Jump to content

Taz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Taz

1. למה אף אחד לא אומר בפשטות שחלק גדול מהשנאה הזאת למכבי נובע פשוט משינאת זרים שיש לנו בספורט. בעיקר בדור המבוגר של שליימה, היללי, קוף...
  2. מישהו בכלל זוכר מתי אם בכלל מכבי עשו טרייד על שחקן?
  3. סליחה לפותח הנושא... אז מה יש לנו? תחרות בריאה לאצילי באגף ימין או תחליף עטר? סליחה לפותח הנושא... אז מה יש לנו? תחרות בריאה לאצילי באגף ימין או תחליף עטר?
  4. אופציות א. ג'ורדי משתמש בone בשביל להעביר מסר ב. הנפצה
  5. 1. לא, לא הייתי מחזיר את מליקסון בחוזה סופר יקר לכל שנה בגילו עם הפציעות שלו ל5 שנים. 2. אם גולדהאר היה עושה את זה בעבר, הוא למד יפה מאוד ממקרה בן בסט שלא כל ליגיונר שווה כל סכום בכל חוזה. מיץ' לא התעשר מלא ללמוד מטעויות 3. הכנה מראש לעונה הבאה או לזאת אחריה - גם בנושא רפאלוב אנחנו לא נהיה פייבוריטים. יש מצב שהוא יהיה הצלחה - ויש מצב שהוא גם היה מצליח אצלנו. אבל זה לא אומר שהיינו צריכים להתאבד עליו בצורה כזאת. לא מדובר בהגנה עיוורת על המערכת, אלא פשוט בהבנה שלא תמיד הכל בידיים שלנו ושלא צריך להתאבד על כל שחקן בכל מחיר. ואללה במחיר של 500 אלף יורו בערך לכל עונה ל5 עונות אני יכול להבין שמיץ' / מנספורד לא קפצו על זה. בלי קשר - היתרון הגדול בזה שהחתימו אותו על חוזה כזה יהיה אם וכשישחררו אותו עוד שנתיים ויוכלו לפרסם שחסרו 7 מיליון שקל
  6. איך פיליפנקה חלש? כי יש לו שם קצת מצחיק? לאף קבוצה בליגה אין בלם מחליף ברמה שלו. מבחינתי כרגע הוא אמור להיות בלם פותח שלנו.
  7. כן כן, עוד פספוס של ג'ורדי. בוצ'ה! שיעוף כבר... למה אנחנו לא יותר כמו חיפה למה??
  8. חוץ מ transfermarket ב whoscored אפשר לראות קצת נתונים של חוזקות חולשות ותכונות בולטות (לא יודע כמה זה שווה) https://www.whoscored.com/Players/23343/Show/Nick-Blackman
  9. מדוייק או לא, זה ממש מצחיק... https://sports.walla.co.il/item/3088775 ובשביל מי שלא רוצה סתם לתת קליקים אשדוד דורשת שני מיליון יורו עבור חצי מכרטיסו של חאתם עבד אלחמיד
  10. כן עובדים נכון... הבעל של הבעלים שותף עסקי עם הבעלים של הקבוצה שיושב בכלא... עובדים אש ולכולם יש סיכוי שווה על שחקנים שלהם. עוד ביזיון של ג'ורדי.
  11. לטעמי אזולאי שחקן שיודע לעשות את השורה התחתונה - להבקיע ולבשל. הוא יכול להיות מזעזע כל המשחק ועדיין לתת את המספרים האלו אליאל דיי ההפך... אם הייתי צריך להשאיר אחד מהם זה רק את אליאל מהעובדה הפשוטה שאזולאי פשוט לא יודע להיות שחקן רוטציה. הוא כמו בן בסט עם הפרצוף החמוץ שלו אם הוא לא פותח / מוחלף ראשון. אליאל עולה ומאושר מכל רגע על המגרש. בלי קשר אני חושב ששניהם לא יהיו במכבי בסופו של דבר העונה.
  12. חיפה וכתבי החצר שלה מוציאים כתבה כל שעתיים. אנימלא מאמין שהסכום עובר את המילון או מגיע אליו בכלל. אם היה באזור הזה עטר היה על אגף שמאל כבר בגביע הטוטו מול רעננה.
  13. לא חושהץב שאנשים פה נגד גרשון. נגד זה שזה ביזיון אם לא נביא אותו...
