Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. אם רק היו הולכים על ציבוטה אז המצב יכל להיות לא רע. ההולנדי בצד ימין ציבוטה משמאל מתחתם ביטון/קניקובסקי
  2. פעם היינו מקבלים דיווח רק כשחקן היה חותם, לא לפני. זה מצטרף לשאר ההדלפות שהיו הקיץ.
  3. טוב, בימים רגילים הייתי מתלהב מרכש, בטח שמהרכש הזה. לא יודע אם זה יספיק, כנראה שלא. מעניין שבדיוק אחרי אתמול באה הדלפה על שחקן מועמד, בימים טובים שלנו לא היינו שומעים רק ברגע החתימה.
  4. באסה ללכת לישון עצבני ובהרגשה רעה. לא בגלל ההפסד, בגלל הידיעה שהלכה עונה עוד לפני שרק התחילה. בגלל איך שהכל נראה
  5. למה לא על הפרק? אפשר לנסות לפחות. אז מתי לפטר? שנהיה שוב מינוס 10 נקודות מהמקום הראשון?
  6. אתה נגד כל דבר שמציעים פה כדי לשפר את הקבוצה. מה לדעתך צריך לעשות? הרי ברור שהמצב לא טוב ולא יכול להימשך ככה חייבים לפעול
  7. כשכולם נראים רע הכתובת היא למאמן. חצי מהסגל? אני חושב שיותר
  8. מה אנחנו צריכים את פארפה? יש לנו חנות חדשה הזוי לוותר עליו, אבל שום דבר לא יפתיע אותי אצל יצחקי וההנהלה שלנו
  9. טלפון הלילה לאיביץ. מעיף את יצחקי להיות מנהל מקצועי של הנוער או משהו כזה ונותן לאיביץ ת כל הסמכות המקצועית
  10. אשם מי שנותן לו לשחק, לא הוא. נחמיאס אחלה בלם וזה התפקיד המקורי שלו, אז מה עושה הליצן? עולה עם בלטקסה
  11. מיץ יודע וידע לעשות מהלכים אמיצים ולחתוך, הפעם הוא גם צריך ודחוף.
  12. אחרי המשחק מול חיפה אנחנו נהיה 9 מינוס ממקום ראשון
  13. כל העולם ראה את זה, אנחנו חופרים על זה כל הקיץ. ילד בגן גם היה רואה את זה אבל הליצנים האלה שאחד מהם התחפש למאמן השני למנהל מקצועי לא ראו
  14. רק התחילה העונה ואפשר לקפל הכל על יצחקי והאדון הזה שהתחפש למאמן
  15. הוא לא היה מסכים להגיע בכלל למצב כזה בסגל
  16. סליחה שאני מתפרץ ואולי גם הולך להגזים קצת במה שאני כותב אבל אין אין כלום בקבוצה הזאת !!!!! כלום !!!! לא בלמים לקבוצה שרוצה צמרת או אליפות לא קישור לקבוצה שרוצה צמרת או אליפות לא התקפה לקבוצה שרוצה צמרת לא מאמן שיביא אליפות לא מנהל מקצועי לקבוצה גדולה
  17. שום דבר לא הולך קל בקיץ הזה שיקחו את הזמן, יש רק עוד 5 ימים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.