Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. זה היה ברור שהיא תחפש את ההזדמנות הראשונה כדי להיפטר מהקבוצה, היא מבינה טוב מאוד כמה מזל היה לה בשביל לבנות קבוצה כמו שהיה לה בעונת 16-17 והסיכוי שזה יקרה שואף לאפס, אז בחסות הקורונה היא מצאה דרך להיפטר מהקבוצה.
 2. אתה באמת שואל למה כחול לבן היו קורסים בבחירות הבאות? אם בכל מערכות הבחירות הקודמות אנשים בכחול לבן אמרו שהם לא יחברו למפלגות הערביות כי מדובר בתומכי טרור, אחרי התוצאות של הבחירות הנוכחיות הם לא פסלו את זה, מבחינת מצביעי ימין שהצביעו כחול לבן זו בגידה ואותם אנשים יעדיפו ממשלת אחדות/חירום ולא ממשלת מיעוט עם תומכי טרור, אותם אנשים לא היו ממשיכים להצביע כחול לבן, ומדובר ב-20-25 אחוז מכלל המצביעים של כחול לבן, אתה יכול לחיות באשליה שלא הייתם קורסים בבחירות הרביעיות, אבל הייתם קורסים, גם גנץ עצמו הבין את מה שיעלון ולפיד המטומטמים לא הבינו, אבל המטרה שלהם הייתה ונשארה אחת להפיל את ביבי, אם המדינה תקרוס בדרך זה לא ממש מעניין אותם.
 3. מהשחקנים של הפועל ב"ש ביקשו לקצץ את החוזה גם לעונה הבאה (שזה אחרי שמשבר הקורונה יסתיים), ומהשחקנים של הפועל ת"א ביקשו בהתחלה לקצץ ב-30%, השחקנים הסכימו, לאחר מכן ביקשו מהם לקצץ ב-50%, שוב השחקנים הסכימו, עכשיו הם ביקשו 60% קיצוץ ולזה השחקנים כבר לא מסכימים (באף קבוצה בליגה לא העזו לבקש קיצוץ כל כך גבוה), לי זה נראה כמו ניסיון עלוב של הקבוצות הללו לנצל את הסיטואציה ולקצץ חוזים גבוהים. אי אפשר להשוות את זה למה שקורה אצלנו, מבקשים משחקנים לקצץ 30-40 אחוז לתקופה מוגבלת בזמן, זו דרישה הגיונית ולגיטימית. לגבי החוזים של השחקנים, אם הם הוצאו לחל"ת לתקופה מסוימת אחרי שאותה תקופה תסתיים והמשבר יסתיים, אני בספק אם פיפ"א או בתי משפט בישראל יאשרו לקבוצות לבטל את החוזים של השחקנים, אבל לשחקנים כן תהיה אופציה להשתחרר מהחוזים במידה והוצאו לחל"ת ללא הסכמתם, והם יקבלו הצעה גבוהה יותר מהחוזה הנוכחי שלהם במקום אחר, זה יכול ליצור כאוס בכדורגל הישראלי שעדיף להימנע ממנו.
 4. זה לא משנה את העובדה שאדלשטיין פעל על פי התקנון של הכנסת (אם למישהו לא מתאים הוא רשאי לשנות את התקנון של הכנסת), ולבג"ץ גם אם יש את הסמכות להתערב הם לא היו צריכים להתערב, ואם הוא מעוניין למשוך את מינוי יו"ר הכנסת עד השבעת הממשלה, הוא רשאי לעשות את זה, ברגע שהם התערבו במשהו שהם לא אמורים להתערב בו, הוא החליט להתפטר, ובצדק.
 5. השמאל מתלונן ומתבכיין בלי הפסקה, ואתה מעז לבקר אנשי ימין? אל תדאג לנו, כי בבחירות הרביעיות אתם תתרסקו, אז השמחה שלכם תהיה קצרה.
 6. תפסיקו לבכות, תתעסקו בלהקים ממשלה.
 7. מי שמדקלם פה סיסמאות זה אתה, אם לא שמת לב עד עכשיו.
 8. אז אם יש הסכמה שמדובר במפלגה של תומכי טרור, אז הדעה של שכטר לגיטימית, בין אם אנשים מסכימים עם הדעה שלו או לא, וזה שהוא שחקן כדורגל לא אמור למנוע להביע את הדעה שלו.
 9. זה הסכומים של אלו שמתחת לגיל 28, הסכומים של אלו שהם בני 28 ומעלה יותר גבוהים, כשכמובן יש הגבלה עד תשלום של 10551 לחודש.
 10. הפוסט ששכטר כתב לא קשור לימין מול שמאל, הדעה שלו דרך אגב היא לגיטימית גם אם מדובר בשחקן כדורגל, והוא צודק במאה אחוז שממשלה עם תומכי טרור תהיה אסון למדינת ישראל.
 11. ממש לא נכון, בעונת 15-16 הוא לא היה טוב במשחקים הראשונים שהוא הגיע, אבל זה הגיוני כשמדובר בשוער בן 19 בתקופת התאקלמות ועם הגנה לא מתואמת, והוא התחיל לשחק טוב עוד לפני הפלייאוף העליון. בעונת 16-17 הוא היה מצוין מתחילתה ועד סופה. אגב, אחרי אותן עונות היו לקבוצה הצעות כדי למכור את ראיקוביץ' ברווח, אבל בקבוצה רצו יותר כסף. בעונת 17-18 הוא לא היה בעונה טובה, אבל ההגנה שלנו הייתה בדיחה באותה עונה, במיוחד במשחקים ששיחקנו בהם עם שני בלמים, כל כדור ארוך לשחקן מהיר היה חותך לנו את ההגנה, התקופה היחידה שההגנה שלנו נראתה סביר הייתה כששיחקנו עם שלושה בלמים. בעונת 18-19 הוא שוב היה מצוין מתחילתה עד סופה. בסה"כ ראיקוביץ' היה רכישה טובה של הקבוצה, נמכר ברווח + 15% ממכירה עתידית הבאה שלו ומשהו כמו 2% דמי סולידריות מכל מכירה עתידית שלו. לגבי היכולת, אז היא הייתה טובה ברוב הזמן שהוא שיחק פה, והביקורת הגיעה יותר בגלל תג המחיר ופחות בגלל היכולת בפועל.
 12. פשוט רשמת "21 זה צעיר אולי רק בישראל" ואז נתת את אמבפה כדוגמה לשחקן בן 21, אז ציינתי שאמבפה גם היום אחרי המון הופעות, שערים ובישולים בבוגרים בגיל 21 הוא עדיין נחשב שחקן צעיר, ולא כל אחד מגיע לאן שאמבפה הגיע בגיל 21. אגב, שלא תבין אותי לא נכון גם אני חושב שאיילון חייב לשחק, כי מבחינתי הוא הכישרון הכי גדול בישראל והוא מתבזבז על הספסל, אבל בגיל 21 הוא שחקן צעיר גם במושגים של אירופה.
 13. חבל, לדעתי עטר יכל לתרום לנו גם העונה, שנה שעברה הוא היה אחד השחקנים הכי טובים שלנו למרות החסרונות שלו, והשנה כמעט ולא קיבל הזדמנויות. אני מאחל לעטר בהצלחה, ונקווה שיעזור לנו במאבק האליפות מול חיפה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.