  14. כל משתמשי המילה ביזיון - יש מצב שקצת איבדתם את זה? על מה הביזיון בדיוק?! כל מה שקרה בעידן ג'ורדי היה בסימן חיובי. היינו מועדון בלי דרך ובלי כיוון והפכנו למועדון שתמיד (אבל תמיד) מתמודד על תארים. כמו שאנחנו צריכים להיות. אין לנו טאבו על האליפות. לפני שג'ורדי הגיע, גם עם מיץ' לא הראנו הצלחה גדולה. שחר משקיע סכומים מטורפים כבר שנים והקבוצה מחיפה לא רלוונטית. לא רלוונטית כמעט כמו שאנחנו לא היינו רלוונטים במשך עשור בערך חוץ מהבלחות פה ושם... אז על מה בדיוק הביזיון?! טעויות בדיעבד? חכמים גדולים פה כולם. אז לא הביאו את וואקמה למרות שכוווווולם יכלו לראות שהוא שחקן שחקן - זה הופך את זה לביזיון? ביזיון היה אם ג'ורדי לא היה רוצה להביא אותו סתם ככה. הוא לא רצה להביא אותנו אני מניח מסיבות שלו (חשב שיש לו שחקנים לא פחות טובים, חשב שהוא מביא זרים טובים יותר, חשב שהוא צריך זרים בעמדות אחרות...) - כל עוד היו לו סיבות טובות, אין שום סיבה לקרוא לזה ביזיון, זאת טעות - כולם עושים טעויות. יש מנג'ר בעולם שלא עושה טעויות?! כל שחקן שמוריניו מביא הוא בול פגיעה? במבחן התוצאה כל עונה שג'ורדי ניהל אותנו, הצגנו קבוצה מצוינת. לפעמים (לרוב) זה הספיק לפחות לאליפות ולפעמים זה הספיק רק שנתחרה ולצערנו גם נפסיד (כן, זה ספורט ויש קבוצה מהצד השני...) גם גרשון - מה ביזיון?! ג'ורדי צריך לזרוק את טיבי / טבח כי גרשון החליט שעכשיו הוא רוצה לחזור לארץ?! אם יש לו 2-3 מועמדים זרים לעמדה הזאת שהוא רוצה, אז גרשון שווה לשבור את תוכניות הרכש שלנו ולספסל / להעיף שחקנים שהוא מחוייב אליהם? אני לא מתנגד ללהביא את גרשון אם זה יסתדר, הנקודה היא שאני סומך על ג'ורדי, בגלל הקבלות שלו, שהוא יודע מה שהוא עושה ושאפילו לפעמים למרות שהוא רוצה מישהו, הוא עלול להגיע לחיפה / ב"ש או אפילו בית"ר... כל אחד והסיבות שלו
  15. הלוואי שיגיע אבל אם לא יגיע זה לא יהיה פספוס ענק כמו שייצרו בתקשורת שאנחנו כל כך אוהבים לרדת על הרמה הנמוכה שלה ולא כמו שמנסים לצייר פה בפורם... שוב - הלוואי ויבוא אבל הרבה בחיים זה תזמון. ובתזמון הנוכחי חיים להודות שמבחינתו מכבי זה לא התאמה מושלמת (אולי חוץ מהמרחק מהבית) וגם לנו גרשון לא התאמה מושלמת... הייתי שמח לבלם זר שובר שיוויון (דגש על שובר שיוויון) מאשר גרשון. נכון שגרשון עדיף על טיבי, אבל לא עושים חילופים של שחקן בשחקן בכזאת קלות ואף אחד לא יוותר על טיבי. אם הוא כן יגיע מאוד לא יהיה פשוט לשמור על האגו הרב בחוליית ההגנה כשיש לך את גרשון טיבי טבח שבעיני עצמם כל אחד מהם חושב שהוא הבלם המוביל. ולא נשכח את פיליפנקה שכרגע לא פחות טוב מאף אחד מהם....
  16. באמת שיש פה קיבעון אדיר לקטע של להביא תואם הוגו. בפועל ניראה שג'ורדי מחפש קישור הרבה יותר ורסטילי. מהמשחקים כרגע ניראה שייני משחק כקשר אחורי כשהכדור אצל היריב ומשמש כסוג של בלם שלישי כשאנחנו בונים התקפות מאחורה ומאפשר למגנים שלנו לעלות יותר בקלות... אני חושב שג'ורדי רואה בייני קשר אחורי אינטיליגנט ומספיק מגוון בשביל למלא את התפקיד הזה... גם אם הוא יביא קשר אחורי אחר במקומו אני לא מאמין שזה יהיה בסגנון הגרזן שכולם מפנטזים עליו פה...
  17. אייבנדר ראדי וגם אזולאי, כולם קשרים סבבה שסבלו מאותה בעיה במכבי - הם לא הסתדרו עם המעמד שלהם... הם לא היו ברמה של להיות בונקרים בהרכב ולא התמודדו טוב עם ישיבה על הספסל. (ראדי בעונה האחרונה שלו אצלנו).
  18. לכל מי שאומר שצריך לחכות ולתת להם להיתקע עם עטר - אני חושב שאם יש משהו שהניהול הלא ממש מוצלח בחיפה לימד בשנים האחרונות זה שלא ממש איכפת להם להגדיל את סגל קבוצת המנודים שלהם...
  19. זה כתוב בואללה אז בטוח שזה מדוייק לחלוטין וככה עובדים...
  20. ההבדל שאפשר להביא זרים בלי הגבלה. עושים מושבה ברזילאית, כבר נעים להם יותר להתאקלם, לאורך השנים פוגעים בומבה בכמה מהם ואת אלו שלא מחליפים פשוט... אבל כשאין הגבלת זרים בהרבה יותר קל "להמר" על שחקנים מוכשרים עם עבר בעייתי / פציעיים וכל מיני סיפורים כאלו ואחרים. לפעמים זה עובד ולפעמים זה לא. פה זה בעייתי יותר משמעותית. וחוץ מזה אנחנו לא אירופה מבחינה גאוגרפית, ולא עשינו קמפיינים כמו לודגרץ בליגת האלופות (בעיקר בזכות הזרים)
  21. לא רואה שום פתרון אחר למרסלו חוץ מהשאלה לקבוצה שיקבל בה הרבה דקות בארץ. אולי לא באשמתו (לא ברור מה היה עם ליטו / ג'ורדי / סוכנים במקרה שלו) הוא בסיטואציה בלתי אפשרית. יש עליו כבר את כתם הפלופ מהתקשורת ומהאוהדים שלנו ובמערכת של מכבי הוא לא יצליח לצאת מהכתם הזה - הלחץ יהיה גדול מידי והביקורות על כל טעות יהיו גדולות מידי. הוא צריך לצאת להשאלה בקבוצה בארץ, לשחק בלי לחץ שנה, לקבל הרבה דקות ולקוות שכולנו נאכל את הכובע ושנרצה אותו אצלנו בחזרה כמה שיותר מהר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.