Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

484 profile views
  1. אני מאוד מחזיק מאלמוג אבל אני לא חושב שהוא מתאים לשחק בשפיץ, הוא צריך לשחק בכנפיים או ליד חלוץ שפיץ, ככה שברגע שפשיץ' פצוע אין לנו אופציות יותר מדי טובות מהספסל על מנת להחליף אותו.
  2. קשה לי להאמין שיוותרו עליו, נכון שהוא עשה פנדל מטומטם שגמר להם את הקמפיין האירופי, אבל בליגה הוא שיחק 7 משחקים, המאזן שלהם במשחקים האלו הוא 4 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד, 9 שערי זכות ו-2 שערי חובה, ב-5 משחקים שהוא לא שיחק המאזן שלהם הוא 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים, 2 שערי זכות ו-8 שערי חובה, ג'ראלדש שחקן הגנה מעולה וגם התקפית מסוגל לתרום אז קשה לי להאמין שישרפו אותו בגלל טעות אחת, אבל הלוואי שתיפתח אופציה כזו.
  3. זה לא מדויק, במשחק האחרון של העונה הסדירה מול נתניה שהוא הבקיע את שער הניצחון הוא פתח בהרכב ושיחק 85 דקות, במשחק מול הפועל חיפה שניצחנו 3-0 הוא פתח בהרכב ושיחק 60 דקות ונתן שער ובישול, בדרבי הוא אמנם עלה כמחליף אבל קיבל מחצית כשהתוצאה הייתה 0-0 ונתן שער ובישול. בסופו של דבר שחקן צעיר חייב דקות משחק על מנת להשתפר, זה לא אומר שכל משחק שהוא יקבל הזדמנות הוא יהיה טוב, אבל ככה מפתחים שחקן, אם תעלה אותו כמחליף כל פעם 10-15 דקות למשחקים גמורים או בסיטואציה שכל הקבוצה במגננה ומנסים לשמור על תוצאה לא בטוח שנראה ממנו משהו.
  4. שחקן צעיר חייב רצף של דקות משחק ושלא ישרפו אותו על כל טעות או משחק לא טוב, אם אצלנו לא מסוגלים לתת לו את זה אז אנחנו מבזבזים לו את הזמן וצריכים להשאיל אותו לקבוצה שכן תיתן לו את זה. מבחינתי כבר בעונה שעברה הוא הוכיח שהוא לא רק כישרון אלא גם שחקן טוב, שיחק פחות מ-900 דקות בכל המסגרות ונתן 5 שערים ו-4 בישולים, השנה הוא היה צריך להמשיך לשחק ולא לקבל פירורי דקות, אם אצלנו לא מסוגלים לתת לו את זה ואנחנו לא רוצים לאבד את הכישרון שלו, אז אנחנו חייבים לתת לו לשחק גם אם זה אומר בהשאלה במקום אחר.
  5. רשמת שהיכולת שלו אצלנו (מלבד העונה האחרונה) לא הייתה טובה, לכן חשבתי שבאופן עקיף אתה מאשים אותו בתארים שאיבדנו, אבל אם זה לא מה שהתכוונת אז אני חוזר בי ממה שאמרתי לגבי התארים, אבל אני עדיין לא מסכים איתך לגבי היכולת, היכולת של ראיקו הייתה טובה בסה"כ.
  6. יש לאנשים זיכרון קצר, בעונה הראשונה של ראיקו הוא אמנם ספג משהו כמו שלושה שערים באשמתו בתחילת העונה אבל התייצב לאחר מכן וחזרנו למקום הראשון במהלכה, את האליפות הפסדנו בגלל ארבע תוצאות תיקו רצופות (3 תוצאות של 0-0 ועוד 1-1 מול רעננה) ולא בגלל ראיקו. בעונה השנייה ההגנה שלנו הייתה נוראית באר שבע היו ב"שיא" שלהם, היכולת של ראיקו הייתה טובה ולא ספגנו שער אחד באשמתו. בעונה השלישית ראיקו הציג יכולת בינונית אבל ההגנה שלנו הייתה זוועתית, טיבי שיחק זוועה באותה עונה, טל בן חיים היה גרוע, והיחיד שהיה סביר היה באבין, אבל ההגנה שלנו הייתה כל כך איטית עד שלא הייתה לנו יכולת לשחק עם שני בלמים אז עברנו
  7. המשחק הזה מוכיח שלא צריך יציע על מנת לגרום לשחקן לשחק טוב יותר, זה יכול גם להגיע דרך זה שמראים לשחקן שמאמינים בו ונותנים לו לשחק גם שפחות הולך. מבחינת איכויות, יוני יחד עם פשיץ' ואולי גם דן ביטון (בעמדת הקשר ההתקפי) הם השחקנים הכי איכותיים שיש לנו בקבוצה וצריכים לשחק כמה שיותר, אלא אם מדובר ברוטציה.
