Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. מבחינתם לייבוביץ' לא היה צריך לשרוק לפנדל, ברגע שהוא החליט לשרוק אפשר לשנות את ההחלטה רק כשמדובר בטעות וודאית, במקרה הזה שופטי הואר לא היו יכולים להתערב ולשנות את ההחלטה, אז הם מבקרים את ההחלטה של לייבוביץ' לשרוק לפנדל, מצחיק שהיו מקרים שהגיעו לנו פנדלים אבל השופט החליט לא לשרוק ובגלל זה הואר היה מנוע מלשנות את ההחלטה במקרה שאין וודאות של מאה אחוז (למרות שבחלקם הייתה וודאות כזו), הם עדיין החליטו לגבות את השופט ואת שופטי הואר במקרים האלו, אז הם יכולים ללכת להזדיין, כי שום דבר שהם עושים או אומרים כבר לא מפתיע.
 2. אתה לא יכול לכפות את רמת המוסר שלך על אנשים אחרים, כל עוד נקבע שאין שם משהו שהוא לא חוקי, אז אין לך שום זכות להתערב במערכת היחסים בין השחקן לאישתו, גם אם מדובר בשחקן של מכבי, כי זה לא עניינך.
 3. אתה מתכוון לדמי סולידריות (5% מכל העברה עתידית שלו), דמי השבחה יש רק בהעברה הראשונה של שחקן שסיים חוזה, במקרה של אליאל הוא נמכר לחדרה ב-100 אלף יורו (אם אני זוכר נכון), לכן לא יהיו כאן גם דמי השבחה, וזה בלי קשר לעובדה שאני חושב שאין דמי השבחה לשחקן שיוצא לאירופה אחרי שסיים חוזה במידה וחגג כבר 23.
 4. מבחינת כישרון, מדובר באחד משלושת הכישרונות הכי גדולים בארץ, ביחד עם אלמוג ומנור סולומון (לדעתי הכישרון הכי גדול בארץ), אבל מבחינת אופי מדובר בשחקן מאוד בעייתי שאם לא ישנה גישה לא יגיע לכלום בקריירה שלו מעבר להיות כוכב בקבוצה קטנה שתעלים עין מכל עבירות המשמעת שלו, אבל במידה וחיפה יהיו מוכנים להיפטר ממנו בכל מחיר, ז"א השאלה בחינם או מכירה במחיר נמוך מאוד (הסיכוי שזה יקרה אפסי), אני הייתי מביא בלי לחשוב פעמיים, למרות הסיכון, כי אם יש מקום שיכול ליישר את שועה זה רק אצלנו, גם שועה עצמו מבין שאחרי הכישלון בחיפה זו תהיה ההזדמנות האחרונה שלו לקדם את הקריירה לפני שהוא ימתג אץ עצמו כשחקן שיכול להצליח רק בקבוצה קטנה.
 5. אם המשטרה תחליט לנקות את השחקנים מכל אשמה, הם לא חייבים דין וחשבון לאף אחד אחר, בטח שלא לתקשורת שהדבר היחיד שיחפשו לעשות יהיה לצלוב אותם בסיטואציה הזו.
 6. זה היה ברור שהיא תחפש את ההזדמנות הראשונה כדי להיפטר מהקבוצה, היא מבינה טוב מאוד כמה מזל היה לה בשביל לבנות קבוצה כמו שהיה לה בעונת 16-17 והסיכוי שזה יקרה שואף לאפס, אז בחסות הקורונה היא מצאה דרך להיפטר מהקבוצה.
