Jump to content

הישראלי היפה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

14,361 profile views
  1. שוב, מסתמן שהזרים שלנו יהיו (לפי השמועות) בגילאים 20-22. אדו בן 21, אסאנטה בן 22, הברזילאי בן 20, סיסוקו בן 21. משנים אסטרטגיה?
  2. גם אני חושב שקראתי איפשהו שהתשלום על חליאלי יעבור בתשלומים בכל שנה. לא קיבלו את הסכום במכה אחת.
  3. נראה כאילו לוקחים סיכון ומהמרים יותר מהרגיל על הרכש העונה. מקווה שיצליחו אדו בן 21 אסאנטה בן 22 הברזילאי בן 20
  4. לי נראה שאם לאיוס מגיע זה לא בנוסף לזר, יש בכנף שמאל גם את אדו ונראה שבונים עליו. אם מגיע בנוסף לזר אז מעולה, אם לא זה רע מאוד.
  5. עיקר הכוונה שלי ששולחים פה מהר שחקנים הביתה. אפילו אחרי חצי משחק או משחק. יש מקרים שצריך לתת את הזמן כדי להבין יותר
  6. סתם לידע כללי, מסקרן אותי לדעת איזה קבוצות אפשר לקבל בפלייאוף אירופית?
  7. איסוף סיסוקו. הקשר האחורי של בורדו, שמועמד להצטרף אל הצהובים, היה אמור לפתוח במשחק אך באימון המסכם ספג פציעה קלה שהובילה לכך שהוא הוצא מההרכב של מאלי. הוא אומנם על הספסל אך לא ברור אם יכול לקחת חלק במשחק ולכמה דקות כאשר לכשירות מלאה הוא אמור לחזור תוך כשבוע. ההצעה האחרונה של מכבי ת”א לבורדו על סיסוקו הייתה 600 אלף אירו, אולם הסיטואציה השתנתה בימים האחרונים. הסיבה לכך היא הורדת המועדון הצרפתי לליגה השלישית, מה שמאפשר למספר רב של שחקניה לקבל את האפשרות להשתחרר בחינם מהחוזה. במצב של מו”מ ישירות מול המועדון, למיץ’ גולדהאר יש יתרון, אך ברגע שזה עובר למצב של שוק פתוח – האופציות שיעמדו בפני סיסוקו בסיום הטורניר האולימפי יהיו רבות יותר ולכן המו”מ הסתבך. במכבי ת”א רוצים את השחקן, אך יצטרכו כעת להתמודד מול האפשרות שהתחרות תהיה גדולה בהרבה
  8. אנשים לא למדו ממקרה יוריס. תמתינו עם אדו, גם את יוריס שלחו פה הביתה.
  9. יפה מאוד, רק הצווארון מיותר. לא אוהב חולצות עם צווארון
  10. אם זה נכון, שיישב ביציע ועל כל משחק שמסרב לשחק - קנס.
  11. בנוסף לכל אולי הפעולה הראשונה שלהם בקיץ הייתה לשחרר את קיקו כאילו שיש לנו שפע של זרים בסגל. גם איתו היו צריכים להמתין עם השחרור שלו לפחות עד שיחזרו השחקנים של הנבחרת
  12. אז? אנחנו עם זר וחצי, בלטקסה וחוזז עדיין פה, אבישי כהן קיבל חוזה חדש, גם ניר ביטון. רגע לפני המשחקים החליטו להוציא את מילסון מהסגל - היו צריכים להודיע שהוא למכירה רק אחרי המשחקים נגד הרומנים. התנהלות הזוייה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.