Jump to content

Marco_Reus

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

551 profile views
  1. 18 זה לא ילדות (אני בטוח שלא תגונני על בחור בן 18 שמקיים יחסי מין עם אישה מבוגרת ממנו), ובני 27-28 יחד עם בנות 18 זה לא פער גילאים גדול, יש אנשים בני 60-70 שיוצאים עם בני/בנות 20, אז מספיק להתייפייף. הנערות הללו ידעו טוב מאוד מה הן עושות, לזייף תעודת זהות על מנת להיכנס למסיבות של מבוגרים, לצרוך אלכוהול ולקיים יחסי מין עם שחקני כדורגל (אחר כך גם להתגאות הזה מול החברות) זו לא התנהגות שמתקבלת על הדעת, ועצוב שצריך להסביר את זה בכלל.
  2. מכבי תל אביב זה מועדון כדורגל מקצועני ששואף לזכייה בתארים, מקרים כאלו קורים גם באירופה במועדונים הרבה יותר גדולים ממכבי, אבל ברגע שמזכים את השחקן הוא נשאר במועדון ולא נותנים אותו בחינם ליריבה הכי גדולה שלהם. מה נעשה אם מקרה כזה יחזור עוד פעם, נחלק עוד שחקנים טובים בחינם ליריבות שלנו (גם במידה ויהיו זיכויים)? זה תקדים מטומטם, אנחנו צריכים לפעול על פי מה שמכתיב החוק.
  3. זה לא שהם הבחורים הצעירים היחידים שהולכים עם בנות 18 או להיפך.
  4. ממי אתה חושב שהוא צריך לבקש סליחה? מהבנות או מהמועדון? אם מהמועדון, אז לדעתי גם אצילי וגם מיכה היו מתנצלים בפני המועדון אם הם היו נשארים בקבוצה, אבל לפי מה שאני זוכר גולדהאר לא היה מוכן להיפגש איתם. אם מהבנות, אז אין לאצילי או למיכה על מה להתנצל, מדובר בשתי שקרניות שהציגו את עצמן כבגירות על מנת לקיים יחסי מין עם שני כוכבי כדורגל ואז אחר כך להתגאות בזה מול החברות, ואז לשחק את "הקורבן" אחרי שהכל מתפוצץ, לא מדובר באיזה צדיקות תמימות שאין להן מושג מה הן עושות, ובגלל זה גם זיכו את שניהם יחסית מהר, כי גם במשטרה וגם בפקרליטות הבינו שאין כאן כלום, וזה בלי קשר לעובדה שבמקרים כאלו התנצלות = הו
  5. אין פה אחד שלא יסכים איתך שהם צבועים, אבל הם הוכיחו עוד מהמשחק מול סכנין בגביע לפני כמעט 5 שנים שהם אנטי מכבי ככה שאני לא מצפה מהמזדיינים האלה לכלום, אבל אני כן ציפיתי שגולדהאר ישאיר אותם בקבוצה ברגע שיש זיכוי ולא שיגיעו כחיזוק בחינם לקבוצות אחרות.
  6. לא מגיע לבנות האלו שום בקשת סליחה מהרגע שהציגו את עצמן כבגירות, אל תנסה להפוך אותן לצדיקות.
  7. אי אפשר להשוות, בארסה חיפשו להיפטר מסוארס כי היו בטוחים שהוא שחקן גמור עם חוזה ענק (כמובן שטעו בענק) ומסי מסיים חוזה בסוף העונה שהם רוצים להשאיר, אבל במידה וירצה לעזוב זה לא תלוי בבארסה בכלל. במקרה שלנו אצילי לא שחקן גמור, ואם היינו רוצים שהוא ישאר אז הוא היה נשאר.
  8. אני גם קיוויתי שיחתום בבית"ר ולא בחיפה, אבל הוא רוצה לזכות בתארים ואחרינו חיפה זה המועדון היחיד שמסוגל לתת לו את זה, בטח כשהייתה לנו את היכולת להשאיר אותו בקבוצה לאחר שזוכה, יותר מזה אני בטוח שהיה חותם אצלנו גם בינואר אם היו פונים אליו (זה היה יכול לפרק אותם מבחינה מנטלית, שכל שחקן טוב שהם רוצים מעדיף אותנו), ברגע שלא עשו את זה קשה לבוא אליו בטענות, אני רק מקווה שאנחנו לא נצטער על ההחלטה הזו.
  9. לא היו מעלים כתבה של "תג המחיר של קניקובסקי: 1.5 מיליון יורו" אם הוא שחקן חופשי בסוף העונה, כי הוא יכול לסגור בינואר באיזה קבוצה שהוא רוצה ולחתום שם בחינם בסוף העונה.
