Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

1. תגידו אתם רציניים? הביא עונה מצויינת שנה שעברה בלידס, אם שחקן ברמה כזאת רוצה להגיע לפה, אני מביא למרות שהוא בן 32 ולמרות שהייתי מעדיף שחקן צעיר יותר. https://www.youtube.com/watch?v=yrv-Bo_fVlQ
  2. מה אתם חושבים על השחקן הזה? https://www.transfermarkt.com/anthony-mounier/leistungsdatendetails/spieler/57110 לפני שנתיים-שלוש הייתי אומר שאין סיכוי להביא את השחקן, אבל בגלל הגיל (עוד מעט 30) וזה שהוא מסיים חוזה בעונה הבאה תוסיפו לזה שבולוניה שילמו עליו 2 מיליון יורו וכנראה בגלל הגיל הרבה קבוצות יירתעו מלשים עליו סכום גבוה, אז הייתי עושה ניסיון כדי להביא אותו. https://www.youtube.com/watch?v=31_o05yhC1U
  3. תורג'י, אם החוזה שלו עומד על 800 אלף יורו בעונה ויש לו עוד שנה בחוזה איזה סיבה יש לו לעבור לחיפה לחוזה של 225 אלף יורו בעונה, נשמע לי לא אמין במיוחד, בטח כשמדובר בפשכצקי.
  4. מה אתם אומרים על הבלם הזה https://www.transfermarkt.com/godfrey-oboabona/profil/spieler/217656 אין יותר מדי סרטונים עליו זה הכי טוב שמצאתי https://www.youtube.com/watch?v=goh4SCi54Rc בלם בן 26 סיים חוזה בריזספור (הקבוצה שלו ירדה ליגה) שליטה טובה בשתי הרגליים, חזק, משחק ראש טוב ותוסיפו לזה 44 הופעות בנבחרת ניגריה.
  5. את האמת קשה לי להאמין שנישאר עם 5 זרים בסוף החלון, במידה וגם סקאריונה וגם מרסלו לא נשארים לדעתי יביאו 4 זרים גם אם זה שינוי שלא מתאים לג'ורדי לעשות.
  6. תראה בכל זאת מדובר בכשרון גדול באיטליה, נכון לא כל כשרון מממש את הפוטנציאל שלו, אבל אם אנטוניו קונטה אמר עליו את מה שאמר כנראה שהוא ראה בו משהו. בכל מקרה רואים שינוי בחשיבה במקום זרים מבוגרים בהעברה חופשית, הביאו זר צעיר, אם תוסיף לזה זר בסכום העברה גבוה אולי אפילו שניים, זה יוכל ליצור מצב שביחד עם ראיקו ווידאר הוא יהיה הזר הפחות מרשים שיגיע בחלון העברות הזה ועדיין יהיה מדובר בכשרון גדול שיוכל להוכיח את עצמו העונה, בכל אופן נחכה ונראה.
  7. אוקיי מקבל את מה שאתה אומר, אבל בסופו של דבר אף אחד מהמגיבים פה לא אמר שהוא "עשוי להיות השחקן הכי טוב בליגה" אלא זה ציטוט מכתבה של מיכאל יוכין שיחסית די מבין בכדורגל אירופי, ואני משער שהוא ראה אותו משחק, בכל מקרה אני מעדיף לשפוט את השחקן בעוד כמה חודשים ולא היום.
  8. שוב לרשום "רזומה לא מרשים" זה פתוח לדיון הבעיה זה שרשמת "תצפו למראבל" לפני שראית אותו משחק. אתה עוד מוסיף שלקואנקה יש רזומה מרשים, שאם מתמקדים על מה הוא עשה בקריירה, מגלים שהוא ירד ליגה עם גראנדה, שהוא נכשל בלה קורוניה , שהוא נכשל בבורסאספור ,אבל בגלל שיש לו את הטייטל שחקן עבר בברצלונה הופך את הרזומה שלו למרשים? אני יכול לקחת לצורך העניין את אריק דג'מבה דג'מבה גם לו יש ברזומה את הטייטל שחקן עבר במנצ'סטר יונייטד זה אומר שכל שחקן עם עבר בקבוצה גדולה הוא שחקן גדול עם רזומה מצויין גם אם הוא לא עשה שם כלום.
  9. נו אז, הרזומה שלו יותר טוב מכל שחקן אחר שיש לבאר שבע בסגל, זה אומר שעל כל שחקן בבאר שבע תגיד "יכולים לצחצח לו את הנעליים" זה בולשיט ואתה יודע את זה.
  10. יש הבדל בין להגיד "רזומה לא מרשים" ל"תצפו למראבל" או "הוא יכול לצחצח למיקאל את הנעליים" לפני שרואים אותו משחק.