  8. גם רוקאביצה מחמיץ (קשה להאמין), אפילו שחקנים כמו מסי, רונאלדו ולבנדובסקי מחמיצים שלכל אחד מהם יש סיומת ברמות הכי גבוהות שיש. לא צריך לחפש בכוח, רואים שמדובר בשחקן מצוין והחמצות זה חלק מהכדורגל.
  9. אם הקבוצה הייתה רצה טוב הייתי מסכים איתך, אבל בסיטואציה הנוכחית אתה רוצה לייצב את השורות ולא לייצר עוד בלאגנים.
  10. אתה מבין שדוניס יודע שהוא צריך לייצר רצף של ניצחונות על מנת לצמצם פערים מחיפה, כי אם הוא ממשיך עם קצב צבירת הנקודות מארבעת המשחקים הראשונים הוא יפוטר מהר מאוד, אז בשביל לעשות את זה הוא צריך לתת ביטחון לשחקנים ולרוץ עם ההרכבים הכי חזקים של הקבוצה ויוני כלול בהרכבים האלו, כרגע מה שהכי חשוב זה לייצר רצף של ניצחונות ולא משחקי אגו מול השחקנים, אפשר לעשות את הדברים האלו כשהקבוצה רצה טוב ונמצאת במקום הראשון, לא בסיטואציה הנוכחית.
  11. אני לא חושב שהוא חתם באשדוד בסכום של 150 אלף דולר, אלא סכום יותר גבוה כי בני יהודה הציעו לו חוזה לשתי עונות, 180 אלף יורו בעונה הראשונה ו-220 אלף יורו בעונה השנייה, אני משער שאם חתם באשדוד אז הם הציעו לו סכום יותר גבוה מזה (קבוצות מוכנות לשלם לזרים סכומים הרבה יותר גבוהים בגלל המיסוי הנוח שיש על זרים), בעונה שעברה הוא החזיק בחוזה של 400 אלף יורו בעונה, אני מאמין ש-200-250 אלף יורו בעונה והוא היה נשאר כאן, ואם הוא החלים מהפציעה של העונה שעברה בצורה טובה אז הוא שדרוג גם לשכטר וגם לבלקמן.
  12. לא מדויק, כשחיפה הובילה ב-9 הפרש זה היה במחזור ה-13, כשנמני ירד לספסל זה היה במחזור ה-22 אחרי ההפסד 2-0 לבני יהודה, והפער היה 4 נקודות מחיפה כשלנו היו 42 נקודות ולחיפה היו 46 נקודות כשהפועל מקום שני עם 45 נקודות, כשנמני חזר להרכב זה היה במחזור 31 אחרי הפסד לנתניה ותיקו עם מכבי פתח תקווה כשלמזלנו חיפה השיגו רק 4 נקודות (עשו תיקו עם בני יהודה) והפועל השיגו 3 נקודות (הפסידו למכבי פתח תקווה) והצמרת הייתה 60 נקודות לכל אחת מהשלוש, קלינגר הבין שאחרי הפציעה של דגו אין לנו סיכוי לקחת אליפות בלי נמני, אז הוא החזיר אותו להרכב וניצחנו את שלושת המשחקים שנשארו בדיוק כמו חיפה ולקחנו את האליפות על הפרש שערים
  13. יש הבדל ענק בין שחקן התקפה לשחקני הגנה וקישור, שחקני הגנה וקישור תמיד עושים יותר עבודות הגנה משחקני התקפה (וזה נכון לכל קבוצה בארץ או בעולם). במצב הנוכחי שלנו בהתקפה, אני בספק אם אנחנו לוקחים אליפות בלעדיו, ואני בטוח שמבחינת הקבוצה ה"בלעדיו" הזה זו לא אופציה שנשקלת אפילו.
  14. אופי שונה, גם אני הייתי רוצה שהוא יהפוך להיות שחקן בסגנון של אצילי, קשה לי לראות את זה קורה, אבל גם במידה ולא היתרונות עולים על החסרונות, ואם אנחנו רוצים לקחת אליפות ולמכור אותו במחיר גבוה בעתיד נצטרך לדעת לנצל את היתרונות שלו.
  15. רוב השחקנים הישראלים שמשחקים בארץ הם שחקנים גרועים, שחקן ישראלי ברמת הכישרון של יוני זה מצרך נדיר בכדורגל הישראלי, ואם תחליף אותו בשחקן פח אבל כזה שרץ בלי הפסקה ונלחם לא יקדם אותנו בכלום, ואחד כמו אצילי שהוא גם שחקן של מספרים וגם כזה שעושה הגנה זה משהו שכמעט ולא קיים בכדורגל הישראלי (בגלל זה טענתי שזו טעות ענקית לוותר על שחקן ברמה שלו כשהתחלופה תהיה פחות טובה). אם אתה חושב שבמידה ויוני יעזוב אותנו הוא ישחק בבני יהודה וירוויח 7 אלף שקל אז אתה טועה, הוא ישחק בחו"ל או בקבוצה בכירה אחרת בארץ, ולתת אותו לקבוצה אחרת בארץ זה משהו שאני די בטוח שנצטער עליו, בטח בהתחשב ברמת הכישרון המאוד מועטה שיש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.