Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. אחד הטובים בליגה. מוזר שהצוות שלנו לא בכיוון שלו. חבל שלא מנסים, במיוחד כשאין לו הצעות מאירופה ובעוד פחות משבועיים השוק שם נסגר
  2. קרלוס אלברטו ריברה לוצ'רו, חלוץ פנמני בן 18 הצטרף לקבוצת הנוער של מכבי תל אביב. החלוץ הצטרף מקבוצת סן פרנסיסקו מפנמה לאחר שסיכום הושג בין שני המועדונים על השאלה לשנה עם אופציה לרכישה
  3. אין בעיה עם גררו, אבל אם בא עוד ווינגר זר, רק אחד מהם יוכל לשחק בתרחישים מסוימים.
  4. אז שיהיה חלוץ שלישי, כמה דקות הוא כבר יקבל? למרות שלדעתי אין סיכוי שיגיע חלוץ שלישי
  5. לדעתי צריך עוד 2 ווינגרים - אחד ישראלי ואחד זר יהיה מושלם וקשר התקפי
  6. מעבר לזה שסוף סוף הביאו חלוץ, המשמעות של ההחתמה שבלקמן באופן סופי לא נשאר
  7. כן, אבל זה לא גבוה בצורה קיצונית. חוץ מזה, היו לנו פה הרבה שחקנים שהרוויחו הרבה יותר מזה.
  8. חייבים חייבים שחקנים שיודעים להכניס כדורים לידו.
  9. מדהים שווטפורד הוציאה את ההודעה באמצע משחק שלהם
  10. מה??? 10 שערים בליגה האיטלקית (74 הופעות) ליגה בלגית 7 שערים (15 הופעות) ליגה הולנדית 9 שערים (35 הופעות)
  11. מניח שאם היה מאמן אחר הוא כבר היה פה מזמן זה השחקן שהיה צריך להיות פה רכש ראשון
  12. חחח התכוונתי של ליגיונרים - זהבי ויונתן כהן
  13. שמונה חודשים? זה כזה רציני? אז זה משהו אחר לגמרי אף אחד פה לא בוכה, זה פשוט נראה היה מוזר כי חשבנו שטננבאום כבר חוזר
  14. לא יודע, נראה לי מוזר. מה יקרה כשטננבאום יחזור מהפציעה? יהיו 3 שוערים? למה שמשפתי יסכים להיות שוער שלישי בשלב מסויים?
  15. יום מלא במשחקים ושידורים, יום מעניין. גם של ישראלים
  16. המספרים שלהם פחות או יותר דומים, אבל קניקובסקי יותר חרוץ, יותר פעיל הגנתית מביטון, גם ממושמע טקטית. חוץ מזה שקניקובסקי בגרף עלייה, ביטון הפוך. גם קניקובסקי פוטנציאל למכירה עתידית מת שיהיה פה, בגלל זה אני חופר עליו הרבה - מה אני אעשה
  17. גם יהיה קל יותר וזול יותר, גם לדעתי טוב יותר מביטון. אבל כל הדיון מיותר, ואן לוון מתעקש עם העקשנות הידועה שלו רק על ביטון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.