Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. יוריס יודע לתת מסירות חכמות, מה שאף אחד מהשחקנים שמשחקים ב8 לא יודע כל כך (פרץ וגבי) ולכן אנחנו בהרבה התקפות פשוט תקועים. לכן הייתי מזיז אותו ל8 ואת קארצב להרכב ב6
  2. בול רק הייתי שם אחרים במקום אבישי ובלטקסה - לא משנה את מי
  3. הקבוצה שהוא הגיע ממנה מאוד מעניינת. כל השחקנים (מלבד אחד בן 38 והשני בן 26) בני עד 23. ממוצע הגיל של הקבוצה 21.7. כל זה והם מקום שני
  4. גבי יוריס וביטון זה אולי הקישור הכי רך בליגה אסון לשחק ככה
  5. טוב. אז אם באמת חתם, אנחנו עדיין עם חוסרים. בלי מגן ימני, בלי בלם נורמלי, בלי קשר 10.
  6. כוכב קבוצת הנוער של מכבי תל אביב, סייד אבו פרחי, הושאל לכפר קאסם.
  7. ההגעה של בלטקסה הכי הזויה עם רז שלמה עוד ניתן לעבוד, בלטקסה זה מקרה אבוד.
  8. נתקעו המגעים בין מכבי נתניה למכבי תל אביב בנוגע לעידן נחמיאס, וכרגע לא ברור האם תהיה עסקה.
  9. עידן נחמיאס קרוב למעבר למכבי נתניה. הצדדים מנסים לסגור הכל עד סגירת המועד.
  10. לא זכור לי מתי היינו עם סגל סגור ובלי חוסרים בעמדות מסוימות. לפחות 4-5 שנים, גם העונה נסיים ככה.
  11. מוסקרה רוצה להישאר? אם קצת היו רוצים או מבינים עניין היו מקפיאים אותו או משחררים אותו ומביאים זר אחר. עכשיו כמובן שזה כבר לא יקרה כולם מסכימים שהחתמה שלו הזויה ונפילה
  12. אני גם בעד שיראה ספסל אני חושב ש 7-8 שחקנים צריכים לראות - אבל מה ייתן? אין לנו 7-8 שחקנים אחרים ברמה
  13. מסכים איתך על הכל. שכחתי את שחר... לא מאמין עליי ואני אחד המאמינים הגדולים שלו. אפשר להזיז את פרץ מדרגה אחורה ולא לשחק ב10 כי הוא מחריד שם לאחרונה. העיקר לא להיות מקובע.
  14. מדאיג אותי שאנחנו במאני טיים ובקרוב אפילו יותר ושיש שחקנים וגם מאמן שלא בנויים לזה כרגע וללחץ. ככה יהיה לנו פלייאוף ביזיוני.
  15. יש שחקנים שחייבים לראות ספסל קצת. רביבו - זאדה היה מעולה נגד י"ם ובכושר טוב ממנו, קיוותי שיפתח היום. דור פרץ - הבעיה שאין לנו קשר אמצע איכותי אחר. אבישי כהן - בעיה שאין לנו מגן אחר בסגל בלטקסה וגם לוקאסן - הכי פחות גרוע היה דווקא רז שלמה שהיה סביר בעיניי. תגלה קצת אומץ רובי קין, תצא מהקופסא והמחשבה המקובעת שלך. לא אוהב את כל הניסיונות האלה עם המערכים. מה הבעיה לשחק 4-4-3 פשוט??
  16. מסכים. אבל גם אם יביאו את דה בראונה רובי ימשיך עם פרץ ב10 וגבי
  17. מגן ימני אנחנו צועקים כבר כמה חודשים, קשר 10 כבר כמה שנים צועקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.