  10. מצוין, הוא ישדרג אותנו בעמדה הזו. עכשיו להביא גם חיזוק להתקפה עם שחקן כנף (היה יכול להיות מצוין לקחת לחיפה גם את אצילי, זה היה יכול להיות נקודת מפנה לעונה הזו) ועוד חלוץ מחליף, ולמרות הפער הגדול שיש לחיפה עוד יהיה אפשר לשנות משהו בעונה הזו.
  11. הסכומים היום והסכומים לפני תקופת הקורונה הם לא זהים, ולמרות הקורונה אצילי קיבל חוזה של 330 אלף יורו בעונה באפואל ניקוסיה, אצלנו לצורך העניין הוא קיבל חוזה של 460 אלף דולר (כ-380 אלף יורו בעונה), והוא חתם שם עוד לפני שהוא זוכה, אם הוא היה מחכה שבועיים היו נפתחות בפניו יותר אופציות (שכנראה שלא היו יוצאות לפועל מהסיבה שאשתו לא רצתה לעזוב את הארץ אבל הסכימה רק בגלל שמדובר בקפריסין, וזה קרוב), גודל חוזה בעיקר תלוי סיטואציה, בגלל זה שחקנים שחתמו בליגות בחו"ל לפני תקופת הקורונה קיבלו סכומים גבוהים יותר לעומת הסכומים שמשולמים היום (נניח טל בן חיים בספרטה פראג - מעל מיליון יורו בעונה, טוואטחה בפרנקפורט
  12. אבל אתה מבין שאי אפשר לבטל חוזה בגלל "סטנדרטים בסיסיים שמצופים משחקני מכבי על פי מיץ'" לכן הוא מחויב לחוזים האלו גם במידה והם ישבו ביציע עד סוף החוזה, וזה בלי קשר לעובדה שמועדונים הרבה יותר גדולים מאיתנו ושבאמת משלמים "טונה של כסף" פעלו אחרת בסיטואציות דומות (לקבל חוזים של 400-500 אלף יורו אפשר לקבל גם בבלגיה, ויש הרבה שחקנים ישראלים שקיבלו סכומים כאלו או יותר גבוהים בליגה הבלגית, אנחנו לא היחידים שמשלמים כסף), גם מועדונים בסדר גודל שלנו או קטנים מאיתנו פעלו אחרת. אפילו ג'ורדי, איביץ' או שמעון מזרחי אמרו שמבחינתם הם היו נשארים במידה ויש זיכוי, זה שהסמכות הבלעדית לקבל את ההחלטה הזו נמצאת
  13. ג'ראלדש זה המגן הימני הכי טוב בליגה ובפער (למרות הזלזול של חלק מהאנשים), אם יחתום זה יהיה חיזוק מעולה בשבילנו ואצבע בתוך העין לחיפה, כי מדובר בעמדה חלשה שלהם והוא יכל להוות חיזוק מעולה בשבילם, להוסיף עוד שחקן כנף וחיפה יתחילו לשקשק (למרות הפער שלהם).
  14. אני לא חושב שלביא צריך את ברקו כדי להיות מחומם עליהם, בחיפה הוא מרוויח 150-200 אלף דולר בעונה בצסק"א מציעים לו על פי הפרסומים בין 750-800 אלף דולר בעונה, במקרה הגרוע פי 4 יותר מבחיפה במקרה הטוב פי 5. השנה הוא יהיה בן 25 לא תהיה לו הזדמנות יותר טובה מזו לצאת לאירופה ולהרוויח סכומים כאלו, אבל אני לא רואה סיכוי שחיפה משחררים אותו.
  15. הניהול של חיפה סביר במקרה הטוב, אבל הם לפחות לא משחררים שחקנים מובילים לקבוצות יריבות בחינם. אחרי השנתיים האחרונות היו לנו כלים לרמוס את הליגה הזו ובמקום זה יצרנו לעצמנו יריבה, בדיוק כמו שקרה ב-2015 עם ב"ש. אני ממש לא מבין את ההקטנה לגבי ג'ראלדש ואצילי, העמדות שאנחנו הכי זקוקים בהן חיזוק הן עמדת כנף ימין ועמדת המגן הימני, אצילי וג'ראלדש משחקים על העמדות האלו ואנחנו יודעים ששניהם שחקנים טובים (אם בעמדת הכנף אפשר להביא זר לעמדה הזו שיהיה לא פחות טוב מאצילי, בעמדות המגנים קשה להנחית זרים טובים, מה שהופך את ג'ראלדש לאבידה משמעותית יותר). לגבי חיפה, בעמדת המגן הימני יש להם את מאבוקה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.