Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. אני בכלל הייתי בטוח שנהיה מקסימום עם 2 נקודות אחרי 4 מחזורים. שופט? חבל על העצבים שלכם, ש לנו הנהלה נחמדה שלא תעשה כלום בנושא - לא מכתב תלונה או בקשת פסילת שופט, פשוט כלום.
  2. טוב, חזרנו למציאות. מציאות של מאמן שלא מגיב ועד שמגיב, מגיב רע. אגב, מתי הוא יבין שבלטקסה לא בלם לרמה???
  3. אם יש לו לטענתו עילה לתביעה על פגיעה במוניטין, בטוח שגם למכבי יש עילה לתביעה על דבר דומה (שם כרגע בצד את שאר הסעיפים) בטוח שגולהדאר היה ערוך ומוכן לסוג כזה של תביעה, הוא ומאירי עברו כל כך הרבה בחיים שזה קטן מאוד בשבילם לטפל בנושא הזה. בכל מקרה, מיכה מחוק אצלי (זכותי). תודה מיץ
  4. נראה כאילו בינואר הם יתחזקו בעוד חלוץ. בכללי, קבוצת צמרת מחזיקה בדרך כלל כמה חלוצים בסגל, המצב כרגע הוא לא כזה.
  5. האמת הוא די פורח בנבחרת כשמשחק לידו עוד מישהו. שילוב שלו עם פרציה יכול להיות אדיר, כמובן שאומר לו תשחק חופשי בלי עמדה מוגדרת. קניקובסקי באף אחד, קובאס באגף שני ואנחנו מסודרים. אין מה לדאוג להגנה כי קניקובסקי עושה הגנה מעולה וגם יש את ייני/גולסה וגלזר מאחורה.
  6. מעולה. פחדתי שהוא חתום רק לעונה אחת
  7. סוף סוף זר אכזר עם קעקועים. לכמה זמן הוא חתום?
  8. וואלה נשמע מעניין. לא בכל משחק, אבל אפשר לקחת בחשבון מצב כזה.
  9. אולי היינו צריכים משחק כזה כדי להתעורר. משחק עם קהל אדיר מול יריבה שנואה וחזקה. סוף סוף הרכב חזק (הכי חזק שלנו כרגע) בלי כל מיני המצאות.
  10. יודע למסור ומתי, יודע מתי לתת דריבל, יש לו עוצמות אדירות. מאוד אהבתי מעבר לכל הדברים שידענו שיש לו זה את החוכמה.
  11. לא בטוח כשסבוריט יחזור מהפציעה יהיה לו מקום בהרכב
  12. חייב לציין שנחמיאס היה מעולה. כבר אמרתי שהוא בלם מצויין, עכשיו אולי הרבה פה ירגעו לגביו.
  13. וואלה מעדיף את פיבן בקישור על שמיר וריקן שבכלל לא מועילים (לא הגנתית ולא התקפית). לפחות מפיבן נקבל מלחמה ואגרסיביות. גם אם ישחק ליד גלזר יהיה מקום לשים את ביטון מלפניהם, כי יהיה קצת יותר ביטחון הגנתית עם פיבן וגלזר.
  14. איך לא בא לי לבוא למשחק עם הרכב כזה. הולכים לקבל בראש. ריקן, שמיר וגררו שחקנים להפועל חדרה - לא מובן לי איך הגענו למצב כזה. עם ההרכב המתוכנן אנחנו נשארים עם נקודה אחת אחרי 4 מחזורים.
  15. הייתי רוצה לראות מתישהו את ההרכב הזה לפחות עד שגולסה וקוואס יהיו כשירים בכל מקרה, לא נותן לגררו בשום אופן לפתוח פרץ זאדה נחמיאס הרננדס ג'ראלדש שרן/שחר גלזר גבי ביטון פריצה חנציס
  16. בעייתי, לפחות 2-3 שחקנים שיפתחו לא לרמה
  17. אם במשחק כזה שחר לא מקבל דקות, אז מתי כן? גם חנצים, נסגר החלון ומסתבר שהוא עדיין אצלנו, אז למה לא לתת לו דקות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.