Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

1. אני חושב שריאלי מבחינת אצילי זה 15 שערים בכל המסגרות עם 12 בישולים. אני חושב ש-20 בכל המסגרות זה גם קצת אופטימי.
  2. תראה מבחינת יכולת הוא באמת נראה לא רע, הבעיה שלו היא שהוא מחמיצן.
  3. דווקא לירן כהן ביחד עם דגו היו מהשחקנים היותר כישרוניים שהיו לנו בקבוצה באותה עונה, לא הייתי מגדיר אותו נגר.
  4. אני חושב שרוב השחקנים יכולים להתאים את עצמם לשתי העמדות.
  5. כמו שקמחי רשם מיכה יכול לשחק בצד שמאל והוא גם שיחק בעמדה הזאת, את האמת גם עשה עבודה לא רעה בכלל.
  6. אפילו עם העובדה שהוא לא מזהה את השחקנים, אני מעדיף אותו על פני אנשים כמו שכנר, שב-90% מהמקרים זה פשוט סיוט לשמוע אותו.
  7. לגבי בני יהודה אני יודע, אבל המש' של מכבי מופיע בלוח השידורים של ספורט 4 אז בגלל זה הפתיע אותי.
  8. ספורט 1, ספורט 2 וספורט 4 בדרך כלל במש' חוץ הם פותחים את הערוצים לכולם.
  9. תגידו מש' חוץ לא אמור להיות פתוח לכולם או שביטלו את זה?
  10. השאלה אם יגיע שחקן עם רזומה יותר טוב אבל יהיה מדובר על שחקן מבוגר והאם שווה להחתים שחקן כזה או שחקן צעיר?
  11. ערן אתה צריך להבין שמכבי לא יכולה לקחת את הסיכון שב-2020 הוא ילך כשחקן חופשי וכנראה שכבר בעונה הבאה הוא יימכר, גם בקיץ הנוכחי לא הייתי שולל מכירה שלו אבל בשביל סכום גבוה מאוד.
  12. לפעמים שאנשים מפארים כל דבר שבאר שבע עושים, אז אנשים מעוניינים להגיב לזה, כי זה מעצבן לקרוא את זה.
  13. כל השחקנים שבאר שבע הביאו היו ישראלים ועוד קואנקה אחד (שאם אתה היית רוצה אותו אצלך, אז הוא היה מגיע), גם אתה הבאת שחקנים ישראלים בכירים בתחילת הקיץ.
  14. אני מסכים איתך שאין למכבי את הפריווילגיה למכור את ראיקו, אבל אם ראיקו מעוניין לעזוב כי בכל זאת מדובר בקבוצה כמו בנפיקה שיכולה לשדרג לו את הקריירה וההצעה תעמוד על בין 8-10 מיליון יורו אני הייתי מוכר, אמנם מחוסר ברירה אבל עדיין הייתי מוכר.
  15. כן אבל אתה שוכח משהו מאוד משמעותי, הם עלו בהרכב חזק ועדיין נראו כמו שהם נראו, כשאנחנו עשינו תיקו מול טרנצ'ין שיחקנו בהרכב שרובו הורכב משחקני נוער.
  16. גולסה מאוד חזק פיזית בצורה שלא מייצגת את השחקן הישראלי הנחות פיזית, אז באופן יחסי מול השחקנים האלו הוא פיזי. בכל מקרה הבנתי אתם לא בעד הבאה של קינדה, לא תמיד חייבים להסכים על הכל..
  17. מהירות, פיזיות בנוסף לדריבל המצוין שיש לו, אני כן חושב שהוא יכול להתפתח לקשר 50/50 טוב אם הוא ישקיע על הצד ההגנתי שלו. בכל מקרה אני לא באמת חושב שהוא ריאלי, בגלל המחיר שג'קי ידרוש עליו, אז זה לא באמת קריטי כל כך.
  18. תראה גם בזמנו חשבתי שההחתמה של זהבי מצוינת, אבל היו כאלו שחשבו אחרת מה שמוכיח שהוא לא היה איזשהו קונצנזוס ברחבי הליגה (שחר ויתר עליו בגלל 50 אלף דולר בטענה של "ערן זהבי הוא לא שובר שוויון"), אבל אי אפשר להשוות אותו לקינדה כי הם שני שחקנים שונים, זהבי הוא שחקן של תנועה בלי כדור, ויכולת הבקעה מצוינת והשני הוא שחקן של דריבל ומהירות, שחקנים כמו זהבי יכולים להיות מצוינים בכל קבוצה, שחקנים כמו קינדה צריכים קבוצה מתאימה, אני לא חושב אפילו לשנייה שהוא יהיה זהבי, אבל בשוק הישראלי הדל ובנידה והמחיר יהיה ריאלי, אני חושב שהוא יכול להיות רכש טוב שיוכל לעשות את הפריצה שלו אצלנו.
  19. אבל תיזכר ביום שהוא חתם פה, רוב המגיבים פה אמרו שהוא אוברייטד ושזה לא מה שאנחנו צריכים, את ההכרה כשחקן הכי טוב בישראל הוא קיבל כאן בגיל 26. בהפועל, אנשים החשיבו אותו כשחקן משלים שהביא שער אליפות (כמובן שהוא עשה יותר מזה) הרבה אחרי אניימה, דגלאס דה סילבה והצמד צילי וגילי. בכל אופן , ברור שהוא פרץ קודם, אבל את הפריצה הגדולה שלו הוא עשה אצלנו לדעתי, גדי קינדה זה שחקן שיוכל לפרוץ בקבוצה טובה.
  20. אל תשכח שערן זהבי שיחק בגיל 21 בליגה הלאומית, שאף אחד לא חשב שייצא ממנו משהו, את הפריצה הגדולה שלו הוא עשה אצלנו בעונה של סוזה, אני חושב שאפשר לפרוץ בכל גיל. גם מיכאל אוחנה באשדוד לא נראה טוב במיוחד, בבאר שבע הוא נראה טוב, אני חושב שבקבוצה טובה גדי קינדה יכול לעשות את עונת הפריצה שלו, אבל נראה.
  21. אל תשכח שגם על מיכאל אוחנה אמרו שהוא אגואיסט, טיפש שתמיד יעדיף דריבל על פני מסירה ובכל זאת התאים לבאר שבע.
  22. אתה שוכח שבסופו של יום הוא רק בן 23, והוא כישרון באמת גדול.
  23. גם אני רציתי להציע את גדי קינדה, מסכים איתך הוא מהכישרונות הכי גדולים בארץ.
  24. אם אנחנו מדברים על מהירות של ספרינט בלי כדור, אז יש הרבה שחקנים בליגה שיותר מהירים מעטר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.