Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. הכל תלוי במשחק הקרוב - ניצחון ואנחנו חזק בתמונה מנסה בכל זאת לחזק את הקבוצה, כי ראינו שמה שיש זה לא מספיק. הפסד וצריך להתכונן לעונה הבאה
  2. חחח מרוב עצבים איזה פקק אני חחח צודק, טעות שלי. בכל מקרה, לא מסכים ששחקן כמוהו מחליפים במחצית.
  3. מחזיר את צ'יקו ומהר! בכלל אם זה היה אפשרי הייתי עושה עוד שינויים בחלון הקרוב, אבל יודע שזה לא אפשרי ובכלל לא חושבים על זה.
  4. רוצה להוציא? תוציא את בלקמן שהיה גרוע בדיוק כמוהו, לא מי שמסוגל לתת גול ביכולת חלשה.
  5. אותי מעבר להרבה דברים מעצבן מאוד המשחק האיטי. רואים את זה בדברים הקטנים - כשהולכים להוציא חוץ, כשהכדור בידיים של השוער, אדישות כזאת כבר מתחילת המשחק. בדברים הגדולים - במשחק המעבר, כשכבר זוכים בכדור יוצאים לאט מאוד קדימה ונותנים ליריב להתארגן. לא מצפה שנשחק בקצב מהיר כמו שהיה אצל סוזה, אבל בחייאת חייבים לשחק יותר יותר מהר. זה ממש מעצבן
  6. יוני זה לא בלקמן - גם כשהוא חלש מאוד יכול להבקיע, כבר ראינו את זה ים פעמים.
  7. מסכים. 2 מ - 9 בליגה גם עם סגל רע יותר משמעותית מעונה הקודמת כשיש לך 2 משחקים קלים על הנייר זה לא מתקבל
  8. לא מסכים איתך. במשחק הראשון חוץ מהבישול עשה עוד הרבה דברים יפים, מבטיח לך שאני זוכר. היה מצויין באותו המשחק ברגע שהוא יקבל דקות קבועות נראה ממנו את היכולת שלו. כרגע, אין אחד שעדיף עליו בהתקפה
  9. להיכנס למשחק במצב שהיה וביכולת של הקבוצה גם מסי בשיאו לא היה עוזר פה אל תיקח את המשחק היום כביקורת כוללת עליו
  10. אין פה שום ניסויים - מי יותר טוב ממנו בתקפה העונה?? מי?? אף אחד! כל ההתקפה שלנו חושך לפתוח עם בלקמן זה עדיף??? דרך אגב, מול האוסטרים היה מצויין ומאז הוא מיובש בספסל - איך תסביר את זה?
  11. אולי ייצא ממנו משהו אם יתנו לו לשחק קבוע- חשבת על זה?? איך שחקן יכול להתפתח אם פעמיים הוא בספסל ופעם בהרכב ושהוא בהרכב מחליפים אותו כל פעם - איך???
  12. היה גרוע מאוד, אבל ממש (כמו כולם). מי שאחראי בקבוצה על כל הנושא של מגן ימני צריך ללכת הביתה, כי די ברור שהוא חובבן
  13. כתבתי שהשיטה וסגנון המשחק מתאים יותר לאירופה, לא לליגה. אשם אשם! את הגולר הטבעי היחידי שיש לו בסגל הוא מוציא במחצית
  14. אבל זה לא מהיום, מתחילת העונה ראינו שזה לא זה - ולו יש חלק בזה
  15. נכון, אני עצבני רצח ובטח גם תגידו שזה מוקדם מדי. אבל דוניס זה לא זה - רק על החילופים שהוציא את יונתן כהן וסבוריט הוא צריך ללכת הביתה. פותח לי עם בלקמן וכישרון כמו אלמוג בספסל, כבר כמה משחקים משחק לי עם מגן שמאלי לא טבעי, חילופים הזויים, משחק איטי (לא אמרו שהוא מאמן התקפי?????) את הגולר הטבעי היחידי שיש לו הוא מוציא במחצית!!! שיטת המשחק שלו מתאימה יותר לאירופה, לליגה ממש לא! אלמוג היה מצויין מול האוסטרים מאז הוא מיובש על הספסל ויש עוד (פשוט מעצבים אי לא מרוכז)
  16. מסכים, אין התרגשות כמו פעם. לקבוצות וליכולת יש חלק בזה דרך אגב, אחלה משחק יש כרגע. אין הגנות וזה גורם למשחק התקפי
  17. אם כבר שלושה בלמים סבוריט חייב לפתוח כמגן ולא בלם, זה יהיה סתם בזבוז
  18. כמעט... קיבלו גול בדקה ה95 1-1 הרסו לו את הרצף
  19. מוזר כי בדרך כלל משחקים ביום ראשון, לא? אוקיי, זה גם סביר יחסית ביום שני
  20. גם חושב שהוא לא נכלל בסגל כי גם חצי שעה כנראה הוא לא יכול לתת בתגובה הראשונה שלי כתבתי שזה די מוזר (לא שהוא לא בסגל אלה שאין לו עדיין כושר לאיזה חצי שעה), כי בדרך כלל כמעט חודש של אימונים אמורים לקבל כושר משחק לאיזה חצי שעה
  21. בתקופה רגילה הייתי מסכים איתך. אבל במציאות של היום, שאפשרי לרשום 10 מחליפים במשחק אפשרי ויש מקום גם לשחקן שבכושר לחצי שעה. גם הרי ברור שהוא לא ישחק הרבה דקות במשחקים הראשונים שלו, אבל בהנחה שיש לו כושר לחצי שעה יש מקום לרשום אותו בסגל כשאפשרי לרשום 10 מחליפים.
  22. לדעתי דן ביטון לא יפתח (אולי יהיה בספסל), לכן חושב שנראה ככה טננבאום סבוריט טיבי הרננדס קנדיל גלזר גולסה ד.פרץ אלמוג/בןחיים יוני שכטר
  23. במציאות של היום קשה לנחש ולדעת מה יהיה ההרכב. קשה לדעת מבחוץ מי בכושר, מי חזר טוב מהקורונה, את מי שומרים למשחקים הבאים, מי סובל מעומס, מה התוכניות של המאמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.