 7. אתה באמת שואל למה כחול לבן היו קורסים בבחירות הבאות? אם בכל מערכות הבחירות הקודמות אנשים בכחול לבן אמרו שהם לא יחברו למפלגות הערביות כי מדובר בתומכי טרור, אחרי התוצאות של הבחירות הנוכחיות הם לא פסלו את זה, מבחינת מצביעי ימין שהצביעו כחול לבן זו בגידה ואותם אנשים יעדיפו ממשלת אחדות/חירום ולא ממשלת מיעוט עם תומכי טרור, אותם אנשים לא היו ממשיכים להצביע כחול לבן, ומדובר ב-20-25 אחוז מכלל המצביעים של כחול לבן, אתה יכול לחיות באשליה שלא הייתם קורסים בבחירות הרביעיות, אבל הייתם קורסים, גם גנץ עצמו הבין את מה שיעלון ולפיד המטומטמים לא הבינו, אבל המטרה שלהם הייתה ונשארה אחת להפיל את ביבי, אם המדינה תקרוס בדרך זה לא ממש מעניין אותם.
 8. מהשחקנים של הפועל ב"ש ביקשו לקצץ את החוזה גם לעונה הבאה (שזה אחרי שמשבר הקורונה יסתיים), ומהשחקנים של הפועל ת"א ביקשו בהתחלה לקצץ ב-30%, השחקנים הסכימו, לאחר מכן ביקשו מהם לקצץ ב-50%, שוב השחקנים הסכימו, עכשיו הם ביקשו 60% קיצוץ ולזה השחקנים כבר לא מסכימים (באף קבוצה בליגה לא העזו לבקש קיצוץ כל כך גבוה), לי זה נראה כמו ניסיון עלוב של הקבוצות הללו לנצל את הסיטואציה ולקצץ חוזים גבוהים. אי אפשר להשוות את זה למה שקורה אצלנו, מבקשים משחקנים לקצץ 30-40 אחוז לתקופה מוגבלת בזמן, זו דרישה הגיונית ולגיטימית. לגבי החוזים של השחקנים, אם הם הוצאו לחל"ת לתקופה מסוימת אחרי שאותה תקופה תסתיים והמשבר יסתיים, אני בספק אם פיפ"א או בתי משפט בישראל יאשרו לקבוצות לבטל את החוזים של השחקנים, אבל לשחקנים כן תהיה אופציה להשתחרר מהחוזים במידה והוצאו לחל"ת ללא הסכמתם, והם יקבלו הצעה גבוהה יותר מהחוזה הנוכחי שלהם במקום אחר, זה יכול ליצור כאוס בכדורגל הישראלי שעדיף להימנע ממנו.
 9. זה לא משנה את העובדה שאדלשטיין פעל על פי התקנון של הכנסת (אם למישהו לא מתאים הוא רשאי לשנות את התקנון של הכנסת), ולבג"ץ גם אם יש את הסמכות להתערב הם לא היו צריכים להתערב, ואם הוא מעוניין למשוך את מינוי יו"ר הכנסת עד השבעת הממשלה, הוא רשאי לעשות את זה, ברגע שהם התערבו במשהו שהם לא אמורים להתערב בו, הוא החליט להתפטר, ובצדק.
 10. השמאל מתלונן ומתבכיין בלי הפסקה, ואתה מעז לבקר אנשי ימין? אל תדאג לנו, כי בבחירות הרביעיות אתם תתרסקו, אז השמחה שלכם תהיה קצרה.
 11. תפסיקו לבכות, תתעסקו בלהקים ממשלה.
 12. מי שמדקלם פה סיסמאות זה אתה, אם לא שמת לב עד עכשיו.
 13. אז אם יש הסכמה שמדובר במפלגה של תומכי טרור, אז הדעה של שכטר לגיטימית, בין אם אנשים מסכימים עם הדעה שלו או לא, וזה שהוא שחקן כדורגל לא אמור למנוע להביע את הדעה שלו.
 14. זה הסכומים של אלו שמתחת לגיל 28, הסכומים של אלו שהם בני 28 ומעלה יותר גבוהים, כשכמובן יש הגבלה עד תשלום של 10551 לחודש.
 15. הפוסט ששכטר כתב לא קשור לימין מול שמאל, הדעה שלו דרך אגב היא לגיטימית גם אם מדובר בשחקן כדורגל, והוא צודק במאה אחוז שממשלה עם תומכי טרור תהיה אסון למדינת ישראל.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.