Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. בהצלחה בלתת גול. במצב תקין (כמו שהיה בעונות קודמות) פציעה של שחקן לא הייתה אמורה להיות בעיה גדולה, כי היה מישהו שיחליף אותו. ללא ספק המצב המקצועי והסגל בעייתי מאוד. אם נודח, מישהו יצטרך לתת תשובות.
  2. נכון. כמה שיותר מוקדם, ככה יהיה יותר מוכן למאבקים בליגה. אבל יש לי תחושה שבכלל ייני יפתח ולא שחר או ריקן
  3. גם כשמיץ טועה, הוא מתקן ומהר. אין לי שום טענה אליו (מעולם לא הייתה לי). הצמד (יצחקי וואן לוון) הזה צריך להתעורר ומהר.
  4. הייתי הולך יותר לכיוון יצחקי-ואן לוון. תמם לא עוסקת בתחום המקצועי וגם כנראה בחוזים ומו"מ (ככה זה נראה).
  5. מת על הכדורגל ההולנדי, חושבים התקפי כולל המאמנים. רק אנחנו נפלנו על הולנדי הפוך
  6. קבוצה שמפסידה בפלייאוף של האירופית יורדת/מעפילה לשלב הבתים בקונפרנס?
  7. הלוואי אבל לצערי בטח ריקן ובן חיים יפתחו
  8. סופית: יונתן כהן לא ייצא לסלובקיה יחד עם שחקני מכבי ת"א
  9. אם המצב המקצועי ימשך ככה לא אתנגד אם יהיה סגר או משחקים ללא קהל...
  10. לא יודע מי הסוכן שלו, אבל הוא חלש. דוד דהאן מוציא שחקנים פח אשפה לליגה הבלגית. אם הוא למשל היה הסוכן שלו מזמן היה שם.
  11. למרות הפרסום שלו זה סגור. הכל מראה שזה הולך לכיוון הזה
  12. כמו שזה נראה, אמרו לו שב בצד ואל תתאמן כי העסקה כבר סגורה.
  13. כמו שאמרתי, חלק פה סתם ממהר להסיק מסקנות בלי לדעת הכל. בנוסף, גם ממהרים להאמין לכל מיני "כתבים" שרק מחפשים לסכסך ולשקר.
  14. די נו, די להסיק מסקנות. אולי הוא באמת פצוע? ממהרים פה להסיק מסקנות לפני שיודעים הכל.
  15. צריך לפתוח יותר נושאים על דברים כאלה. להעביר את הזמן פה, לא קורה שום דבר מיוחד הקיץ, גם לא ברכש.
  16. אם הם מקבלים את אנורתוסיס זאת הגרלה מעולה בשבילם
  17. הגרלה סבירה בכל השלבים. כישלון ענק של כל המערכת אם לא מעפילים לשלב הבתים.
  18. גם ריקן לא היה בתוכניות ונתנו לו חוזה. הרבה דברים לא ברורים קורים הקיץ הזה
  19. מי שפתח את הנושא הזה מקווה שלא יפתח בעתיד עדיף היה שיפתח את הנושא מלפפונים קיץ 2021/22 שאר הליגה
  20. גם חושב שיגיע ישראלי בוודאות. פחות חושב בכיוון של שמיר העונה חשוב מאוד (יותר מהרגיל) לפגוע עם הזרים בגלל שוק הישראלים הדל
  21. אפילו קריית שמונה החתימה חלוץ - מה, אין מלחמה?? Stefan Milosevic - Player profile 21/22 | Transfermarkt
  22. נתן אחלה משחק. אבל עדיין הוא לא הכי יציב, לא בפעולות שלו ולא בשיקול דעת, גם קצת מפוזר. אם תסתכל על עונות קודמות ועל שחקני הקו באותה תקופה תראה שמקום בהרכב של אז אין לו מקום. לסגל כזה אני שואף. דרך אגב, רשמתי שבמצב הנוכחי יש לו מקום בהרכב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.