Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הישראלי היפה

1. משחק שהיה אמור להיות קליל מסתיים בהדחה. כולם אשמים! לא יודע אם שמתם לב, פ"ת פתחו עם חצי הרכב. פשוט כואב
  2. גם בשבת וגם מי שבבית לא יצטרך לשמוע את הדבילים האלה. אני במילא במגרש, אבל מבסוט בשביל מי שבבית. אני אוהב להגיע למשחקים בשבת בשעה מאוחרת. לא שבת מוקדם, לא שני ולא ראשון.
  3. איך בערוץ הספורט מתים על חיפה, זה ידוע. חח הם המשחק המרכזי לא שאכפת לי
  4. מדברים לי פה על בכר, עונה הבאה הוא בחיפה קל. אם דגו מפסיד את האליפות הוא בחוץ ובכר חוזר, או לפחות ילחצו עליו שם לחזור.
  5. רק מילסון, אדו תלוי בהרבה דברים, לא ראיתי ולא מכיר אותו בשביל להחליט כרגע. חייבים 2 בלמים זרים. אם בונים על סבוריט כבלם אז אפשר להיפרד, אפשר בקלות למצוא בלם זר טוב. בכלל, בלמים די קל להביא, הרבה יותר משחקני התקפה לוקאסן גם להתראות.
  6. הכי גרוע שיכול להיות גם מובסים ומודחים גם הארכה מילסון פצוע
  7. דן ביטון אוויר בהגנה. שונא שסבוריט יוצא עם הכדור באיזור ה16 שלנו - ככה התחיל הגול הראשון. כולם חלשים להחריד וואוווו
  8. תתכננו מחר לבכי של הקופים והשופרות שלהם בתקשורת.
  9. נושא מיותר כרגע. שיחק בסך הכל 20 דקות כשהקבוצה הייתה מרוכזת רק בהגנה.
  10. חבל שבכל משחק הוא חילוף ראשון. הזוי ברמות איך בעונה שעברה לא ספרו אותו כמה מאמנים
  11. אני ועוד כמה פה חפרנו עליו הרבה זמן ואמרנו שחייב לשחק. היו פה כאלה שזלזלו ואמרו כי אם הוא לא משחק זה כי קין לא ראה ממנו משהו מיוחד באימונים, גם במעט דקות ששיחק אמרו שאין בו כלום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.