Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Marco_Reus

1. הבעיה הגדולה היא שהוא יותר שחקן כנף ימין מאשר שמאל ולא הגיל, את טושיץ שהוא בן 30 הרבה אנשים היו רוצים לראות פה. אגב גם ערן זהבי בן 30 וכולם היו רוצים לראות אותו חוזר, גיל 30 זה לא גיל כל כך בעייתי.
  2. נו מה חדש להאדיר יריבה לפני המש' ואז להגיד שזו יריבה נחותה (למרות שמדובר בקבוצה מהליגה היוונית).
  3. https://www.transfermarkt.com/roy-beerens/profil/spieler/25427 https://www.youtube.com/watch?v=e3UYI4jMXMk
  4. מסכים לגבי החילופים, אבל חוץ מיוני אין לנו את מי להעלות. אם כבר הטעות של ג'ורדי שהוא הוציא את וידאר בשביל להכניס את ריקן במקום לוותר על ארון.אם הוא כבר מעלה את ריקן.
  5. אם ווקאמה נשאר באותו מיקום, אז עטר מגיע כשחקן ספסל וכמחליף של ווקאמה מי יודע כמה הוא ישחק. אז בסיטואציה הספציפית הזו לא יפריע לי כל כך, אבל אני לא רואה את ב"ש מוציאים את הסכומים שחיפה יירצו בשביל שחקן ספסל, אז זה פשוט לא יקרה.
  6. לדעתי הוא שרק כמעט על הכל לשני הצדדים , לא שיפוט רע אולי באמת קצת מרגיז, אבל זה עדיף על שופט שיחפש לזיין אותך בכל נגיעה.
  7. תגיד אתה רציני, היתרון הכי גדול של וואקמה זה שהוא משחק בצד שמאל, חותך פנימה ובועט ברגל ימין הרגל החזקה שלו אם הם מוותרים על ווקאמה בצד שמאל בשביל עטר הם חבורה של אידיוטים. אני אגב לא שולל הבאה של עטר כל עוד המחיר ריאלי.
  8. יש אותך ביותר מגזים, יגיע רכש בין אם תעלה לליגה האירופית ובין אם לא. מכבי גם ניסו להביא שחקנים עד עכשיו (גם בלי עלייה לשלב הבתים) ולפי מה שנאמר אלו גם שחקנים יקרים אבל לא כל שחקן יקר מוכן להתחייב להגיע לישראל.
  9. נכון הקישור לא מספיק טוב וחסר שחקן כנף מהיר, אבל התוצאה סבירה לחלוטין ניצחון של 1-0 בבית זו תוצאה יותר טובה ממה שאנשים חושבים, בעיקר בגלל שלא ספגנו שער חוץ, בכל מקרה נראה מה יהיה בגומלין.
  10. אם באר שבע היו משחקים עם 2-3 זרים אני בספק אם הם היו לוקחים אליפות, הישראלים כאן לא פחות טובים מהישראלים שלהם ובחלקם גם טובים יותר.
  11. אני ממש לא הייתי מרוצה אם היו מביאים לי שחקן כמו קואנקה כחיזוק, נכון יש סיכוי קטן שהוא יהיה הצלחה ענקית, אבל רוב הסיכויים שהוא יהיה בלוף ענק. אני מעדיף את אצילי על העמדה שלו בענק ולדעתי גם באר שבע היו מעדיפים.
  12. דוד, אני לא נכנס לדיון אם אתה אוהד מכבי או לא, אבל אוי כמה אתה נפוח מחשיבות עצמית זה פשוט מדהים. נראה לך שאתה מבין יותר מאנשים אחרים, כולם טמבלים, כולם מטומטמים, כולם לא מבינים כלום מהחיים שלהם רק אתה מבין. יאללה שחרר אותנו מהנוכחות שלך.
  13. איזה מטורף שעכשיו כל אוהדי באר שבע גומרים על וואקמה, אבל רק לפני כמה שבועות שדובר על מעבר שלו לסין אז חלק גדול מהם אמר שמבחינתם אוגו וויטור אלו השחקנים הכי חשובים בקבוצה וטוני זה שחקן שאפשר לוותר עליו אם הסכום הוא גבוה, היום וואקמה הוכיח שהוא השחקן הכי חשוב אצלם.
  14. אני מקווה שאחרי היום לא נשמע אנשים שרוצים את וונדרסון של לודוגורץ, כמה הבנאדם מסוגל להחמיץ זה לא ייאמן.
  15. הבעיה שקשה לקחת סיכון על שחקן בן 28, כי קשה לי להאמין שאסטנה ישחררו אותו בסכום נמוך.
  16. הרזומה שלו לא נראה משהו משום שאת הפריצה שלו הוא עשה באסטנה, עד אז הוא באמת לא הרשים בקריירה שלו יותר מדי. הגול שלו מהיום https://www.youtube.com/watch?v=-3gYilaVc5c
  17. אם לא ראיתי אף מש' של הקבוצה ושל השחקן אפשר להתרשם מהסטטיסטיקה השחקן שיחק 23 מש' המאזן איתו הוא 10 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו, 10 הפסדים המאזן בלעדיו ב-11 מש' הוא 2 ניצחונות, תיקו אחד ו-8 הפסדים כולל אחד לקבוצה שסיימה מקום אחרון בליגה.
  18. מה חדש שהתקשורת שלנו פתטית, לפני שהם ראו את באטוקיו משחק הם לכלכו עליו אבל העיקר פקהארט נהדר לפני שהם ראו אותו משחק.
  19. שלא תבין לא נכון פאייה שחקן אדיר, שהביא עונות מצוינות בליל ובווסטהאם, אבל אף אחד לא ישלם סכומים עד כדי כך גבוהים על שחקן בן 30 והסכום שמארסיי שילמו עליו כמעט 30 מיליון זה סכום גבוה יחסית לגיל שלו ואי אפשר להשוות בין הפוטנציאל שלו לשל אמבפה.
  20. אל תשווה את פאייה לאמבפה, כי פאייה בן 30 ופרץ בגיל מאוחר אז יש הבדל ענק בין שניהם.
  21. לפי מה שאומרים בפורום של הכימיקלים סבתא שלו נפטרה.
  22. להקטין את המעורבות שלו זה משהו לגיטימי, אבל ז"א שכרגע יש מישהו שהוא כן סומך עליו בנוגע להבאת שחקנים זרים, אז הבאה או אי הבאה של זר לא צריכה להתעכב בגלל הנוכחות של ג'ורדי.
  23. אם הוא לא היה סומך עליו, הוא היה מפטר אותו או ממנה מישהו אחר שיהיה אחראי על הרכש, בכל מקרה זו לא סיבה מספיק טובה לזה שהרכש מתעכב.
  24. כבר החלטת שלא תהיה אליפות השנה, כי אחרת זה רק 5 שנים, לא שזה באמת משנה. אני לא מבין מה הבעיה לחכות לסוף החלון עם הביקורת על הקבוצה, תראו את הסגל שנבנה ותחליטו הקבוצה מספיק טובה או לא מספיק טובה. תחסכו לעצמכם הרבה ריבים והרבה כאבי ראש מלהתעסק בזה כל הזמן, אין פה אחד שלא הבין שהקבוצה עובדת לאט, זו ההתנהלות שהם בוחרים. מה אנחנו כאוהדים יכולים לעשות נגד זה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.