוף סוף רכש, אם ישחזר את היכולת מהכוכב האדום בלגרד בעונת 17-18 נרוויח פה חלוץ מצוין. מגיע בגיל טוב (בן 28), שיהיה לנו בהצלחה, עכשיו צריך להתמקד גם בהבאת בלם.
  20. אני מסכים איתך שעדיין מוקדם להכתיר את חיפה לאלופה (בטח כשאנחנו במחזור 2 והחלון עדיין לא נסגר), יש לנו יתרונות בזה שהסגל הישראלי שלנו יותר טוב משלהם, אבל תיזכר בעונת 2017-18, גם אז היה לנו סגל ישראלי יותר טוב משל ב"ש, אבל להם היה מאמן וזרים טובים יותר משלנו, ובגלל זה הם לקחו אליפות, בעונה שאחרי כולם חשבו שאנחנו בדרך לעונה פיננסית אמרתי שאם יגיע מאמן וכמה זרים טובים אנחנו ניקח אליפות בקלות עם הסגל הישראלי המצוין שלנו, כי בסופו של יום זרים עושים הבדל הרבה יותר גדול מהישראלים, וכל עוד אנחנו נשארים עם שני זרים בסגל (כשאחד מהם פצוע נצחי) זה שם אותנו בבעיה, כי אם חיפה פגעו ב-4 או ב-5 מהזרים שלהם (מאבוקה שחקן פח) הם יכולים לקחת מאיתנו את האליפות כמו שב"ש עשו בעונת 2017-18, לכן אני מקווה שבהנהלה לא מזלזלים כמוך ויעשו הכל על מנת להתחזק בלפחות 2-3 זרים עד סוף החלון, כי אם העונה תלך צמודה זה יכול לקום וליפול על ההבדלים בזרים, בטח כשגם בסגל הישראלי נחלשנו במעט כששיחררנו את מיכה ואצילי, כשהם בקלות יכלו להישאר. בשורה התחתונה אני מסכים איתך שאנחנו יכולים לקחת אליפות גם עם הסגל הנוכחי, אבל לא הייתי נופל מהכיסא אם לא ניקח, בגלל זה ממש לא הייתי רוצה לבחון את זה ולהישאר עם 2 זרים עד סוף העונה (כשאחד מהם זה ניקוליץ') וכמו שאמרתי קודם לכן להתחזק בלפחות 2-3 זרים עד סוף החלון.
  21. איזה ביזיון, לקבוצות אחרות דוחים משחקים ברגע שיש כמות כזו של חולים, אצלנו לא רק שלא מעוניינים לדחות, אלא גם מנסים להשפיע על משרד הבריאות שיאשר את קיום המשחק. הם כבר אפילו לא מסתירים את זה שהם מוטים, איזה גועל נפש.
  22. קשה לי להאמין שמישהו יעז להכניס את מיכה ואת אצילי ואת המילה "אנסים" באותו משפט אחרי זיכוי של חוסר אשמה, כי אם החוק לא מסכים איתם וזיכה אותם, השחקנים יכולים לתבוע אותם על הוצאת דיבה, אז קשה לי להאמין. אני שמח בשביל השחקנים שזוכו, כי זה היה ברור מלכתחילה שהבנות שיקרו לגבי הגיל שלהן, וחבל שהעיפו אותם מהקבוצה, מי יודע אולי בעתיד הם יחזרו.
  23. נראה לי שסאבוריט מרוויח יותר ממנו (בכל זאת שחקן שהגיע מבילבאו מהליגה הראשונה בספרד), וז'איר סביר להניח שהרוויח פחות ממנו, ואני מסכים איתך שמבחינת איכויות שניהם לא רואים אותו (גם ז'ראלדש דרך אגב), אבל זרים ברמה הזו בטח בסכומים האלו לא נוחתים פה כל הזמן, וכמו שאפשר להביא זרי על בסכומים כאלו, אפשר גם להביא זרים שהם פלופים מוחלטים בסכומים של 700-800 אלף יורו בעונה, בגלל שזרים באופן כללי הם הימור, אם היו לנו 6 זרים שהם תותחי על הייתי מוותר על צ'יקו בלי למצמץ בכלל, אבל בפועל יש לנו רק 2 זרים (כשאחד מהם זה ניקוליץ'), אז לדעתי במצב הנוכחי לא היה מפריע לי להחתים את צ'יקו לעונה אחת נוספת, ועדיין לחפש חלוץ נוסף ובלם (גם לאחר כן מכן יהיו לנו רק 5 זרים ואפשר יהיה להביא שחקן נוסף לאיזה עמדה שהקבוצה רוצה). בכל מקרה, אני לא רואה הרבה סיכוי שצ'יקו יחזור לקבוצה.
  24. בעיניי לפחות הוא הרבה יותר מקצת יותר טוב משכטר, ושכר של 400 אלף יור הוא לא שכר עד כדי גבוה כשמדובר בזרים, בגלל המס שהוא נמוך משמעותית מהמס על ישראלים (400 אלך יורו נטו שכר אצל זר שווה 500 אלף יורו עלות מעסיק שזה שווה ערך ל-250 אלף יורו נטו כשמדובר בישראלי) ולגבי הנתון של הבישולים הוא נכון, היו לו שלושה בישולים וכן גם שלושה כרטיסים צהובים. https://www.football.co.il/stats/player-stats?season=0bde2f86-aa5e-403a-9960-12c42ab5f89f&team=f8e0ef79-493d-4bd6-99ad-3b3c9a8789f4
  25. שכטר בעונה שעברה שיחק יותר דקות מצ'יקו (1504 דקות ב-32 הופעות לשכטר ו-1237 דקות ב-21 הופעות לצ'יקו), מבחינת מספרים צ'יקו נתן 9 שערים ו-3 בישולים, ושכטר נתן 6 שערים ובישול אחד, ואם צ'יקו היה כשיר כל העונה הוא היה נותן גם מספרים הרבה יותר טובים. בסה"כ מדובר בזר טוב, ואחרי כל כך הרבה אבידות מקצועיות היה שווה להשאיר אותו, כי נכון לעכשיו יש לנו 2 זרים, ואם היינו משאירים את צ'יקו עדיין היה לנו מקום להביא בלם, חלוץ וזר נוסף לאיזה עמדה שאנחנו רוצים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.