Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. הוידאו השני שלו מדהים בעיניי מהיר, חזק ועם הרבה ביטחון. אהבתי (עד כמה שאפשר מסרטון של כמה דקות)
  2. גם ביוון כנראה לא ישחקו נגדנו אף ספורטאי מאירן לא מתחרה מול ישראלי באף ענף
  3. יוצא מוקדם מהעבודה, ובשביל מה??!?!? בשביל לשבת מול השמש (יושב במזרחי תחתון) ולהזיע כאילו רצתי מרתון
  4. סקאריונה תעלומה אחת גדולה. עושה רושם שלמשחקים באירופה היה מתאים יותר (נתן משחקים טובים ושערים חשובים) מאשר למשחקים בליגה.
  5. אם כבר שחקנים ממלאמו -- שחקן נבחרת נורבגיה, קשר אמצע שיכול לשחק גם אחורי שבעונה שעברה היו לו 15 בישולים !! כמעט כולם היו לוידאר (אחלה שיתוף פעולה יש להם) מסיים חוזה בעוד כמה חודשים https://www.transfermarkt.com/magnus-wolff-eikrem/profil/spieler/54775
  6. הייתי הולך על הרכב קצת שונה מהמשחקים האחרונים והתקפי יותר (במיוחד בבית מול קבוצה נחותה מאיתנו) ראיקו פרסי---- טיבי--בן חיים----- דסה ...... ייני--גולסה....... ...... אצילי יצחקי---- וידאר----- יונתן כהן
  7. חתום שם עד 2020, אבל לא מקבל דקות לאחרונה וגם לא יקבל בעתיד. רוצים למכור אותו. למרות שהוא הצהיר כמה פעמים שלא יחזור לארץ בקרוב, אולי הוא ישנה את דעתו בגלל חוסר בדקות והתעניינות מקבוצות אחרות מאירופה. למרות שקשה לי להאמין שיחזור אני רק מעלה רעיון
  8. קשר אחורי יש מצב לנסות להביא את ניר ביטון? הבנתי שלא כל כך בונים עליו בסלטיק. מחפשים שם למכור אותו, בגלל זה יש מצב למחיר נוח יחסית, לא?
  9. קצת מוזר לי שהם מביאים שחקן בתפקיד הזה (קשר התקפי בצד שמאל), ועוד לשלם עליו דמי העברה. לפי מה שהבנתי הם מחפשים שחקן לאמצע וחלוץ. קשר לאמצע הם נתנו הצעה לאנטון פאליץ' שהוא חופשי. לא נראה לי ששניהם יגיעו ויוותרו על להביא חלוץ, אולי רק אחד מהם יגיע.
  10. קאיו הזה משחק בעיקר כקשר התקפי בצד שמאל, יש מצב שמגיע על חשבון עטר?
  11. אם המשחק יהיה בשעה 6 כנראה שלא אצליח להגיע מבאס !! אולי ירוויחו את הקטע של החום שיקשה על האיסלנדים, אבל יפסידו חלק מהקהל.
  12. מה שקצת מעצבן אותי שמדברים על 2-3 זרים חדשים, מה שאומר ששוב נפתח את העונה עם 5 זרים (בהנחה שמרסלו וסקאריונה לא נשארים). בשביל מה קרויף נלחם שיאשרו 6 זרים???
  13. יכול להיות שיגיע לב"ש אבל למדתי שכל כתבה או ידיעה של שירי אלגם צריך לקחת בערבון מוגבל רק לא מזמן כתבה שבוזגלו סיכם ויחתום בחיפה ובעונה שעברה כתבה חצי שעה לפני שהפועל נכנסה לפירוק שדמארי בדרך להפועל כשחצי עולם ידע שזה קישקוש מה שמוזר שהיא לא כתבה תמורת כמה ההעברה
  14. האמת שבמשחקים באירופה נתן משחקים טובים, כולל שערים חשובים. לעומת זאת בליגה היה רחוק מהיכולת הזאת. קמת מוזר העניין
  15. ערוץ 5 - דיווח: סקאריונה סיכם את תנאיו בגזטפה מטורקיה
  16. בוואלה כותבים שהחלוץ תומאש פקהארט מתרחק מחיפה. הודיע כי לא ינחת בישראל והוא מבקש לשקול מחדש אם הוא בכלל מעוניין להגיע.
  17. קואנקה הגיע במקום בוזגלו, אז לא הייתי מחשיב את זה כחיזוק יותר ממה שהיה להם בתפקיד הזה. בוזגלו היה תפור עליהם.
  18. עטר ובן חיים שחקנים קצת שונים, למרות שהם משחקים באותו התפקיד. בן חיים אוהב ומתחיל את ההתקפות שלו צמוד לקו ובדריבילים. עטר אוהב יותר תכלס, מחפש תמיד להיכנס ולעשות תנועה יותר לכיוון הרחבה ומחפש את השער. את הגישה של עטר בקטע הזה אני יותר אוהב - במיוחד שיש בקבוצה מוסרים מעולים לכיוון הרחבה כמו אצילי ומיכה 90 אחוז מהפעמים שדסה או מיכה הגביהו לרחבה מצד ימין כדור ורק ויאדר היה שם !! ובן חיים בכלל לא היה באיזור כי הוא אוהב את הקו (זה ממש עצבן אותי אצלו)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.