  11. תזכיר לי מתי הוא שיחק בליגה השנייה בספרד? אתה מתכוון כנראה לצרפת, בכל מקרה הוא היה מצויין שם והם רצו שימשיך זה הוא שהעדיף לעבור לקבוצה אחרת.
  12. מישהו קרא לו דל פיירו הבא? הביאו שחקן שנחשב כישרון גדול, שציפו בזמנו שיהיה שחקן הרכב בקבוצה מליגה ראשונה באיטליה, אבל הוא לא מימש את הפוטנציאל שלו, הייתי מחכה קצת עם הביקורות עליו. דרך אגב אני בטוח שאם באר שבע מביאים שחקן כזה בהעברה חופשית, אז הרבה אנשים היו אומרים איך באר שבע מצליחה להביא שחקנים כל כך טובים בהברות חופשיות.
  13. בהצלחה, יש לי הרגשה טובה לגביו. אגב הקעקוע עם המדרגות פשוט מדהים.
  14. הוא נראה כמו שחקן מצויין חייבים להודות, אבל צריך לציין שהוא עדיין לא חתם, הוא בסה"כ הגיע להתרשמות מהמועדון ומהעיר וטס חזרה, אי אפשר לדעת אם הכל כבר סגור.
  15. בדיוק, בגלל שזה לא פרסום ראשון שלו אז עד שלא תהיה חתימה רשמית, הוא ירשום בא להתרשמות, צנצי עשה את אותו הדבר.
  16. אני לא מבין למה חלק מהאנשים מזלזלים, לפני שהם ראו אותו משחק, הבנאדם שיחק בנבחרת המעירה של איטליה עם שחקנים כמו בלוטי, ביארדי, ברנרדסקי, מרקו בנאסי, דניאלה רוגאני ואלסיו רומניולי וזה לא שהוא הוגיע בשביל להיות על תקן של פוסטר הוא גם שיחק, זה מוכיח שהוא באמת כישרון גדול, אז אין למה לזלזל לפני שתראו אותו משחק. דרך אגב הוא ממש לא נראה שמן, הוא בנוי טוב, אתה לא יכול לשחק באיטליה או באנגליה אם אתה שחיף, יפרקו אותך.
  17. כן היה אחד כזה בארץ, איברהים עבדול ראזק , שיחק בנתניה ובעוד כמה קבוצות. השני אמנם חתם במנצ'סטר סיטי, אבל לא שיחק ועבר בהשאלה אחרי השאלה והיום אפילו בגטבורג הוא לא משחק, אני באמת מקווה שלא חושבים על להחתים אותו.
  18. גם לי זה הזכיר את ההוא מנתניה. אבל זה לא שהשני איזה שחקן מצויין, הוא שחקן של נטו הייפ מטורף, בעיקר עבר בהשאלות היום גם בגטבורג הוא לא משחק יותר מדי.
  19. הוא אמנם לא שיחק בברייטון אבל הוא חתם בשלב מאוד מאוחר בעונה (7 במרץ), במולדה הוא שיחק הרבה בין השנים 2013-2017 (127 הופעות בכל המסגרות). בנוגע למהירות הוא באמת לא בלם מהיר במיוחד אבל הוא יחסית טכני ובעל מיקום טוב אז הוא יכול לחפות על זה, מה גם שקרלוס הוכיח שלא חייב להיות בלם מהיר כדי להצליח בליגה שלנו.
  20. אנשים מסתמכים על המנג'ר שאומרים שהוא איטי, בכל מקרה הוא בלם טוב חזק פיזית, משחק ראש טוב, יחסית טכני גם הבקיע כמות לא רעה של שערים בקריירה. לליגה שלנו הוא בהחלט בלם טוב.
  21. זו העמדה המרכזית שלו קשר 50/50 אבל לאורך הקריירה הוא שיחק גם כקשר התקפי (28 מש') וגם כקשר אחורי (22 מש'). לגבי את מי הוא מזכיר לי, אז אני רוצה להגיד אלדו אדורנו, אבל בתמונה בוואלה הוא לא דומה לו בכלל.
  22. עמוס, נכון שהמספרים שלו לא מרשימים לאורך הקריירה, אבל הוא שיחק בליגות טובות כמו הצ'מפיונשיפ והליגה השנייה באיטליה שאלו ליגות יחסית חזקות, בברסט דווקא היו לו מס' לא רעים בכלל.
  23. יכול לשחק בכל שלושת עמדות הקישור, אבל הוא משחק בעיקר בתפקיד של ה-50/50 וההתקפי.
  24. כן אבל הוא יכול לשחק בשתי עמדות גם כקשר 50/50 וגם כקשר אחורי זה כן שחקן שיכול לשחק לצורך העניין עם גולסה/שרן ייני + עוד קשר התקפי, אבל כן הסיכויים קלושים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.